Weryfikacja po zbiorowej wyprawie.

Tutaj wspólnie badamy wybrane obszary niefizycznie - bez ograniczeń, przemierzamy wszystkie focusy, te bliskie jak i odległe, oraz kontaktujemy się z zamieszkującymi je istotami..
sorrow
Posty: 58
Rejestracja: pn lis 02, 2009 2:52 pm

Post autor: sorrow » wt mar 06, 2012 6:03 pm

eyn007 pisze: Wydaje mi się, że godzina 22:30 to jednak troszkę za wcześnie :)
Dokładnie tak samo uważam , zarówno dla ciała fizycznego,jak i mentalnego lekko za wczesna pora-zwłaszcza dla osób świeżych w temacie.

sq6gtq
Posty: 123
Rejestracja: wt gru 20, 2011 2:36 pm

Post autor: sq6gtq » wt mar 06, 2012 7:39 pm

dobra by była północ, u mnie też za wcześnie.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt mar 06, 2012 7:51 pm

Dla mnie 22,30 jest w sam raz ponieważ w poniedziałki musze wstawać o 6,30 ;).

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » wt mar 06, 2012 7:54 pm

Ja bym był za ciut pózniejszą porą, bo u mnie większośc domowników się krząta o tej porze, więc wejscie w trans jest awykonalne :(

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt mar 06, 2012 9:52 pm

Zauważyłem że gdy jestem w transie lub po prostu chwile się skupie i gdzieś na szybko lece to nie zauważam żadnej znaczącej różnicy w postrzeganiu świata niefizycznego.

sorrow
Posty: 58
Rejestracja: pn lis 02, 2009 2:52 pm

Post autor: sorrow » wt mar 06, 2012 11:03 pm

Ewentualnie zrobimy dwie grupy ,wcześniejszą i późniejszą .
Mimo wszystko relacje grup i tak mogą się pokrywać , lekkie przesunięcie TU nie oznacza przesunięcia TAM .
AA

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr mar 07, 2012 8:37 am

Dokładnie sorrow. Ja wstaję w tygodniu o 5.30, więc też trudno (chyba, żeby wcześniej się umyć i wpakować w piżamkę :) ).

Możemy spróbować następnym razem godzinę później i zobaczymy jak wyjdzie.

thias: a jak Ty wyglądasz, może to Ty mnie tak zastopowałeś?
Acha - Twoja rozbieżność wizji/ wahanie pomiędzy młodą dziewczyną a dojrzałą kiobietą: podobno (tak mi mówią), że wyglądam dość młodo... Czuję się też młodo, rzeczywiście jestem po 30...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

sq6gtq
Posty: 123
Rejestracja: wt gru 20, 2011 2:36 pm

Post autor: sq6gtq » śr mar 07, 2012 10:03 am

Opowiem wam jedną słynną historię z dawnego nieistniejącego już forum snów, chodzi o przesuniecie - zsynchronizowanie śniących.

Było to prawdą co napiszę, (była o tym mowa na grupie dyskusyjnej oneiro dość dawno temu oraz na forum smoka).

Bohaterami są: Oliko - ona i Zaphiel - on :-)
Umówili się że odwiedzą się we śnie, tzw. mutual dream - wspólne śnienie, już od dawna w owym czasie Oliko nazywana była mistrzynią MD, umówili się na plaży, Lecz gdy Zaphiel zdołał śnić na plaży Oliko już nie było ,wołała go lecz jego nie było więc pomyślała że zostawi mu jakiś znak gdyby przybył tu później, lub dla symbolu który przedostanie się do jego świadomości. Wbiła w piasek Miecz i odeszła. Zaphiel nie spotkał jej ,ale wyciągnął z piasku miecz .

Sami widzicie, że lekkie przesunięcie nie szkodzi, świadomość wczoraj dziś a nawet jutro wydaje się wędrująca od i do umysłów.

Takie jest moje przekonanie. :-)
tomek
p.s dlatego jestem wyczulony na bardzo krótkie impulsy z czasów życia mojego ojca, być może niektóre wizje dotyczą jego świadomości z tamtego okresu.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr mar 07, 2012 3:27 pm

Pamiętam ich, byłam na tej liście, gdy jeszcze patronował jej Bytof...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

sq6gtq
Posty: 123
Rejestracja: wt gru 20, 2011 2:36 pm

Post autor: sq6gtq » śr mar 07, 2012 5:36 pm

Conchita pisze:Pamiętam ich, byłam na tej liście, gdy jeszcze patronował jej Bytof...
W sumie ta lista dyskusyjna trwała chyba z 15 lat, wielu ludzi, kursów, prób sie przewineło.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże przez świat niefizyczny”