Witam!

Jesteś nowy? Dopiero zajrzałeś do naszego Centrum i nie bardzo wiesz, jak zacząć? Tu możesz przywitać się i podzielić pierwszymi wrażeniami :-)
casablanka
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 07, 2012 2:55 am

Post autor: casablanka » czw cze 07, 2012 3:35 am

Witam serdecznie wszystkich. Mieszkam w USA i pracuje przy naprawie sprzetu medycznego. Interesuje sie parapsychologia i wszystkim co nieznane. Interesuje sie tez tym co jest po ,... drugiej stronie ...
Sami kreujemy nasza codzienna rzeczywistosc....

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw cze 07, 2012 7:34 am

Siemanko :)

casablanka
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 07, 2012 2:55 am

Post autor: casablanka » pt lip 06, 2012 1:52 am

Witam Roker , nareszcie czuje sie jak ' u siebie w domu'.... Moge porozmawiac o rzeczach , ktore mnie interesuja. Z duza ciekawoscia czytam wiadomosci od Wlodka na temat tego co sie dzieje teraz na ziemi oraz co bedzie.Wg. mnie nie bedzie tak strasznie jak nas strasza......
Sami kreujemy nasza codzienna rzeczywistosc....

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt lip 06, 2012 7:31 am

Hej! Witaj! Rozgość się!
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pt lip 06, 2012 2:40 pm

witam cię ciepło
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt lip 06, 2012 5:36 pm

witaj casablanka!
mnie rowniez ciekawi co jest po drugiej stronie chociaz nie wiem co znaczy "druga strona" :roll:
zgadzam sie , Wlodek pisze wspaniale artykuly w dziedzinie science-fiction, fajnie sie czyta :diabel:

casablanka
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 07, 2012 2:55 am

Post autor: casablanka » śr lip 11, 2012 3:00 am

Wtam cie Asiula , ...cieplutko tak jak na zewnatrz. Ciepelko daje we znaki , matka ziemia ,... daje nam rowno popalic.. Czyzby to byl naprawde ostatni rok przed transformacja w czwarta gestosc...?? Serdecznie pozdrawiam ...
Sami kreujemy nasza codzienna rzeczywistosc....

casablanka
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 07, 2012 2:55 am

Post autor: casablanka » śr lip 11, 2012 3:07 am

Witam Cie Cochita . U Ciebie tez cieplutko...??? Ziemia nie tylko nas ostanio grzeje ale rownierz zalewa.... Ogromna tragedia w Rosji sprzed kilku dni. Takze w Polsce ponoc tez daje popalic.,... grad wielkosci jaj kurzych.....Tu gdzie mieszkam , raczej spokojnie , chociarz gdzieniegdzie na wiosne tornada szalaly. Pozdrawiam serdecznie....
Sami kreujemy nasza codzienna rzeczywistosc....

casablanka
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 07, 2012 2:55 am

Post autor: casablanka » śr lip 11, 2012 3:13 am

Witam Cie szeptu, jezeli chcesz poznac choc rabek tajemnicy jak jest po drugiej stronie polecam ksiazke R. Monroe ,..' , ' Najdalsza podroz' . Dalekie podroze'. Ten czlowiek i autor tych ksiazek , opisuje swiat , ktory widzial samoistnie wychodzac z ciala...... Pozdrawiam
Sami kreujemy nasza codzienna rzeczywistosc....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”