Ban dla Sary, Mgiełki i Grey Owl

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Ban dla Sary, Mgiełki i Grey Owl

Post autor: Ima » ndz mar 21, 2010 11:26 am

Roxanne jestem z tych "zainteresowanych" przyłączam się do słów Pawła i Frei i stoję za Mgiełką, Sarą i Grey Owl bo dziewczyny zrobiły bardzo dużo na tym forum, na Twoim forum i nieładnie je traktujesz. Bardzo szybko podejmujesz decyzje o banach jakbyś się nimi bawiła.

Przykro mi ale coraz smutniej jest tu na forum :(

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » ndz mar 21, 2010 12:23 pm

Bany nie słuszne wobec mgiełki, Sary, Grey.
One zrobiły jak najwięcej na tym forum, a Ty Roxy byłaś jakby
nieobecna i dobrze było do czasu braku twojej obecności na forum.

Po pojawieniu się zaczęłaś się bawić banując nie słusznie osoby.
Śmiać mi się chce jak dowiedziałem się, że Bana dałaś za coś co nie było
tutaj pisane, lecz na innym forum. A także za atakowanie Zbyszka w astralu.
Weź proszę Cię o jedno nie przesadzaj z takim czymś...

Nie mam już nic do powiedzenia.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz mar 21, 2010 12:47 pm

Macie prawo uważać, co chcecie, ale nikt nie ma prawa nikomu narzucać swoich racji. To, co np. Tobie Paul wydaje się jedyna słuszną prawdą, wcale nie musi nią być.

Forum istniało długo, zanim dziewczyny się pojawiły.
Mój błąd, to zbyt duży kredyt zaufania dla niektórych.
Owszem, komuś przeszkadzało, że miałam trochę więcej czasu na częstszą bytność tutaj i zaczęły się "podkopy" intrygi.

Nie będą spekulować co było przyczyną, bo nie jest to moja rola: ocenianie, dociekanie, projektowanie - w tym są super one i niech tak zostanie.

Poza tym te bany to tylko formalność jak wiecie, a gdybym ja, czy ktokolwiek inny przez kilka miesięcy wypisywała przeróżne pomówienia na temat X, to zapewne ten X też by mnie nie chciał na swoim forum.

Zamykam wątek, bo już dawno pogodziłam się z myślą, że do kilku "fanatyków" sprawy nie dociera nic z tego co piszę, więc jak już mówiłam wczoraj temat ad acta. Bo niestety czegokolwiek nie powiem, nie ma szansy na dialog, jak to bywa jeśli ktoś chce się koniecznie topić się w żalu i udowadniać swoje racje.
Posty kontynujące temat będą kasowane.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zablokowany

Wróć do „Sugestie i zmiany”