Odprowadzanie dusz

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
stozek
Posty: 109
Rejestracja: wt gru 01, 2009 8:46 pm

Post autor: stozek » pt gru 11, 2009 2:32 am

A jak sie ma "blizniaczy plomien" do Wyzszego Ja ? jak to jest czy to Wyzsze Ja posiada takie blizniacze Wyzsze Ja ? czy to kazda czastka z osobna posiada taki "blizniaczy plomien" ?
hmmm dodam,choc nie wiem czy to jest prawda, wydaje mi sie ze gdzies czytalem ze na "blizniacze plomienie" podzielily sie istoty androgeniczne czyli takie jak np Lemurianie o ile sie nie myle, [androgeniczne - posiadajace cechy meskie i zenskie] zeby moc doswiadczac
zycia oddzielnie. to by znaczylo ze istoty ewoluujace od poczatku [mineral,roslina, zwierze,czlowiek] takiego blizniaczego plomienia nie posiadaja gdyz nigdy androgeniczne nie byly.

wydaje mi sie ze tu juz sie troche zakrecam, ;)

wroce jeszcze do odprawadzania dusz, czytam na forum ze sporo juz takich zagubionych dusz odprowadziliscie, a byly i akcje przeprowadzane na wieksza skale. jak to jest,
istoty duchowe nie zajmuja sie odzyskiwaniem w takim stopniu ze ludzie to robia ?

Trombus
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 18, 2020 10:48 am

Re: Odprowadzanie dusz

Post autor: Trombus » pt gru 18, 2020 10:52 am

A ktoś wie, co się może stać jeżeli dwa dni z rzędu przyśniła mi się osoba której dusza już odeszła?
https://e-wyrocznia.pl/dlaczego-warto-znac-plan-duszy/

Lukikmita1987
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 22, 2021 11:22 pm

Re: Odprowadzanie dusz

Post autor: Lukikmita1987 » ndz sie 08, 2021 12:54 pm

Witam, proszę pilnie o pomoc w uzdrowieniu przewlekłych silnych bóli głowy, które mam od 12 lat, zaczęły się od prania mózgu zrobionego mu przez ojca, opętał mnie, ojciec popełnił samobójstwo w 2013 r, może odprowadzenie duszy ojca by pomogło? Albo oczyszczenie aury? Czy można prosić o odczyt czakr? Z góry dzięki 

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”