Usunięcie konta

Jeśli napotkałeś problemy w związku z obsługą forum, lub masz inne pytania zw. z jego funkcjonowaniem, czy strukturą - zgłoś się tutaj, a uzyskasz pomoc..
Shining Light

Usunięcie konta

Post autor: Shining Light » śr kwie 18, 2012 5:17 pm

Bardzo dużo tutaj się nauczyłem i myślę, że mogę mówić o zakończeniu nauk pomyślnym dyplomem. Dziękuję wszystkim za doświadczenie.
Administrację proszę o skasowanie mojego konta.

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » śr kwie 18, 2012 6:58 pm

Nieśmiało poproszę po raz drugi, przemyśl to jeszcze.

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » śr kwie 18, 2012 7:10 pm

Właśnie :(

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » śr kwie 18, 2012 7:19 pm

Wlodek pisze:Jak tak dalej pójdzie to z forum zostanie tylko nazwa , bo nie długo nie będzie tutaj nikogo kto to potrafi.
potrafi i chce.

Myślę podobnie.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr kwie 18, 2012 8:48 pm

W sumie ja też rozważam zakończenie wszelakiej działalności związanej pomocą na tym forum...
Tak dłużej się nie da pracować..
Myśle, że Conchi dobrze o tym wie.
Shining Light nie usuwaj konta.. Jestem optymistą i wierze w to że to forum doczeka się kieeeedyyyyś dobrych czasów :).

"Żyć" z pewnymi osobami na tym forum się po prostu nie da. :roll:

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » śr kwie 18, 2012 9:10 pm

Wiadomo, że dobrze pracować w milej atmosferze, ale to dopiero za działanie w trudnych warunkach dostaje się "zaliczenie" ;) . Kiedy robi się trudniej, łatwiej odejść - wiem to z doświadczenia. Cokolwiek wybierzesz Shining życzę Ci powodzenia :) Czy to w dalszym działaniu na tym forum, czy gdzie indziej.

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » śr kwie 18, 2012 9:21 pm

Uwaga, znów będę prosić :) :) :)
Jeśli odejdziesz daj znać, gdzie jesteś :)

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » śr kwie 18, 2012 11:23 pm

Marcin sam widzisz, jesteś nam tu potrzebny :)

pijawka

Post autor: pijawka » czw kwie 19, 2012 7:14 am

Dziwi mnie postawa niektórych osób i wiara w Marcina siły nadprzyrodzone łacznie z naukami na Plejadach u Jezuska. Ci ludzie boją się weryfikacji jak diabeł święconej wody,uważają się za mistrzow większych od Jezusa,jeden z nich powiedział,że Jezus to nauczyciel prostaków,a on to jest wielki mistrz,drugi,że zasiada w Radzie Atlantów gdzieś w astralu,trzeciemu przebudziła się energia kundalini i jest mistrzem nad mistrzami,latają z ufoludkami i budują jakieś podejrzane konstrukcje i wszyscy są wybrańcami albo dziećmi Indygo :lol: Pytanie,jaki czlowiek w to uwierzy ? Oran od początku mial rację gdy tłumaczył mi z kim mam do czynienia,ale człowiek w rozpaczy nie myśli racjonalnie tylko szuka kontaktu ze swoim bliskim,ale do czasu,potem przejrzy na oczy-jak ja. To są urojenia/sekciarstwo :!:



Moen nigdy nie zakazywał weryfikacji,a Oni wskazują fokus i wszystkie inne pytania zbywają,tłumacząc że rzekomo zakazano im powiedziec.Paulowi jakoś nikt nie zabronił.
Ja chyba sama odejdę żeby więcej nie czytać tych herezji



po owocach ich poznacie ( przypadek małej Madzi i inne same za siebie mówią). dzieci indyka :lol: Troszkę sie Wam w główkach pomieszało od tego odprowadzania,nie mającego nic wspólnego z metodą Moena :|


Mam swoje zasady,inaczej bym powklejała prywatne wiadomości i może lud by pojął jakie brednie opowiadają Ci ludzie.
...To Was się powinno usunąć z forum,może nie Rockera,bo On kilka razy wspomniał,że Włodek klepie bzdury,a że teraz się pogodzili,więc znowu jest pod wpływem,ale
jest młody i da się go wyprostować :D
Ostatnio zmieniony pt kwie 20, 2012 7:54 am przez pijawka, łącznie zmieniany 1 raz.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw kwie 19, 2012 9:03 am

Shining light leć sobie gdzie chcesz! Przeczytałem twego posta pomyślałem gościu jest zabawny. Robi jakieś wielkie halo że odchodzi? A niech idzie! Kto normalny piszę żeby administrator wykasował mu konto? Słuchaj mnie, piszesz że odchodzisz i nie wchodzisz już na forum, tak trudne? A zachowujesz się jak dziewczyna która ma ciotę! Chcesz współczucia czy budujesz sobie tak wartość i lubisz patrzeć jak ludzie piszą "nie odchodź, jesteś tu potrzebny" Powiem ci tak; Jesteś zbyt słaby żeby uporać się z ludźmi a co dopiero z ciemnymi bytami! Nie wiem czemu też Włodek piszę że on wie kto co tutaj umie... Znam jedną osobę która też twierdzi że potrafi pomagać. Tworzycie jakąś elitę na forum? Wybrańcy boga? Chyba bliżej wam do KK niż do boga... Leczycie miłością czy próżnością? Nie chcę nikogo obrażać, ale proszę... Jesteście ludźmi oświeconymi bo za takich się uważacie i nie wiecie tego że każdy myśli inaczej i też piszę inaczej? A wy co zamiast mu pomóc dać argumenty wyjaśnić to wy piszecie "To idioci, nie da się z nimi pracować" Do tego wszystkiego manipulujecie administracją, ładny przekaż podprogowy "Jeśli administracja nie usunie naszych wrogów, odejdziemy my, Ci którzy potrafią... A wtedy forum upadnie" A Ty pijawka nigdzie nie odchodzisz bowiem moja wola jest zwycięstwem!

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw kwie 19, 2012 9:11 am

Włodek: Forum przeżyło niejeden kryzys, przeżyje i ten.

Shining wcześniej bardzo fajnie się z Tobą rozmawiało, może zmienisz decyzję?
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » czw kwie 19, 2012 12:51 pm

Ale się rozpisałeś Shining :P Szkoda, że te "światło w mroku" szybo się wycofuje pozostawiając potrzebujących samym sobie. Pijawka ma racje w tym co pisze, bo trudno jest z racjonalnego poziomu uwierzyć w to co piszesz. Jednakże, jeśli w to wierzysz i taka jest Twoja droga, to żadne przeszkody rzucane pod nogi nie powinny Cię zatrzymać, czy spowodować, że wycofasz się z pewnych dróg, gdzie nie będą akceptować Twojego światopoglądu. Zresztą ja bym chciał żeby oddzielić światopogląd od człowieka, bo nie stanowi ona istoty człowieka. Znudzi Ci się ta droga, pójdziesz inną . Wtedy można by dyskutować o światopoglądzie nie obrażając osoby, a jak na razie to wszystko wydaje się być tutaj tym samym. Nie akceptujesz mojego światopoglądu = nie akceptujesz mnie.

Tak, specjalnie to piszę, żeby zmusić Cię do przemyślenia jeszcze raz swojego wyboru. Czy przez to staje się wrogiem ? ;)

pijawka

Post autor: pijawka » czw kwie 19, 2012 12:55 pm

Marcinie,ale po co mieszać innych jeśli to do mnie masz pretensje ? Już napisałam,że nie zamierzam więcej przeczyć Twojej religii,więc nie obrażaj się na wszystkich skoro wg.Ciebie to ja jestem czarną owcą. Pisz gdzie chcesz i co chcesz,bo ja już swoje napisałam i będę Cię omijać z daleka. Zastanawiam się nawet nad odejściem z forum,ale dlatego,że niektóre wpisy wywołują u mnie niezdrowe emocje :)
A reszty nie ma co mieszać i łączyć z naszą sprzeczką (np. ludzi z Polany)

Hahahel,dokładnie

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw kwie 19, 2012 1:58 pm

Marcinie: żaden z użytkowników nie jest szykanowany przez administrację. Proszę o dowody a nie bezpodstawne oskarżenia.

Jesteś rozczarowany forum - masz do tego prawo. Masz swoją wizję tego miejsca - ok. Nie mam czasu na tyle, żeby tu stać nad każdą kłótnią i wyciszać wszystkie gniewne słowa, które tu padają. Zresztą od tego uczymy się, rozwijamy itp. by sobie z tym radzić i pomagać innym zamiast obrażać się i żądać, by banować wszystkich z innym zdaniem...

Wg mnie forum nie ma wrogów, istnieją utarczki/ wrogość pomiędzy pojedynczymi użytkownikami obu forów, ale nie jest to reprezentacyjne dla tego miejsca. O żadnym połączeniu forów u nas nigdy mowy nie było. Nie wiem jaki pomysł miała Polana, ale nie jest to możliwe nawet z technicznego punktu widzenia. Więc nie wiem, po co to całe gadanie. Przejęcie też nie jest możliwe, chyba że masz na myśli hakerstwo.
Te astralne wędrówki służą niektórym z Was, jedynie do zamienionej w uwielbionego bałwana - "boskiej weryfikacji".
Kompletna bzdura, widać, że jednak nie przeczytałeś żadnej książki Moena. Technika Moena dotyczy podróży mentalnych, a weryfikacje nie są "bałwanem" ale naturalnym etapem podróży mentalnej, informacje płyną nieraz same - pojawiają się osoby, których wygląd jest weryfikacją, przeżywaję one zdarzenia, które same w sobie też są weryfikacją. Weryfikacje umożliwiają stwierdzenie, że kontakt z właściwą osobą rzeczywiście miał miejsce. Nie jest to żadna magia tylko zwykłe widzenie mentalne. Jeśli masz w tym jakiekolwiek doświadczenie to wiesz.
Jeszcze 3 dni temu usiłowano mnie wplątać w kolejną intrygę. Miałem potwierdzić na forum, ze Włodek nie może kontaktować się z dobrymi duchami i odprowadzać zmarłych, ponieważ rzekomo " spalił albo wyrzucił Biblię i uważa nauki KK za coś złego".
Nie zauważyłam niczego takiego. Czyżby jakaś niedyskrecja i cytowanie PW?
zostawiłem tu w Hyde Park, w temacie "Miłość - miłością, a rozsądek?" katalog spraw do załatwienia.
Komu? Jak już napisałam, to ludzie tworzą to miejsce, więc jeśli brakuje Ci czegoś to możesz to zainicjować, a nie robić z tego coś w formie zarzutów i postulatów. Ja nie dysponuję taką ilością czasu by wypełniać tu Twoją listę. Jak masz czas i możesz zrobić coś dobrego (np. BHP kontaktów) to śmiało.

Problemy są po to, by je rozwiązywać, a nie obrażać się i uciekać.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Shining Light

Post autor: Shining Light » czw kwie 19, 2012 2:27 pm

Conchita pisze:Marcinie: żaden z użytkowników nie jest szykanowany przez administrację. Proszę o dowody a nie bezpodstawne oskarżenia..
Włodek został zbanowany bez konkretnych, racjonalnych i wystarczających uzasadnień, natomiast ku uciesze pań z Polany.
Bezpodstawne oskarżenia, festiwal nietolerancji i nienawiści wobec mnie i Włodka, a także wobec uczniów Włodka, groźba wobec mnie, nie spotykają się z regulaminowym postępowaniem Administracji, lecz z pobłażaniem dla uprawiających nienawiść i z wyrzutami dla osób poniewieranych na forum.

Pozostałe Twoje wywody pozostawiam bez komentarza, dla własnych refleksji czytających.
Masz jeszcze pytania?

pijawka

Post autor: pijawka » czw kwie 19, 2012 2:34 pm

,, Shining Light
Włodek został zbanowany bez konkretnych, racjonalnych i wystarczających uzasadnień, natomiast ku uciesze pań z Polany.

groźba wobec mnie,
Pozostałe Twoje wywody pozostawiam bez komentarza, dla własnych refleksji czytających.
Masz jeszcze pytania? "

Po pierwsze : Włodek nie ma języka tylko potrzebuje adwokatów? Myślę,że robisz Mu niedźwiedzią przysługę ...

Po drugie,stwierdzenie,że gdyby to był real już frunąłbyś na Plejady-nie jest groźbą zabicia Cię.Chciałam Ci tylko pomóc w szybszym locie i w razie czego asekurować :(
Uczepiłeś się tego,bo nie masz argumentów.Daj już sobie na wstrzymanie,chyba wystarczy,nie ? Nikt nie chciał Cię zabić,nikt Ci nie ubliżył,za to Rocker nas wyzwał i dostał Twoje poparcie.( puściłam w niepamięć) . Drążysz temat w nieskończoność i zapewniasz o miłości do bliźniego.Same sprzeczności.

Czas zakończyć dyskusje i wzajemne oskarżania :)

Z Bogiem,,oupppsss,poprawka : z Plejadianami ;) Wyluzuj Marcin :)
Ostatnio zmieniony czw kwie 19, 2012 2:57 pm przez pijawka, łącznie zmieniany 2 razy.

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » czw kwie 19, 2012 2:50 pm

Ponieważ pewnie nie tylko Conchi nie weszła w linka dementującego kłamstwo Marcina, kopiuję tu pierwsze trzy posty z tego tematu, które stanowią esencję dzisiejszego dementi. Pragnę zwrócić też uwagę na datę zgłoszenia tego dawno zarzuconego projektu połączenia naszych forów jedynie linkami. Było to 14 miesięcy temu, a nie ostatnio.

__________________________________________________________________

Połączenie forum Polana z forum Centrum Uzdrowień i Odzyskań - Wysłany: Czw 12:31, 10 Lut 2011
Ewa.G.


Witam Polan słonecznie w ten słoneczny dzień,

wychodzimy do Was z pewną propozycją, z zapytaniem:

- czy mamy ochotę na połączenie Polany z CUiO?

będzie to się wiązało oczywiście z pielgrzymką ludu, ale tez z utrzymaniem "polityki" i przyjętych ustaleń jakie panują na obydwu forach.

dla ułatwienia sprawy umieścimy też ankietę - dla łatwości zaznaczenia szybkiej odpowiedzi TAK, NIE, MAM OBAWY
Poniżej prosimy o wypowiadanie sie w danym temacie, bo Wasze głosy, spostrzeżenia, opinie i zdania są bardzo cenne.
Nic bez Was nie zrobi się Kochani.

pozdrawiamy
latający administratorzy Smile

_______________________________________________________________________

- Wysłany: Czw 12:52, 10 Lut 2011
Grey Owl

Jak fizycznie takie polaczenie by wygladalo, wyjasnij to Kochanie technicznie prosze, bo jestem tu cienka.
Bo chyba nie byloby to zrobienie z dwu forow jednego, jak czesc moglaby to zrozumiec, no nie ?

_______________________________________________________________________

Wysłany: Czw 13:13, 10 Lut 2011
Ewa.G.

Joleńko,

a więc powstalby na Polanie i na CUiO nowy temat z zakladka, gdzie miescilby sie link:
- na Polanie do Centrum....
- z Centrum... do Polany
- umieszczona tez bedzie informacja nad linkiem, gdzie on prowadzi i w jakim celu
- umieszczona tez bedzie informacja o:
- przyjetych konwenansach Smile zachowawczych danego miejsca np. upomnienia, urlopy z jednej, z drugiej bany, badz "nie widze powodu" Smile
- o braku umieszczania reklam na obydwu stronach
- i to, ze jedna strona, jak i druga nie "porządkuje" sasiada
- czyste i wyrazne zaznaczenie, ze dla Ludu
- czyste i wyrazne zaznaczenie, ze kazdy zagladajacy jest Gościem, wiec zasada dobrego zachowania jak najbardziej mile widziana, o goscinnosci juz nie wspomne

W zadnym wypadku Polana i Centrum nie stana sie jednym miejscem, Polana i Centrum beda tylko i az, wspolpracowac ze soba.


Wiazac oczywiscie bedzie sie to z wieksza uwaznoscia ( uwaznosc jako opieka, a nie oko wielkiego brata) na klony, baty, medrcow, wybrancow, dusznych duchowych i najswietszych ze wszystkich swietych.

to taki zalążek poczatkowy propozycji


buziole
za_mgla

_______________________________________________________________________
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw kwie 19, 2012 3:56 pm

Złączenie for ?

NWO nadchodzi :|

Zablokowany

Wróć do „Sprawy techniczne”