cześć. :D

Jesteś nowy? Dopiero zajrzałeś do naszego Centrum i nie bardzo wiesz, jak zacząć? Tu możesz przywitać się i podzielić pierwszymi wrażeniami :-)
spoon192
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 08, 2012 2:00 am

cześć. :D

Post autor: spoon192 » śr sie 08, 2012 2:23 am

Cześć, nigdy nie umiałem się witać, więc zacznę prosto.
Mam 17 lat i jestem prawie że typowym nastolatkiem, z paroma dysfunkcjami (jestem rudy :D). Ogólnie rzecz biorąc miałem wiele doświadczeń podobnych do tych opisywanych tutaj zanim jeszcze zainteresowałem się tym wszystkim, ale do założenia konta namówił mnie kumpel, którego spotkałem zupełnie przypadkem (a może i nie?). Od zawsze czułem, że mam jakąś misję do spełnienia na tej planecie, a jako dziecko pamiętałem jeszcze projekcję ze swojego życia (czyt. widziałem ówczesne życie jako przeszłość i wspomnienia, przynajmniej tak się okazuje teraz). Miałem też styczność z bardzo dziwnymi snami i innymi rzeczami uznawanymi przez ludzi za bzdety. Ot, zastanawiam się nad wszystkim co mnie spotkało, aż tu nagle spada z półki książka która dokłądnie opisuje to co czułem. Albo leżąc w łóżku zaczynam wchodzić w tunel światła z którego wyłaniają się jeszcze jaśniejsze istoty mówiące mi, że jeszcze nie czas. Stąd też powód mojej rejestracji, ciekawość idąca w parze ze strachem przed nieznanym. To tyle w sumie. :D

Z góry pozdrawiam, w szczególności Rockera, o którym słyszałem wiele dobrych rzeczy.

Plus, maluteńka prośba do ów omawianego kolegi, czy mógłyś sprawdzić co tkwi w mojej duszy? Bardzo mnie to nurtuje i chyba ciężko będę spał dzisiejszej nocy zastanawiając się co odpiszesz. :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr sie 08, 2012 12:06 pm

Siemnakoo :)
Hmm znamy się, bo nie kojarzę Cię.. <myśli>

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr sie 08, 2012 2:21 pm

Spoon witam cię ciepło Jeśli chodzi " zaczynam wchodzić w tunel światła z którego wyłaniają się jeszcze jaśniejsze istoty mówiące mi, że jeszcze nie czas." To witaj w klubie. co do reszty to już jestem ciekawa twoich postów i tematów.

spoon192
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 08, 2012 2:00 am

Post autor: spoon192 » śr sie 08, 2012 3:29 pm

Rocker pisze:Siemnakoo :)
Hmm znamy się, bo nie kojarzę Cię.. <myśli>
Nie znamy się, ale mój znajomy powiedział mi, że jesteś doświadczonym użytkownikiem tego forum i w sumie chyba jedyną osobą która pomaga z takim zaangażowaniem. :D

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr sie 08, 2012 3:38 pm

Plus, maluteńka prośba do ów omawianego kolegi, czy mógłyś sprawdzić co tkwi w mojej duszy?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remek 76
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 9:58 pm

Post autor: Remek 76 » śr sie 08, 2012 5:13 pm

Ja wyczuwam, że ciągle myślisz o swoim mężu

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr sie 08, 2012 5:13 pm

Oj szeptu cicho
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr sie 08, 2012 6:20 pm

Remek 76 pisze:Ja wyczuwam, że ciągle myślisz o swoim mężu
mowiles do mnie Remek?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”