Czy ktoś mi pomoże?

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
mijk
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 18, 2012 2:07 pm

Czy ktoś mi pomoże?

Post autor: mijk » śr lip 18, 2012 7:14 pm

29 czerwca odszedł mój ukochany mąż. Miał na imię Jarek. Chorował, ale na koniec pomógł trochę losowi. Mam straszne wyrzuty sumienia że niczego nie zauważyłam, że nie rozumiałam dlaczego był taki przygnębiony. Bardzo za nim tęsknię i martwię się o niego, bo choć był wspaniałym, kochającym człowiekiem, życie miał ciężkie i burzliwe. Czy ktoś mógłby mi pomóc skontaktować się z nim? Czy On chciałby mi coś przekazać? Jedną niezałatwioną sprawę już odkryłam, ale może jest ich więcej? Czy On wie jak bardzo Go kocham i jaka byłam z nim szczęśliwa? Co mam zrobić żeby Mu pomóc? Czy mi wybaczył moją ślepotę i brak zrozumienia?
Próbowałam odprowadzania, ale nie widziałam podczas niego Jego twarzy. Nie wiem czy mi się udało.
Chciałabym żeby mi się przyśnił, ale to nie następuje.
Pomóżcie proszę.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr lip 18, 2012 9:08 pm

Witaj mijk, przytulam Cie mocno, bardzo polecam przeczytaj ten tekst i spróbuj, jestem pewna, że zadziała :) http://www.afterlife-knowledge.com.pl/i ... &Itemid=41
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

mijk
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 18, 2012 2:07 pm

Post autor: mijk » czw lip 19, 2012 9:39 am

Dziękuję. Rozmawiam z Nim codziennie, ale nie mam żadnych znaków, nic mi się nie śni. Gdyby ktoś jednak potrafił mi pomóc, będę cierpliwie czekać.

mijk
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 18, 2012 2:07 pm

Post autor: mijk » czw lip 19, 2012 1:17 pm

Dodam jeszcze, że zmarł w domu na ukochanej działce. Został znaleziony na drugi dzień po śmierci.
Ostatnio zmieniony pn wrz 03, 2012 12:20 pm przez mijk, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”