Proszę Was - kontakt ze zmarłą niedawno ukochaną babunią

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
Lutobor
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 24, 2012 2:03 pm

Post autor: Lutobor » sob lut 04, 2012 5:41 pm

Uwielbiam takie rozmowy :) . U mnie w temacie nie ma takiego ruchu :D .

pijawka

Post autor: pijawka » sob lut 04, 2012 5:50 pm

Obyś nie wykrakał :D

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » sob lut 04, 2012 6:12 pm

Dusza nie może się błąkać kilka tysięcy lat, bo w zaświatach nie obowiązuje czas linearny, jak na Ziemi.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » sob lut 04, 2012 7:33 pm

Wlodek pisze:Mireczku kochany to tylko prawda i nic więcej.
Twoja prawda :)
Najpierw wiara, później dowód.

Ancik
Posty: 137
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 10:58 pm

Post autor: Ancik » sob lut 04, 2012 9:48 pm

Oj, chłopaki
pyskiem po pysku już było, to dajcie sobie teraz mordki na zgodę :)
i może tak razem do nieba ... bo jakoś tak każdy by chciał tam dotrzeć, ale ścieżki się poplątały;) Niby wszyscy chcą w tą samą stronę, ale każdy idzie w swoją :)

Proponuję pogodzić się. :)

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » ndz lut 05, 2012 10:39 am

No wlasnie, jak tam piostrze wybor ksiazki o zaswiatach, mi to sie kojarzy od razu taki film, z tym, "jak w niebie" chyba.
jakiś podpis :)

Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Post autor: Miaune » ndz lut 05, 2012 12:06 pm

Po raz pierwszy dziś poprosiłam mojego Opiekuna aby powiedział mi, na którym poziomie jest Włodek według jego focusów. Otóż przyjmując, że Ziemia jest na poziomie "0" a Niebo zaczyna się od 26 poziomu to Włodek jest na 4 (słownie: CZWARTYM) poziomie focusów.
To mówi samo za siebie.
Pozdrawiam Miaune :D
PS. Ciekawa jestem jak przekręcisz teraz moje duchowe imię? :?
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

igulineczka
Posty: 51
Rejestracja: wt mar 17, 2009 12:22 pm

Post autor: igulineczka » ndz lut 05, 2012 12:13 pm

Wiecie co - ja sama ok. 3 lat temu prosiłam o kontakt z Babulką Moją - Pani Ewa Fortuna mi odpowiedziała wtedy i wiem, że usłyszałam naprawdę o mojej Babci od Pani EWy. A teraz gdy czytam jak polemizujecie odpisując osobie w tym wątku jest mi smutno. Piotr już na wstępie zaznaczył, że sceptycznie do tematu podchodzi i kiedyś tylko dlatego nie prosił o kontakt ze zmarłym wcześniej Dziadkiem. A teraz, gdy słyszy pare wersji to mu współczuje. Dlaczego zmiast łączyć fakty i Wasze odczucia - toczycie na forum zacięte dyskucje "kto ma racje". Trudno wierzyć w cokolwiek czytając tak różne zdania osób, które faktycznie twierdzą, że wiedzą co się dzieje z Babcią Piotra:/ Piotrze ja, która wierzę w życie po życiu, ale żadnego daru kontaktowania się nie posiadam (nigdy nie próbowałam) - mogę Ci napisać byś modlił się za Babcię bardzo gorąco - i byś pozytywnie myślał, bo Twój smutek i tęsknota za Babcią utrudniają Jej dodarcie do Nieba. Moja Babulka zmarła 3 lata temu, a jakiś czas temu dowiedziałam się od Pana Włodka z forum, że Babcia jest blisko nieba, ale , że mój żal utrudnia się Babci tam dostanie. I myślę, że Pan Włodek miał rację to pisząc ! Do tej pory mi smutno, potrafię płakać gdy rozmyślam o Babci i czuję ból, że odeszła ... Wiem, że łatwo powiedzieć, a gorzej zrobić - ja do tej pory nie potrafię tak bez smutku pomodlić się z Babcię :( Pozdrawiam.
"Śpieszmy sie kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

Shining Light

Post autor: Shining Light » ndz lut 05, 2012 12:38 pm

Nie będę tu nikogo oceniać bo byłoby to poniżej mojego poziomu. Nie liczonego w fokusach, bo na fokusach się nie znam. Powiem jednak to, co zawsze jest prawdą:
Pisząc cokolwiek, także o innych, zawsze piszemy przede wszystkim o sobie.

I jeszcze coś:
W innych ludziach najbardziej nas denerwują nasze własne wady.
Tak działa tzw. świadomość lustra.

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » ndz lut 05, 2012 10:10 pm

to i ja sie wtrace,

kazdy uslyszy iz najdzie to czego szuka, nei wiecej nie mnie tylko to, a inne watki i emocje z tym zwiazane opusci (czy z lustrami czy bez). To naprawde jest tylko wybor konkretnego czlowieka komu wierzy i czy na tym opiera swoj swiatopoglad, czy olewa zupelnie, czy zalezy zeby sie skontaktowac z kims zmarlym, czy tez nie i w jaki sposob.

Ja sobie zamarzylam, ze prawdziwy kontakt powienien byc "na zywo". Bez wizji sennych i tym podobnych, bez czekania otoczke, chocaiz nie powiem, kilka szczegolow na weryfikacje zawsze pomaga, ale lepsze od wygladu jest podanie np ilosci rodzenswtwa itp. ... I taki kontakt bylby wlasciwie czysta rozmowa, bez koniecznosci powtarzania ( co mi sie zdarza, ze osoba z "tamtej strony" musi mi powtarzac, bo nie slysze dokladnie, czy wyraznie), no i ... w sumei to nie koncert zyczen, ale takich konaktow ze zmarlymi bliskmi zycze wszsytkim, i takie chcialabym przeprowadzac.

Pozdrawiam.
jakiś podpis :)

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz lut 05, 2012 11:45 pm

Wszyscy oceniacie jedni drugich a ganicie za to ocenianie innych,siebie wybielając...............
może ktoś z Was pamięta,gdzie napisane jest : " Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz.."
Ocknijcie się ludzie wszyscy jesteśmy tacy sami,dalecy od doskonałości !!! TYLE.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

peterb1975
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 11:21 pm

Post autor: peterb1975 » wt lut 07, 2012 12:21 am

a chciałem się dowiedzieć co u Babci mojej, a tu widzę dysputa na całego

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » wt lut 07, 2012 5:00 pm

Ma się dobrze i oprócz modlitwy nic więcej nie potrzebuje.
Najpierw wiara, później dowód.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”