Kontakt ze zmarłym tatą

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn lut 13, 2012 11:00 am

Lutobor chyba się musisz postarać bo dotarły do niego jakieś ciemniejsze energie i troszkę zszedł niżej.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Lutobor
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 24, 2012 2:03 pm

Post autor: Lutobor » pn lut 13, 2012 11:10 am

Ciekawe skąd te ciemniejsze energie. Będę się starał i staram się!

Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Post autor: Miaune » pn lut 13, 2012 11:12 am

Napisałam w temacie ale Conchita przeniosła mój post wraz z innymi do Hyde Parku.
Lutobor - Twój tata nie został po śmierci na ziemi i powinieneś się cieszyć, że odszedł i nie trzeba go było odprowadzać. Sam z pomocą Istot Światła, które po niego przyszły odszedł do swojego miejsca w niebie.
Pozdrawiam Miaune
Jest więc absolutnie niemożliwe, aby Twój tata cofał się na jakichś szczebelkach drabiny. Ciemne energie nie egzystują w niebie.
Pozdrawiam Miaune
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn lut 13, 2012 11:26 am

:D
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2012 1:26 pm przez Wlodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn lut 13, 2012 11:39 am

To już wiem dlaczego tata Lutobora zaniżył ostatnio wibrację .
Niestety spotkał nie chcianą odprowadzającą i zaniżył wibracje do 20 fokusa.
Ciekawe co będzie dalej ?
Będę się temu przyglądał.
W każdym razie KTOŚ do taty przypiął silnego czarnego linka i kradnie mu energie i równocześnie zabrudza czarną i zaniża mu poziom świadomości .
Lutobor konieczne przynajmniej 10 dekretów fioletowych dziennie w intencji odcięcia linka i med 2 serc przez kilka dni przynajmniej.
Jak by był za silny dla Ciebie to ja odetnę i odprowadzę tatę do nieba , bo faktycznie jak dusza przebywa z tydzień przynajmniej w Niebie to się na tyle wzmocni że się nie da złapać łowcom dusz.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Lutobor
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 24, 2012 2:03 pm

Post autor: Lutobor » pn lut 13, 2012 1:01 pm

Co to znaczy, że jest za silny dla mnie? To już nie wiem co jest prawdą a co nie jest i kto zaniżył wibracje, no chyba nie ja. Chciałbym abyś się mylił Włodku.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn lut 13, 2012 1:25 pm

Te sznury -linki są silniejsze albo słabsze i potrzeba odpowiednio jasnej energii aby je rozpuściła .
Ten link jest przypięte do twojego Taty bo miął wizytę łowcy dusz , a raczej łowczyni , tacy niestety istnieją.
Tylko się nie przejmuj tą sytuacją bo modlitwy pomogą to usunąć .
Inaczej bym o tym nie pisał tylko sam to usunął .
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn lut 13, 2012 4:23 pm

Włodku co ty za głupoty opowiadasz? Ojciec jest w 26 FOKUSIE http://www.afterlife-knowledge.com.pl/ ... p?t=1767 , a jego wibracje mają 28 poziom wibracyjny. Od samego początku sprawdzałem jej Ojca i nie zauważyłem żadnego spadku wibracyjnego, wręcz przeciwnie, ojciec coraz bardziej poszerza swoją świadomość. Do tego dałem pewien dowód w postaci słów które przekazał. Lutobor potwierdził że ojciec podobnie mu mówił.
Rocker:Usłyszałem jedynie szczępki słów z których wnioskuje że Ojciec mówił że masz iść własną drogą?
Lutobor : Ojciec często mi powtarzał "to jest twój wybór, twoja decyzja, ja cię nie będę zmuszać". Słowa o pójćiu własną drogą wydają się mieć sens.
Fakt nie jest to żaden poważny dowód, bo dokładniejszych info nie umiałem uzyskać ze względu na moje umiejętności które się rozwijają dopiero.



P.S Nie chce nic mówić ale zauważyłem Włodku że twoje czakry nie są harmonijne, większość z nich działa na zasadzie przekierowania energii w górę w celu zablokowania pewnych emocji i współzależności. Najbardziej na tym cierpi splot słoneczny.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn lut 13, 2012 5:59 pm

Rocker już raz CI dałem wskazówkę o oczyszczenie się i albo ją zignorowałeś albo nie oczyściłeś się zbyt dokładnie.
Nie chce Ci więcej doradzać żebyś się na mnie nie pogniewał ale sprawdź sobie czakrę podstawy i po dokładnym oczyszczeniu zrób pomiary.
Ja się twoimi odpowiedziami nie emocjonuję i nie zarzucam Ci głupoty , do tego cenię Cie bo to Ty często masz dokładne namiary na fokusy i jeśli Ci coś podpowiem to nie bierz tego za atak.
Wbrew zarzutom ja swoje odpowiedzi często konsultuje z innymi jasnowidzami i dlatego mam raczej pewne namiary.
a i tak nie przysięgam się że jestem nie omylny , co mi niektórzy wypominają.
Za Twoje sugestie co do moich czakr dziękuje i sprawdzę to sobie.
Ale nie sądzę żebyś Ty bez mojej wyraźnej zgody widział moje czakry.
Jakoś do tej pory nikomu się to nie udało i nawet o tym pisali zawiedzeni.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Lutobor
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 24, 2012 2:03 pm

Post autor: Lutobor » pn lut 13, 2012 6:59 pm

Rocker pisze:Od samego początku sprawdzałem jej Ojca...
Gwoli ścisłości - jestem facetem. Już raz to zaznaczałem :D .Zmieniłem teraz imię w profilu aby nie było pomyłek :) .

Wracając do tematu, to wierzę że jest dobrze aniżeli gorzej. Może mi ktoś powiedzieć jaki ja mam poziom wibracyjny?

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn lut 13, 2012 7:14 pm

Uparłem się że jesteś dziewczyną, przepraszam za 2 pomyłkę. :P
Masz coś koło 19 poziomu wibr.

Lutobor
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 24, 2012 2:03 pm

Post autor: Lutobor » pn lut 13, 2012 7:19 pm

Brak mi skali odniesienia i nawet nie wiem czy to jest dużo czy mało :) .

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn lut 13, 2012 7:48 pm

Rocker pisze:Demony i istoty bardzo złośliwe mają poniżej 10 poziomu wibracyjnego. Od 27poziomu wibr jest tzw niebo. A najwyżej w ciele fizycznym można mieć 33. Opiekunowie mają od 35-40. Około 43 poziomu wibr jest Wyższe Ja- Nadświadomość.

pijawka

Post autor: pijawka » śr lut 15, 2012 9:33 am

Lutobor, a na co Tobie takie rzekome wieści o fokusach ? Teraz będziesz po 100 razy dziennie odmawiać Dekrety
i myślisz,że Ci wibracje wzrosną ?

Daj sobie spokój, zrób coś dobrego dla potrzebujących,nie trać czasu na fokusy i nie bierz do siebie wszystkiego,co Ci tu napiszą. Zeby określić bezbłędnie poziom wibracji trzeba być mistrzem..

Rocker,na jakim poziomie Ty jesteś,skoro Lutobor siedzi tak nisko ?

Lutobor
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 24, 2012 2:03 pm

Post autor: Lutobor » śr lut 15, 2012 10:54 am

pijawka pisze:Lutobor, a na co Tobie takie rzekome wieści o fokusach ? Teraz będziesz po 100 razy dziennie odmawiać Dekrety
i myślisz,że Ci wibracje wzrosną ?
Nie o to mi chodziło abym podniósł sobie wibracje poprzez obsesyjne odmawianie "dekretów". Takie podejście to nic innego jak samouwielbienie lub bałwochwalstwo, które jest sprzeczne z wyznawaną przeze mnie religią.

Jedyne na czym się skupiam to modlitwa za mojego ojca a nie "moje ja" :) .
Co do moich wibracji to chyba nie jest aż tak najgorzej, do złośliwych dusz się chyba nie zaliczam :D :D :D .

pijawka

Post autor: pijawka » śr lut 15, 2012 11:11 am

Lutobor pisze:
pijawka pisze:Lutobor, a na co Tobie takie rzekome wieści o fokusach ? Teraz będziesz po 100 razy dziennie odmawiać Dekrety
i myślisz,że Ci wibracje wzrosną ?
Nie o to mi chodziło abym podniósł sobie wibracje poprzez obsesyjne odmawianie "dekretów". Takie podejście to nic innego jak samouwielbienie lub bałwochwalstwo, które jest sprzeczne z wyznawaną przeze mnie religią.

Jedyne na czym się skupiam to modlitwa za mojego ojca a nie "moje ja" :) .
Co do moich wibracji to chyba nie jest aż tak najgorzej, do złośliwych dusz się chyba nie zaliczam :D :D :D .

Mnie się zdaje,że jesteś na właściwym poziomie,nie zawracaj sobie tym głowy, Twój Tata również :) Wszystko jest tak jak być powinno, sam Bóg nad tym czuwa :) Nikt lepiej o nas nie zadba. Pozdrówki :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr lut 15, 2012 3:03 pm

pijawka pisze:Lutobor, a na co Tobie takie rzekome wieści o fokusach ? Teraz będziesz po 100 razy dziennie odmawiać Dekrety
i myślisz,że Ci wibracje wzrosną ?
No samymi afirmacjami ogromnych sukcesów nie osiągniesz.
Rocker,na jakim poziomie Ty jesteś,skoro Lutobor siedzi tak nisko ?
19 poziom wibracyjny nie jest wcale zły.
27poziom wibr jest zwany niebem, bo wtedy otwieramy się ogromnie na miłość i nasza świadomość zostaje mocno powiększona.
Ja mam taki jaki mam :), nie jest to nikomu do szczęścia potrzebne. Nie mam żadnych tarcz więc możesz śmiało zaglądać w moją istote. :D

pijawka

Post autor: pijawka » śr lut 15, 2012 3:56 pm

Jakimi afirmacjami ? :lol:

Rocker,wiesz co jest najlepsze żeby podnieść wibracje ? nie żadne klepanie choćby najlepszych modlitw,a pomoc,życie dla innych. Taki jest mój punkt widzenia :D

Rocker,nie wiem dlaczego nie chcesz się przyznać,że jedną stopą sięgasz już niebka :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”