Koncowy protokol wyborczy

Jeśli napotkałeś problemy w związku z obsługą forum, lub masz inne pytania zw. z jego funkcjonowaniem, czy strukturą - zgłoś się tutaj, a uzyskasz pomoc..
Grey Owl

Koncowy protokol wyborczy

Post autor: Grey Owl » wt lis 24, 2009 4:05 pm

I tak to zblizamy sie do konca naszych pierwszych obrad plemiennych :).
Poniewaz Mgiela wybiera sie wydawac na swiat synka, prosila mnie bym dokonczyla wykonanie koncowych czynnosci wyborczych.

Protokol koncowy z wyborow

Do glosowania upowaznilo sie 19 osob poprzez wpisanie na liste obecnosci w obradach, lub do nich dolaczywszy.
Podalo kandydatury i / lub glosowalo 14 osob.
Wstrzymalo sie od glosu 5 osob, lecz patrzac na Ich nicki mysle, ze uczynily to ze skromnosci, a nie z biernosci.
Mamy wiec wspaniala frekwencje wyborcza : 73,68 % :D !

Poniewaz mamy po powrocie Krissa 8 czynnych funkcyjnych, a Paul lada godzina przejdzie do ich grona (co spowoduje natychmiast vacat w gronie Radnych) - uznalam, ze rozklad liczb nie pozwala mi skreslic zadnej wsrod osob, ktore otrzymaly te sama ilosc glosow. Tak wiec chwilowo, pozornie - wybranych zostalo 7 osob, a nie 6.
Po prostu, nie bedzie trzeba juz nikogo jutro / pojutrze dookoptowywac, bo juz jest.

Bo rozklad glosow byl nastepujacy :

2 osoby - 12 glosow
1 osoba - 10 glosow
2 osoby - 6 glosow
2 osoby - 5 glosow

Tak wiec ostatecznie dobrane osoby do grona Rady, to alfabetycznie :

Ciacho
Ewa Fortuna
Figa
Freya
Megraf
Paul (dlugo nie pobedzie ;) )
Wlodek

I wszystkie te osoby (procz Paula ;)) zostana oznaczone wkrotce slicznym kolorem niebieskim jako Radni Forum.

Zblizamy sie do konca naszego pierwszego zgromadzenia na polanie naszego forum, ktora odwaze sie nazwac Polana Bialego Niedzwiedzia.
Czeka tam na nas w tym krolestwie bezczasu...
Mozemy juz teraz powoli, w chwili gdy nam to serce podyktuje, udac sie tam raz jeszcze i powiedziec od siebie Bialemu Niedzwiedziowi to co czujemy na zakonczenie obrad.
Jesli kogos jeszcze spotkamy z naszego grona to swietnie. To czas na ostatnie usciski, podziekowania, slowa "do zobaczenia" ...
Bo to jest juz wspolne miejsce naszych spotkan nie tylko na czas swieta, czy wyborow...na czas zwyklej ochoty, czy potrzeby rowniez... :)
A Daltar udostepnil nam jako "wyrzutnie" na polane, swoja przepiekna jasna mise z energiami... :)
Mysle, ze Mgiele tez tam przyciagnie choc na chwilke... :), bo to obecne forum, to tez Jej dziecko... To nasze wspolnie rodzone dziecko...

Dziekuje Wam...lece po pare chusteczek... :placze:

Jola

Asteraki
Posty: 152
Rejestracja: śr lip 29, 2009 10:05 pm

Post autor: Asteraki » wt lis 24, 2009 6:22 pm

O kurcze to ja trzymam kciuki za mgiełkę, co by Waćpani szybko powiła potomka :)

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt lis 24, 2009 7:00 pm

Ja długo nie pobędę ?? :D ;) hmm a mi to obojętne jak długo będę :D
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » wt lis 24, 2009 7:01 pm

Mocno gratuluję wszystkim wybranym, którzy zostali od teraz naszymi Radnymi :) fajnie, że nie trzeba było nikogo odrzucić :).

Widziałam przy ognisku dużo osób, gwarno się tam zrobiło, jestem tam z moim Gołębiem na ramieniu i mojego Pegaza białego przyprowadziłam :) Niektórzy siedzą przy ognisku i jedzą palcami z miseczek, które tam postawiłam na stole.

kropka
Posty: 105
Rejestracja: pn paź 19, 2009 6:40 pm

Post autor: kropka » wt lis 24, 2009 7:13 pm

Gratulacje :D
...skąpana w Zamieci, próbuję obudzić w duszy Wiosnę...

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt lis 24, 2009 7:20 pm

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:00 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt lis 24, 2009 7:22 pm

Dziękuję ;)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » wt lis 24, 2009 7:29 pm

Robimy naszej Mgiełce niespodziankę i wszyscy posyłamy jej Energię Miłości ale tylko Miłości Różową... ile fabryka dała to znaczy nasze serca :), kto jej nie widzi może wysłać taką intencję :)

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt lis 24, 2009 7:32 pm

Juz sie robi Imciu :o A moze pozyczymy Jej z naszej polany te podusie i porozkladamy pod i obok ?

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » wt lis 24, 2009 7:36 pm

No pewnie, przecież urodzi się forumowy dzidziuś :). O jejku tylko jak ona to obleje tu jest przeszło 600 osób zalogowanych :lol:

Ciacho
Posty: 206
Rejestracja: czw sie 13, 2009 5:37 pm

Post autor: Ciacho » wt lis 24, 2009 7:37 pm

3-maj się Mgiełko i nowa Duszyczko :)
behind blue eyes

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt lis 24, 2009 7:39 pm

Niech się trzymają mgiełka i nowa duszyczka, która się reinkarnuje ;)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

ARLI.DE
Posty: 88
Rejestracja: czw paź 08, 2009 9:17 am

Post autor: ARLI.DE » wt lis 24, 2009 7:49 pm

A ja teraz polewam lampeczke bialego winka, w intencji cudownych narodzin syneczka naszej Mgielki!!!

Mgielko Wasze zdrowko i wszystkiego dobrego!!!
Mozna odejsc na zawsze, by stale byc blisko...

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt lis 24, 2009 7:53 pm

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:00 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » wt lis 24, 2009 7:56 pm

No to co,bierzemy na siebie połowe bólu? FACECI TEZ!!! :lol:
Hmmm Daltara troche juz boli brzuch :roll: aaaa co tam,wielki chłop,da sobie rade ;)
Mgiełko trzymamy kciuki :D
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt lis 24, 2009 7:56 pm

No to niech nasza Mgiełka po urodzeniu obserwuje synka i jego zachowanie.
Bowiem dzieci czasami mogą się dziwnie zachowywać, gdyż mogą widzieć
różne rzeczy, które człowiek gołym okiem nie widzi (itp.).

Co ja będę tu pisał zresztą fundacja nautilus nie jeden raz o tym pisała :)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt lis 24, 2009 8:03 pm

hej, trochę mnie nie było i tylko na szybciutko chcę pogratulować naszym nowym Pomocnikom :-)

ZMIANY przez wielkie Z w atmosferze budzą we mnie wiele radości i znowu poczułam się wchodząc na forum jak w DOMU.
Dziecko jakby dorosło ;-) to też bardzo radosne. Życie wróciło.

Ostatni czas był ciężki i musiałam dokonać wyboru pomiędzy forum a swoją osobistą przestrzenią. Miałam wiele ważnych decyzji, trudnych wyborów i nie byłam w stanie sama udźwignąć forum.

I w tym miejscu gorące podziękowania dla Mglistej - bez niej to co jest teraz by się nie ziściło, Mgieła jesteś wielka i kochana:-) - oraz dla Was wszystkich :-)

Specjalne też dla Daltara, który to wziął i własnoręcznie forum uratował po ostatnim, historycznym już, wielkim padzie.

Mam nadzieję niedługo wrócić do Was na dobre, jeszcze chwila, jeszcze mnie czeka jedno poważne wyzwanie..trzymajcie proszę kciuki.

Na koniec anegdotka (połączona z apelem do nowych Pomocników o niebanowanie, choć niekoniecznie;-) Otóż to to "dziecko" urodziło się po tym jak sama z wielkim hukiem wyleciałam z pewnego forum. Teraz wzbudza to jedynie uśmiech, jak wspomnienie z przedszkola... jednak wtedy... nagle, po miesiącach poszukiwań znalazłam bratnie dusze, przyjaciół...a tutaj jakiś despotyczny admin mnie wylał na zbity pysk, większość kontaktów się urwała, bo były głownie przez priv... żal, poczucie odrzucenia, wykluczenia były bardzo bolesne. Postanowiłam wtedy założyć nowe forum, na innych zasadach, gdzie ego nie będzie tak radykalnie wykluczać innych z grona.

suma sumarum....gdyby mnie nie wywalił, tego forum by nie było;-) Co jednak wcale nie oznacza, że bany będę popierać.

Całusy dla wszystkich... cieszę się, bo teraz widzę wyraźnie, że to ma wielki sens
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » wt lis 24, 2009 8:06 pm

A słowo ciałem się stało i zamieszkało :)

Niech tak się stanie, niechaj tak będzie. Z ramienia administracyjnego czynię swoją powinność i odznaczam naszych nowych radnych szafirowo. Zgodnie z przyjętym ustaleniem zaznaczam wszystkie siedem osób, bowiem Paul niebawem z niebieskiego przejdzie w kolor purpury, obejmując funkcję moderatora :)
Ostatnio zmieniony wt lis 24, 2009 9:47 pm przez Daltar, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy techniczne”