Porządki w Focusie 23?

Tutaj opisujemy swoje doświadczenia związane z odzyskiwaniem i odwiedzaniem osób będących już po tamtej stronie, których dokonaliśmy na własną rękę i dyskutujemy o nich..
JotEm
Posty: 31
Rejestracja: wt maja 08, 2007 8:24 am

Porządki w Focusie 23?

Post autor: JotEm » śr lip 11, 2007 8:50 am

Akcja przebiegała bardzo szybko. Wejscie do jaskini w skale, ciemny korytarz, idąc rozjaśniam go sobie i po chwili zaczynam dostrzegać tłum zastygłych, obojetnych postaci. (przypomniałem sobie relację Sylwii Browne). Buchnąłem w nich światłem, zniknęły ściany, bardzo wiele energii na dużej przestrzeni robilo to samo. Jego intensywność zaczęła powodować, że postacie zaczęły się budzić. Nie był to raczej chrześciański czyściec (?), bo nikt, poza emanowaniem światłem, nie przybierał dla dobra sprawy "niebiańskiego" wyglądu. .... Pojawily się windy, bryczki, wozy, co kto sobie życzył... Zobaczyłem później ogromne błonie (takie z pielgrzymek JP II) i tłumy witające się z masą przybyłych. Za drugim razem wyraźnie byl to chyba obszar zajmowany przez ludzi bardziej religijnych, bo wszyscy odzyskujacy :) przybrali anielską postać, a w Focusie 27 pod świątynnym baldachimem na otwartej przestrzeni istoty doznawały "odpuszczenia". Wygląda na to, albo mi się tylko oczywiście zdawało, że miałem okazję brać udział w systematycznie prowadzonej akcji likwidowania jakiegoś trudnego obszaru z Focusa 23. Zapytałem tylko przewodnika, czy jest tutaj ktoś z "mojej" grupy z warsztatów z Brucem, dostałem odpowiedź, że nie. Czy może ktoś z Was tam był?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”