Pomoc innym w ich pierwszym wyjściu ?? Ogłoszenie o prace ;)

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
czarnamewa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 18, 2010 9:23 pm

Pomoc innym w ich pierwszym wyjściu ?? Ogłoszenie o prace ;)

Post autor: czarnamewa » pn paź 04, 2010 9:16 pm

Co wy na to azeby zrobic tablice ogłoszeniowa, osób które są już zaawansowane i CHCĄ innym pomóc w stawianiu ich pierwszych kroków w poza i drugą z osobami które tej pomocy oczekują.

Ja bym się wpisała na tą drugą, już wam może oszczędzę szczegółów, ale wydaje mi się ze od jakiegoś czasu jestem już blisko wyjscia, tak daleko że nie wiem czy można dalej, ale nic się nie dzieje. Moje próby trwają już z ok2 miesiące,lektury przeczytane więc wiem co i jak.

Moen napisał w 1 książce o tym że wyciągnął swoje dzieci, podróżowali na latającym dywanie a potem nawet i niewieżacą w to żonę.

Co o tym sądzicie ??
Ktoś ma taki dywan i może mnie podwieść ;) ?? Nie gryze , bez obaw.

czarnamewa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 18, 2010 9:23 pm

Post autor: czarnamewa » czw paź 07, 2010 9:04 pm

Smutno mi iż nie wpisał się nikt ...

Czy chociaż ktos ma jakieś własne doświadczenia w "wyciąganiu" lub uswiadamianiu sniacej osobie snu, ?
Sądzicie że jest to możliwe?
Logic will get you from A to B.Imagination will take you everywhere. Albert Einstein

czarnamewa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 18, 2010 9:23 pm

Post autor: czarnamewa » pn paź 11, 2010 8:45 am

Martwe forum? Nikt nic nie powie ciekawego, albo nie wyrazi chęci pomocy?
Logic will get you from A to B.Imagination will take you everywhere. Albert Einstein

jatooobe
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:23 pm

Post autor: jatooobe » wt paź 12, 2010 8:23 am

Ja również czekam na odpowiedz.. Gdyby nawet ktoś napisał ze nie wie co na ten temat powiedzieć, a tu nikt..
Nasze Serca nie powinny ''ziewać''

Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Post autor: Miaune » wt paź 12, 2010 10:37 am

A skąd wiecie, że nikogo u was nie było :?:
Może był ktoś z latającym dywanem i lataliście tylko nie pamiętacie :?: :lol:
Ja prosiłam o to moich Opiekunów i czułam jak mnie próbują wyciągnąć ale na razie jeszcze się nie udało. Próbujemy różnych sposobów i jest już bardzo blisko ;)
Może dziś się uda?
Pozdrawiam Miaune
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt paź 12, 2010 7:26 pm

Bruce Moen nie pisał o tym, że pomógł swoim dzieciom w obe, a jedynie skontaktował się z nimi mentalnie na takim poziomie świadomości.
Bruce nie zajmował się obe, zaprzestał takich prób.
Wyraź intencję i bądź otwarta, a na pewno coś się podzieje. Puść też napięcie i zniecierpliwienie (widoczne w twoich ponagleniach, kiedy od razu nie otrzymujesz odpowiedzi na posta).
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Plastic
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 02, 2010 10:07 am

Post autor: Plastic » śr gru 08, 2010 11:43 am

Cześć.

Jestem tu od niedawna i też o tym myślałem, czy istniałaby możliwość pomocy takim nowicjuszom jak ja.
Podejmuję próby od 4 miesięcy. Najpierw informacje dot. OBE i informacji zawartych w książkach Boba Monroe sprawiły u mnie lekkie załamanie na tle fizycznym, po czym doszedłem do siebie.
Raz pamiętam sytuację, gdzie stałem obok łóżka i po wyjściu poczułem ogromne parcie w podbrzuszu. Skupiłem się na nim, żeby je zminimalizować, następnie się obróciłem i wyskoczyłem przez okno, ku światłu jak mi się wydawało. Następnie po miesiącu czułem jak wyskakuję z ciała macham kończynami, czując wolość i swobodę, i tak kilka razy.
Ostatnio w piątek 3 gru. po pójściu spać poczułem wchodzące we mnie wibracje, które odczuwałem jako miłość. Najpierw były to krótkie impulsy co kilka sekund, następnie coraz dłużej trwały, aż w końcu weszły we mnie na stałe, a po jakimś czasie zaczęły gasnąć.
Uważam się za przygotowanego do wyjścia, a jednak czuję, że coraz bardziej się to ode mnie oddala. A tak bardzo bym chciał. Wiem bowiem, że moje pytania, które sobie zdaję od dziecięcych lat - dlaczego ja to ja? i kim jestem? oraz dlaczego odczuwam wszystko jako ja? są dla mnie drogowskazem, że jest mi "pisane" żeby poznać PRAWDĘ.
Proszę więc jeszcze raz o pomoc, wiem że jest tam Ktoś kto mi pomoże.
Dzięki i pozdro
Plastic

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”