moje eksperymenty z odziaływaniem pola magnetycznego

Co jakiś czas, ktoś z nas natrafia na błyskotliwe odkrycia - w wyniku swej pracy naukowej, badawczej, intelektualnej, etc. Tutaj szerzej będziemy o nich pisać..

czy jesteś zainteresowany takimi eksperymentami ?

tak
14
67%
nie
7
33%
 
Liczba głosów: 21

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pn sty 04, 2010 10:40 am

hihihi, znowu czytasz w moich myślach? mam pewien pomysł z reaktywacjami związany ;-) ale to za chwilę, na razie reaktywacja w pracy
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » wt mar 23, 2010 10:45 am

To jak z tym Leonem, obiecał poprawę:)

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt mar 23, 2010 2:24 pm

na piśmie obiecał?
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » pt cze 15, 2012 5:03 pm

Chociaż bardzo dawno mnie tu nie było/nie z mojej winy/ ,to widzę że pomimo tego moje tematy cieszą się największą popularnością w tym dziale/nikomu do tej pory nie udało się nawet odrobinę przybliżyć do poczytności moich tematów/.W związku z powyższym informuję że eksperymenty w dalszym ciągu trwają z bardzo pozytywnymi efektami-efekty opisuję w moim blogu magnetoterapia.blog.onet.pl

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pt cze 15, 2012 5:31 pm

Może napisz co nowego się dowiedziałeś lub jakie magnesy są najlepsze bo hmm zaciekawiło mnie to i zainwestował bym w magnesa :D

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob cze 16, 2012 8:46 am

Rocker pisze:Może napisz co nowego się dowiedziałeś lub jakie magnesy są najlepsze bo hmm zaciekawiło mnie to i zainwestował bym w magnesa :D
-poczytaj mojego bloga-tam wszystko opisuję na bieżąco,więc nie ma sensu abym to przepisywał tu.Wkleję tylko fragment świadczący o oddziaływaniu astralnym pola magnetycznego:
Więc poprosiłem właścicielkę o założenie mu na kark opaski magnetycznej,kiedy to zrobiła pies natychmiast zmienił swoje zachowanie o 180 stopni-ze strachliwego zwierzęcia które się mnie boi i ucieka ujadając-stał się psem spokojnym i natychmiast znalazł się przy mnie ,dając się głaskać bez jakiegokolwiek zagrożenia dla mnie,na dodatek kiedy postanowiłem wracać do domu to on gotów był iść ze mną.Identyczne doświadczenie przeprowadziłem następnego dnia ale już z dwoma psami,ich początkowe zachowanie pełne obaw i agresji zamieniło się natychmiast w bardzo przyjazne po założeniu opaski tylko jednemu z psów-obydwa psy natychmiast znalazły się przy mnie pozwalając z sobą robić wszystko od głaskania począwszy do poklepywania po karku.Właścicielka była bardzo zaskoczona tak radykalną zmianą zachowania się psów.

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » sob cze 16, 2012 7:30 pm

Od razu widać Leoncio, że magnesy to Twoja pasja co nie znaczy, że muszę one fascynować każdego. Wiesz, osoba pasjonująca się np. plackami zawsze będzie chciała propagować tą konkretną rzecz zbierając wszystko, co przemówi za plackami. W tym wypadku pomimo iż mam odmienny punkt widzenia (odmienny biegun) to nie czuję, żeby mnie do tego tematu przyciągało ;) Piszę to bo z jednego Twojego postu aż bije wywyższanie magnesów nad chociażby plackami.

Co do bloga, pomimo wielu ciekawych informacji - kuleje warstwa wizualna, bo wszystko jest takie zmieszane i to też mnie nie przyciąga, ale to tylko moje zdanie.

ps:Lubię placki <3

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob cze 16, 2012 8:41 pm

hahahel pisze:Od razu widać Leoncio, że magnesy to Twoja pasja co nie znaczy, że muszę one fascynować każdego. Wiesz, osoba pasjonująca się np. plackami zawsze będzie chciała propagować tą konkretną rzecz zbierając wszystko, co przemówi za plackami. W tym wypadku pomimo iż mam odmienny punkt widzenia (odmienny biegun) to nie czuję, żeby mnie do tego tematu przyciągało ;) Piszę to bo z jednego Twojego postu aż bije wywyższanie magnesów nad chociażby plackami.

Co do bloga, pomimo wielu ciekawych informacji - kuleje warstwa wizualna, bo wszystko jest takie zmieszane i to też mnie nie przyciąga, ale to tylko moje zdanie.

ps:Lubię placki <3
No cóż człowiek jest tym co je,więc napewno nie znajdziemy wspólnego tematu do rozmowy,pomimo tego że też lubię placki,ale nie tylko.

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » sob cze 16, 2012 9:39 pm

Gdyby tak było to kanibale byliby najbardziej ludzcy . Ale ok, subtelna sugestia, że jestem plackiem była dobra niczym sam placek ;). No i kolejna cecha osoby z pasją jest taka, że zaczyna doszukiwać się wszędzie swojego tematu zainteresowania. A może to już fanatyzm ?

Magnesy mogą być dobre, mogą leczyć itd, ale świata na pewno nie zbawią by je wywyższać pod niebiosa, wydaje mi się, że ja tak z plackami nie postępuje, chociaż w dzisiejszym świecie wielu jest takich placków jak ja, których można łatwo poznać. Chyba, że to mi się wydają, że są plackami, a w rzeczywistości nimi nie są. Trudny placek do zgryzienia ;)

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » ndz cze 17, 2012 7:29 am

Nie samym plackiem człowiek żyje,a porównanie magnesu z plackiem jest już zupełnie bez sensu.Jedni na tym forum opisują ,jakieś iluzoryczne uzdrowienia duchowe-a ja opisuję możliwości uzdrawiania jakie się kryją w polu magnetycznym i na dodatek każdy sam może to testować-każdy znajdzie w domu jakiś magnes -choćby na lodówce/terapia magnetyczna znana od tysiącleci/.To że ciebie to nie interesuje to nie powód do czepiania się mojej pasji,o tym że mój temat cieszy się największą popularnością na tym forum świadczy ilość wejść,więc twoja próba wyśmiania jest bez sensu-jeśli cię temat nie interesuje to go nie zaśmiecaj swoimi niemerytorycznymi wypowiedziami.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz cze 17, 2012 8:27 am

Wytestuje to :). Wystarczy nosić przy sobie kilka magnesów?

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » ndz cze 17, 2012 11:01 am

Tak każdy magnes działa,im więcej tym lepiej,a czytając o twoich problemach to jestem pewien że napewno ci pomogą.

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » śr cze 20, 2012 9:48 pm

Dla osób, których interesuje temat magnesów - http://chomikuj.pl/hahahel/oobe+i+sztuk ... 519280.MP3 . ;)

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob cze 23, 2012 7:55 pm

hahahel pisze:Dla osób, których interesuje temat magnesów - http://chomikuj.pl/hahahel/oobe+i+sztuk ... 519280.MP3 . ;)
-DZIĘKI HAHAEL ŻE NAGRAŁEŚ MNIE I PROPAGUJESZ MAGMNESY :)

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » śr cze 27, 2012 8:38 pm

Czas odkryć karty na stół ;) Wiem, że moja pokręcona logika czasem może nie być zrozumiała, więc teraz wszystko tłumaczę. Ktoś powiedział kiedyś "przez żołądek do serca" i serce w tym wszystkim jest najważniejsze. Wytwarza ono 5000 razy silniejsze pole elektromagnetyczne niż mózg.

Tak więc, moje oficjalne stanowisko dla magnesów to takie, że świetnie wspomagają naturalne pole elektromagnetyczne człowieka, ale nigdy nie będą lepsze od tego naturalnego. A od Twojego wpisu emanuje teraz bardzo fajna energia i z pewnością pole elektromagnetyczne wytworzone przez serce jest również mocne :). Cóż mogę do tego dodać, oprócz filmiku, który uczy wielu ciekawych rzeczy.

Dzięki Leoncio za miłe słowa i powodzenia w dalszym działaniu. :)

http://www.youtube.com/watch?v=E-YKnccAfPs

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » ndz lip 01, 2012 12:22 pm

No i tobie Hahahel dzięki za miłe słowa,co do energii płynącej z mojego ostatniego wpisu,może to mieć związek z twoimi ostatnimi doznaniami które opisujesz ,pisząc o palących plecach,otóż właśnie w ciągu ostatnich kilku dni miałem problemy bólowe z plecami-uznałem to za atak energetyczny spowodowany tym że ostatnio aplikowałem opaski osobom z bardzo poważnymi problemami zwyrodnieniowymi między innymi kręgosłupa,no i jak zwykle zaaplikowałem sobie dużo silnego pola magnetycznego na plecy,oczywiści zastosowałem też maść której efektem stało się pieczenie pleców w sposób który był trudny do wytrzymania/musiałem to złagodzić prysznicem-co ciekawe nawet jak pieczenie ustało doraźnie to na drugi dzień wróciło pod wpływem ponownego zastosowania silnego pola magnetycznego-efekt końcowy taki że ból pleców zniknął n,ale pewnie nie bezpowrotnie ,bo napewno znowu pojawi się przy następnej aplikacji opasek osobie o bardzo poważnych problemach.A że świat astralny jest wielki więc i Ty mogłeś się znaleźć w zasięgu moich oddziaływań-choćby tylko dlatego że wyczuwasz moje energie.
Ostatnio zmieniony ndz lip 01, 2012 2:29 pm przez Leoncio, łącznie zmieniany 1 raz.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lip 01, 2012 12:48 pm

Noszenie magnesu powoduje ból głowy i zwiększa napięcie w czakrze podstawy-ładuje i otwiera ją. Takie doznania miałem.
Jak się jest blisko np. kompa to czuje się dyskomfort bo jakby pole elektromagnetyczne kompa. biło się z magnetycznym magnesu.

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » ndz lip 01, 2012 2:33 pm

Noszenie magnesu może powodować wiele pozornie negatywnych objawów w początkowym okresie-jest to tylko oznaką tego że organizm nie do końca jest zdrowy-masz po prostu zakodowane genetycznie schorzenia które wczesniej czy później się objawią.Co do kompa to jest on elementem szlaku astralnego-płyną przez niego różne astralne energie,zależnie od tego z kim rozmawiasz,czyje wypowiedzi czytasz-teksty internetowe to jakby mandale,prezentujące energie autorów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze odkrycia”