proszę o POMOC

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
pijawka

Post autor: pijawka » czw mar 01, 2012 6:35 pm

Andrzeju, co u Ciebie ? Jak się trzymasz ?

Andrzej
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 18, 2012 10:11 am

Witaj

Post autor: Andrzej » czw mar 01, 2012 6:48 pm

Jakoś idzie to wszystko....chodzę na służby , sprzątam , remontuję ale i chodzę z psem na spacery jak obiecałem Kubusiowi , mogę sobie z nim wtedy pogadać , poopowiadać , popłakać , pokrzyczeć....miałem dwie dziwne sytuacje.....pierwsza: oglądając film na laptopie w jakiejś scence smutnej nagle na środku ekranu obraz zaczął się kićkać , jakby ekran był z papieru i ktoś próbował z niego przedrzeć się , wyjść....postać...kurde wystraszyłem się ale tylko na chwilkę... cofałem później kilka razy , film nie jest uszkodzony , nawet w tym miejscu.
Druga sytuacja : Szymek poprosił mnie bym włączył bajkę , z POLSATu , po włączeniu kanały akurat jakiś film i krzyczące dziecko : Pomóż mi , pomóżcie mi , prosze pomóżcie.....tak 2 razy i koniec , Szymek nic , Madzia nic a ja jak wryty , bo to coś dla mnie znaczy , ktoś z FORUM napisał mi że Kuba może nie wiedzieć że umarł....że jeszcze to nie trafia do niego, może dlatego woła?
A przez swoje cierpienie miał przecież iść od razu do nieba....
Czytam od wczoraj ROZMOWY Z BOGIEM ale powiem Ci kiepsko mi się czyta , nie mogę się skupić...jutro służba to przeczytam więcej.
Pozdrawiam Cię. Dziękuję że myślisz o mnie.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » czw mar 01, 2012 8:11 pm

Panie Andrzeju

Może Kuba jeszcze nie przeszedł, ale co nie oznacza on może
zdawać sobie z tego sprawę, że opuścił już swoje ciało.

Nie mniej jednak w ciągu paru dni zrobię kontakt kontrolny.

Słowa mogą także znaczyć coś z przeszłością, aby mu pomóc bo jest
chory. A jeśli nie to może być taka sytuacja, że nie umie iść dalej - tzn; wyżej.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

pijawka

Post autor: pijawka » pt mar 02, 2012 6:22 am

Andrzeju,myślę,że przeszedł dalej,a jeśli na chwilę się zatrzymał pomogli Mu inni.Nie sądzę,by nie było tam żadnego porządku i każdy robiłby co mu się podoba. Może te zdarzenia mają związek z przeszłością,kiedy chorował ? Dobrze,że Paul zrobi kontrolny kontakt,ale uważam,że Kubuś i tak jest szczęśliwy.

Bardzo dobrze: rozmawiaj z Synkiem,mów do Niego,wysyłaj miłość-to wystarczy,nic Mu więcej nie potrzeba.Tak sobie myślę Andrzej,że wszystko w porządku u Twojego Synka :)

Andrzej
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 18, 2012 10:11 am

Post autor: Andrzej » sob mar 17, 2012 8:15 pm

zaglądam , uzyskałem tutaj POMOC i tej pomocy nadal potrzebuję. Fajnie że jesteście.Pozdrawiam WAS wszystkich odwiedzających . Trudno stosować się do RAD ,pozytywnych myśli , wierzę że jak wszyscy będziemy gotowi -i my i mój synek , na pewno jakoś się odszukamy.

pijawka

Post autor: pijawka » ndz mar 18, 2012 10:32 am

Pewnie że trudno,ale damy radę,jesteśmy z Tobą Andrzej

Andrzej
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 18, 2012 10:11 am

jestem

Post autor: Andrzej » czw mar 29, 2012 7:55 pm

jestem jestem .Wpadłem w wir remontów , doba za krótka a tyle do zrobienia, najlepiej pracuje mi się w nocy, mogę pogadać , pokrzyczeć , poryczeć.Kuba śni się ale swojemu młodszemu bratu...(zazdroszczę mu tych snów...) a śni mu się że razem bawią się w berka na ogrodzie , i jak tu nie wierzyć młodemu skoro w środku nocy przez sen śmieje się i jest radosny , a rano pytany o nockę opowiada po swojemu , jak to z bratem się bawił , dla niego jego sny są takie oczywiste , normalne.. ktoś z tego forum "przepowiedział mi" że za tydzień , dwa od odprowadzenie duszyczki powoli ...powoli będzie Kubuś przychodził....dziękuję .Tak właśnie jest. Zmienia się też powoli nasze myślenie .....choć jak załapię doła to koniec pracy i muszę przytulić młodego, żonkę , wspaniałą żonkę!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH

pijawka

Post autor: pijawka » pt mar 30, 2012 6:01 am

Widać odwiedza Braciszka.

Andrzeju,trzymajcie się cieplutko,jesteśmy z Wami :)

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pt mar 30, 2012 11:45 am

Może Kubie tak jest lepiej być w kontakcie z młodszym we śnie.
Czas pokaże może Panu i żonie się przyśni myślę, że potrzeba mu dać na to trochę czasu. ;)

Pozdrawiam
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Andrzej
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 18, 2012 10:11 am

witam P.Pawle

Post autor: Andrzej » pt mar 30, 2012 5:23 pm

czytam i czytam i do takiego samego wniosku dochodzę, ale mam """"dowody""" że Kubuś przychodzi już do naszych znajomych. Przyjdzie i czas na nas , zaprosimy Go i na pewno dam znać. Dziękuję , i jak czasem Pan wspomni o mnie i o Kubusiu prosze dać znać co u niego....dziękuję .

Andrzej
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 18, 2012 10:11 am

Post autor: Andrzej » ndz kwie 22, 2012 9:37 am

Panie Pawle jest Pan WIELKI ! ! ! Dziękujemy!!!Wdzięczni Mi A.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » ndz kwie 22, 2012 11:05 am

Proszę bardzo Panie Andrzeju ;), za To ja jestem w pełni zadowolony
i szczęśliwy z uzyskanej przeze mnie pomocy odpowiedniej.

Pozdrawiam :)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » ndz kwie 22, 2012 2:56 pm

Andrzej pisze:Panie Pawle jest Pan WIELKI ! ! ! Dziękujemy!!!Wdzięczni Mi A.
kazdy czlowiek jest tak samo wielki

Andrzej
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 18, 2012 10:11 am

Post autor: Andrzej » sob sie 11, 2012 7:27 pm

Myślicie że tutaj nie zaglądam? Często tu jestem , bo tutaj dostałem POMOC o którą prosiłem , a tym którzy pomagają chcę tutaj powiedzieć , że mój Kubuś 14 sierpnia miałby 11 lat , a 4 dni temu tej samej nocy śnił się i mnie , i żonce i swojej babci!!!! Sny zapamiętane , piękne sny , nareszcie .Dziękuję i POMAGAJCIE wszystkim jak możecie , trafiamy tutaj bo jak ktoś napisał w poście , mamy tutaj trafić , to taki drogowskaz od osób których prosimy o "ZNAK" Pozdrawiam wszystkich.Andrzej

Andrzej
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 18, 2012 10:11 am

MEDIUM???

Post autor: Andrzej » wt sie 27, 2013 3:51 pm

Witam , oczywiście nie mam zamiaru prosić o namiary będące kryptoreklamą...proszę więc o pomoc na priv , szukam sprawdzonego MEDIUM,mija 1,5 roku ,czas nie ukoił jeszcze nas po stracie synka , mamy choć postawiony nagrobek i ławeczkę by dłużej być na cmentarzu , to wszystko co możemy prócz modlitwy dać' , zapraszamy GO ale nie przychodzi , nawet znajomych nie odwiedza.Jak widzicie nadal potrzebuję POMOCY!
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich do których trafiam.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » wt sie 27, 2013 4:16 pm

Witaj znowu Andrzeju -:) Serdecznie pozdrawiam,jestem z Wami
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”