Cześć i czołem

Jesteś nowy? Dopiero zajrzałeś do naszego Centrum i nie bardzo wiesz, jak zacząć? Tu możesz przywitać się i podzielić pierwszymi wrażeniami :-)
Szawełło
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 25, 2012 8:21 am

Post autor: Szawełło » wt lut 28, 2012 11:58 am

Czy to też jest zwykła dusza? Moim zdaniem sa / byli wśród nas ludzie niezwykli, którzy chyba mają niezwykłe dusze.....
Posłuchajcie też o czym jest ta pieśń...
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... WvEIc&NR=1
Szukam prawdy

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » wt lut 28, 2012 3:19 pm

Hah, znam tą panią, ale ich zagieła :D

chciałbym mieć taką babcie.

a co do "niezwykłych" dusz, to tak jak obserwowałem ludzi.. wydaje mi się,
że najłatwiej to stwierdzić po oczach i układzie twarzy, odnoszę wrażenie, że tacy ludzie którzy mają nietypową urodę, bądz "dziwne" oczy są w jakiś sposób niezwykli, bądz też nie stąd, wystarczy spojrzeć w oczy i mniej więcej można to odczuć kto jest typową duszyczką a kto nie..

bynajmniej ja tak mam, robie sobie takie odczyty intuicyjne i mimo że w tym raczkuje,
to w większosci przypadków się zgadza..

oczywiście nie mam na myśli tu wszystkich utalentowanych ludzi.


http://www.youtube.com/watch?v=9yJd-ynm33Y

zobaczcie jeszcze to, ona to ma dar w rączkach :)

Szawełło
Posty: 41
Rejestracja: sob lut 25, 2012 8:21 am

Post autor: Szawełło » wt mar 13, 2012 3:37 pm

Niezwykłe dusze, to te , które inkarnowały sie już na Ziemi (choc nie tylko) - w 3 gęstości - w fizyczności - wiele razy. Rzadko kiedy zdarza się ciekawy człowiek, którym jest tu pierwszy raz. Ponoć Ziema jest miejscem, gdzie duszę chętnie sie wcielają, podoba im się, gdyż nasz świat fizyczny w przeciwieństwie do innych, bardzo szybko on uczy, a wiec podnosi wibracje, o które chodzi duszy. Poza tym ponoć bardzo fajna jest ...wolna wola i ziemskie poczucie humoru, oraz niezwykła umiejętność śnienia. W tym zakresie jestesmy jedyni we wszechświecie nawywani legandarnymi śniącymi (możliwość podróżowania, OOBE).
W tym temacie tyle mi wiadomo.
Szukam prawdy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”