O tym jak jak wyleczyć raka i odtruć organizm.

To dział przeznaczony dla osób, które nie brały udziału w warsztatach z Brucem Moenem, lub z innych powodów nie mają pełnej wiedzy potrzebnej do dokonywania odzyskań i uzdrowień..
Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

O tym jak jak wyleczyć raka i odtruć organizm.

Post autor: Wlodek » wt mar 18, 2008 4:42 pm

http://www.fnc.org.pl/harmonia/Filmy/

Pod tym adresem jest film z polskimi napisami o rewelacyjnie prostej metodzie leczenia raka.
Metoda jest surowo zabroniona w stanach to myślę że działa.
A przede wszystkim odtruwa organizm co każdemu jest potrzebne.
Serdecznie pozdrawiam.
Włodek

SamTen
Moderator
Posty: 97
Rejestracja: śr mar 14, 2007 12:23 pm

Post autor: SamTen » wt mar 18, 2008 6:35 pm

Zapomniałeś podać nazwę filmu. Domyślam się że "cud terapii Gersona".
Dyskutawaliśmy już o tym filmie na forum... Oops! Na innym forum :zawstydzony:
Samten :) ;) :D

Maciek
Posty: 25
Rejestracja: pt sie 31, 2007 3:02 pm

Post autor: Maciek » wt mar 18, 2008 9:22 pm

I na kogoś podziałało? Znacie kogoś ??? :)
"Jak wschodzące Słońce budzi Świat, tak Bóg budzi ludzi"

Herbina
Posty: 44
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 11:22 pm

Post autor: Herbina » czw kwie 16, 2009 10:31 pm

To, co odkryl Gerson jest bardzo przekonywujace.
Moja znajoma przeprowadzala te kuracje , a wlasciwie relaizowala ja dla swojego meza. On pare lat temu mial raka i zaczal te metode, prowadzili ja nie pamietam ile- ale dwa lata minimum o ile sobie przypominam.

W kazdym razie bylo juz wszystko dobrze, teraz 3 lata minely kiedy juz tej kuracji nie prowadzil i okazuje sie, ze znow powiekszyly mu sie wezly chlonne, biora pod uwage, ze wszystko moze wlasnie wracac wiec znow zaczeli te metode, ale jak ona pisze to sa niemale koszty, trzeba zdobyc jakies suplementy ( ktore kosztowaly 900 dolcow ) i kupowac ogromna ilosc warzyw, pisala ostatnio, ze "Przerabia srednio, glównie na soki, 30 kg marchwi, 20 kg jablek, 30 glówek salaty tygodniowo".

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » czw kwie 16, 2009 11:40 pm

Poznalam te metode przed paru laty pod nazwa "odzywianie makrobiotyczne".
Pierwsze zbiory z mego ekologicznego warzywnika pojechaly do przyjaciolki mojej przyjaciolki wlasnie w tym celu.
Dziewczyna wyzdrowiala. Ma sie dobrze do dzisiaj.

Herbina
Posty: 44
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 11:22 pm

Post autor: Herbina » pt kwie 17, 2009 6:57 am

Odzywianie makrobiotyczne to nie to samo co kuracja Gersona, w kuracji Gersona jezeli sie ja stosuje powaznie to przestrzega sie scisle wszystkiego jak to w kuracjach , a w zywieniu makrobiotycznym chodzi glownie o jedzenie kasz , zboz, warzyw (stosunkowo niewiele owocow), niespozywanie cukru .
Dieta makrobiotyczna jest zdrowa ale ma wielu przeciwnikow, bo nie dla kazdego jest zdrowa, cos tam sie nie zgadza z "pompa sodowo potasowa" - zachodzi jakas nierownowaga. Ta moja znajoma, ktorej maz teraz znow kuracje Gersona stosuje jest z zawodu lekarzem i jakos mi to z ta nierownowage sodowo potasowa w diecie makrobiotycznej tlumaczyla, ale sie nie wglebialam, ona zna makrobiotyke ale zastosowala dla meza kur. Gersona .
Czlowiek, ktory diete makrobiotyczna stosowal i rozpowszechnil piszac ksiazki na ten temat - jak sie dieta makrobiotyczna wyleczyl z raka zmarl potem na raka , z ktorego sie niby wyleczyl, to taki maly paradoks.
Uwazam diete makrobiotyczna za bardzo ciekawa i czasem robie cos makrobiotycznego i staram sie wprowadzac te zasady ale nie trzymam sie scislo tego, w kazdym razie makrobiotyka i dieta Gersona to nie jest to samo choc wiele podobienstw .

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pt kwie 17, 2009 8:03 am

Jest mozliwe, ze ta dieta makrobiotyczna byla uzupelniana czyms, by przeciwdzialac brakom.
Informacje mialam tylko ogolna, a dziewczyna i jej rodzina byli w takim stanie, ze nie drazylam tematu. Teraz moge sie dopytac.
Przypomnialam sobie jeszcze, ze ta dieta prowadzona byla pod kierunkiem terapeutki z Karpacza.

wypler
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 03, 2016 7:33 am

Post autor: wypler » pt cze 03, 2016 7:37 am

Moim zdaniem magnez i potas bardzo dobrze działa na organizm w walce z rakiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. odzyskiwania i uzdrowień”