Witam wszystkich serdecznie :)

Jesteś nowy? Dopiero zajrzałeś do naszego Centrum i nie bardzo wiesz, jak zacząć? Tu możesz przywitać się i podzielić pierwszymi wrażeniami :-)
misiu754
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 06, 2012 4:46 pm

Witam wszystkich serdecznie :)

Post autor: misiu754 » wt mar 06, 2012 7:40 pm

Nazywam się Michał, mam 16 lat. Tematyką OOBE zainteresowałem się już jakiś czas temu. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ widzę, że są tu doświadczeni ludzie i mam nadzieję, że pomożecie mi osiągnąć to, do czego dążę. Na początek może od razu opowiem gdzie leży mój problem, aby nie zakładać niepotrzebnie nowego tematu. No to od początku:

O OOBE i LD dowiedziałem się na religii (wiadomo w jaki sposób mówił o tym katecheta). No i zainteresowała mnie tak tematyka. Zacząłem czytać o tym w internecie na różnych forach. No i to był największy błąd jaki mogłem popełnić. Naczytałem się tyle o zagrożeniach praktykowania tego, że głowa mała. Od małych, takich jak uszczerbki na zdrowiu, po bardzo poważnie takie jak możliwość niewrócenia do ciała, zniszczenie duszy a co za tym idzie ostateczna śmierć, czy opętanie lub zabranie mi ciała przez jakieś tam byty. No i nabawiłem się lęków. Co do praktykowania, kilka razy udało mi się osiągnąć stan wibracji, ale wtedy od razu przerywałem. Lęk skutecznie mnie blokował. Obecnie czytam "Świadome podróże w niefizyczne światy" Bruca Moena i staram się stosować opisane tam techniki. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wypadałoby powiedzieć też coś o celach, jakie mi przyświecają i dlaczego w ogóle chcę osiągnąć OOBE. Wiem że wiele osób w moim wieku chce doświadczać takich rzeczy jak to się mówi dla szpanu, żeby popisywać się przed kolegami itp. Jednak nie jest tak w moim przypadku. Mam ogólnie 3 cele:

1. Bardzo chciałbym znaleźć dowód na istnienie życia po śmierci. Chciałbym wiedzieć, że naprawdę jest jakiś cel ludzkiego życia.

2. Chciałbym znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań.

3. Doskonalić siebie, rozwijać się duchowo i to chyba najważniejszy cel.

Tyle tytułem wstępu. Jak widać jestem nowy w tym temacie i mam nadzieję że odpowiecie mi na kilka moich pytań, ale te zadam już w innych tematach. No i błagam powiedzcie mi jak zwalczyć ten strach bo bardzo mi na tym zależy.

PS. Nawet na tym forum widzę, że trochę się mówi o złych istotach zamieszkujących astral i mogących nam szkodzić. Powiedzcie mi co dokładnie grozi nam ze strony tych istot.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr mar 07, 2012 9:47 am

Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”