Nietypowy problem

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
jakub102
Posty: 22
Rejestracja: pn sty 02, 2012 9:56 am

Post autor: jakub102 » śr lis 07, 2012 4:49 pm

Próbowałem różnych rzeczy żeby zmniejszyć wpływ innych na mnie i udało się-w czasie chrześcijańskiego kurs "Nowe Życie" i poprzez modlitwę jakby odpuściło coś... Poczułem ulgę. Zastanówcie się nad tym proszę. Bóg chce dla nas jak najlepiej a wymaga minimum- modlitwa, udział w mszy...
Przemyślcie to zanim zostaniecie zwolennikami swojej tzw. "inteligencji".
...

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr lis 07, 2012 6:25 pm

Bóg niczego nie wymaga, ani modlitwy, ani mszy.
Co nie oznacza że modlitwa nam nie pomaga, bo prawde mówiąc modlitwa ma dużą moc, w szczególności jak modlimy się prosto z serca, własnymi słowami.
Chce tylko abyśmy byli sobą(kochającą,czystą istotą) i nie obchodzi go czy jesteś katolikiem czy buddystą
Mówi o tym pewien człowiek który przeżył śmierć kliniczną i rozmawiał z Bogiem/Światłem.
http://www.astraldynamics.pl/artykul-20,,.html

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr lis 07, 2012 10:39 pm

Cały czas coś się pojawia w prawie każdym poście "bóg chcę", Chcę tylko abyśmy", "Jest tak a nie inaczej", "Po śmierci jest tak i tak". To mi uświadomiło jedno. Jesteście o wiele dalej od "światła" niż myślicie. Ironia losu to co napisałem, teraz to ja was osądzam mimo że was nie znam a może tylko wnioskuje. Jakub wierzę że jak tam pomydliłeś się do Boga czy tam do kogoś Ci ulżyło. Ale czy aby na pewno z powodu Boga? A może to zmarli przodkowie Ci pomogli którzy ponoć czuwają przy nas. A może to psychika która działa jak morale w człowieku np. Siły zbrojne Niemiec (Wehrmacht) Pokazywanie im że są lepsi od innych... Efekt? Podbicie prawie całej Europy. Nie wiem do jakiego Boga się modlisz, mam tylko nadzieję że ten Bóg ma takie same korzenie co Ty.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

jakub102
Posty: 22
Rejestracja: pn sty 02, 2012 9:56 am

Post autor: jakub102 » sob lis 10, 2012 11:50 am

No to pojechałeś po całości. Widzisz ponad 10 lat szukałem prawdy i oświecenia i już dawno nie jestem na twoim poziomie- cynizm, nadymanie ego i postawa "wiem". Przed tobą jeszcze parę ładnych lat zakładając ze zobaczysz to o czym piszę i nie wpadniesz w mechaniczne schematy obrony lub ucieczki, oceniania i osądzania, skrytp ofiara- prześladowca, postawę "wiem" albo inne pułapki ego.
Rocker przekazy masz wszędzie nawet w bajkach: http://zenforest.wordpress.com/2008/08/ ... rzeslanie/
...

jakub102
Posty: 22
Rejestracja: pn sty 02, 2012 9:56 am

Post autor: jakub102 » sob lis 10, 2012 11:55 am

A później jak chcesz iść w stronę światła to pomocne jest chrześcijaństwo bo uczy pokory, poświęcenia i ....braku działania.
...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”