prosze sie nie śmiac

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » śr lis 14, 2012 7:54 pm

jakoś do mnie nie przemawia 21 grudnia,moim zdaniem nic się nie zmieni,ale kto wie,mogę się mylić,więc w razie czego do zobaczenia w przestrzeni kosmicznej :D albo na nowej ziemi,z auerolami wokół głowy lub ogonami w .... :lol:

dobra,idę stąd bo mnie zaraz Takainna przechrzci ;)
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr lis 14, 2012 8:00 pm

Zmiany widać wszędzie wokół.. :P Wszyscy się kochają itd..

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » śr lis 14, 2012 8:10 pm

dokładnie,coraz więcej męskich par spotykam na ulicy :D Oj,kochają się :D
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr lis 14, 2012 8:16 pm

No a tak serio to troszke się dzieje, bardziej czulsi energetycznie zauważają różne dziwne odczucia, stany świadomości które się potwierdzają u wielu osób. Więc jakieś weryfikacje są odnośnie odczuć energetycznych, zmian świadomości (skoków). Budzą się różne dziwne zdolności tu naraz buchnie widzenie, tu intuicja itd. Głowa się smaży i to pewnie przez odblokowywanie różnych części mózgu. I myśle że głównie te energie działają na aktywacje mózgu. Ciekawe co będzie w Grudniu. Pewnie nic oszałamiającego, ale jednak pewnie coś bd :).

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » śr lis 14, 2012 8:23 pm

czas pokaże,zobaczymy :)
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr lis 14, 2012 9:10 pm

"Ciekawe co będzie w Grudniu. Pewnie nic oszałamiającego, ale jednak pewnie coś bd"

Christmas
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw lis 15, 2012 12:19 am

Ahhh wy małe ziemskie ludziki :)

Zawsze jak jest o czymś głośno, to zaraz wszyscy zaczynają mówić co będzie, kiedy będzie i kto za tym stoi. Jestem ciekaw skąd to się bierze? Z szukania prawdy? Chcemy ją dostać to znajdujemy coś co nas indywidualnie przekonuje? Chyba to jest tak zwaną półprawdą. Bierzemy to za prawdę bo nic sensowniejszego od tego nie możemy znaleźć. Przecież nikt nam nie powie nie przyleci z chmur i powie Tak właśnie jest, nie wierz w to i to, bo jest tak jak mówię. Dlaczego ludzie zadowalają się swoimi myślami, przekonaniami, tym co nam najbardziej odpowiada. Najgorsze w tym wszystkim jest to że musiał ktoś nam je wpoić... Zabawne co? Nasza cała prawda która okazuje się czymś innym niż myślimy... Takie wydarzenia jak koniec 2012 rozruszają "ekspertów" innych światów. Inni mówią że będzie tak i tak, że to przez to i przez to, są też drudzy którzy nie mają nic takiego do powiedzenia, ale... to czują już coś się zaczyna dziać, prawda Rocker? :) Ciekawe jaka część ludzi faktycznie coś wie, a jaka wie tyle co widziała, przeczytała lub wymyśliła...
Ale nie martwcie się moje dzieci, tak długo jak będziecie chodzić po świecie nie znajdziecie prawdy, a może znajdziecie, choć nawet wtedy nie nazwiecie tego prawdą. Gdy wszyscy znajdziemy się w wyraju i poznamy część ten prawdy, to wtedy dopiero zrozumiemy że prawda nie jest ważna.
Niechaj umrzemy na zimę, a odrodzimy się wiosną!
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » czw lis 15, 2012 8:46 am

na pewno spokój i błogie szczęście będzie i pewność że niektórzy tu ogromnie się mylili pozdrawiam wszystkich u mnie spokój i cisza
Ostatnio zmieniony czw lis 15, 2012 9:31 am przez takainna, łącznie zmieniany 1 raz.
moja samotność gorsza niż więzienie

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lis 15, 2012 8:58 am

Hrabio ja akurat zbieram różne informacje odnośnie zmian energetycznych u ludzi. I u tych którzy kiedyś mieli coś wspólnego z rozwojem widać zmiany. Chociaż teraz nic nie robią to proces przemiany u nich trwa i mniej więcej w tym samym czasie mają różne uniesienia świadomości.. więc to jest dowód na fale energetyczne docierające do Ziemi. Bo kilkanaście niezależnych osób w tym samym czasie potwierdza pewne odczucia energetyczne. Więc jest to weryfikacja, potwierdzona kilkakrotnie. A osoby te nie mają ze sobą prawie nic wspólnego, bo nie działają grupowo :).

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » czw lis 15, 2012 9:11 am

...
Ostatnio zmieniony wt kwie 02, 2013 7:38 pm przez Ajna, łącznie zmieniany 1 raz.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » czw lis 15, 2012 11:03 am

Rocker pisze:Hrabio ja akurat zbieram różne informacje odnośnie zmian energetycznych u ludzi. I u tych którzy kiedyś mieli coś wspólnego z rozwojem widać zmiany. Chociaż teraz nic nie robią to proces przemiany u nich trwa i mniej więcej w tym samym czasie mają różne uniesienia świadomości.. więc to jest dowód na fale energetyczne docierające do Ziemi. Bo kilkanaście niezależnych osób w tym samym czasie potwierdza pewne odczucia energetyczne. Więc jest to weryfikacja, potwierdzona kilkakrotnie. A osoby te nie mają ze sobą prawie nic wspólnego, bo nie działają grupowo :).
Dlaczego dotyczy to tylko grupy ludzi rozwijających się duchowo,co z pozostałymi ? Jaki wpływ na losy świata może mieć ta bardziej uświadomiona garstka ludzi,hę ? To mi wygląda na selekcję,więc gdzie w tym sprawiedliwość ? Obserwuję sąsiadów,licznych zresztą i żadnych zmian nie dostrzegam,może jedynie tę,że przestali wierzyć KK i coraz mniej ich w kościele
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » czw lis 15, 2012 11:38 am

Hmm, moim zdaniem to nikt nic nie wie, bo i skąd? ;) wszystkie teorie to tylko halucynacje, język werbalny to twór sztuczny, wymyślony żeby się gorzej było komunikować, tylko problemy przez to, no to jak werbalnie można oddać zmiany? Ewolucja świadomości trwa nieustannie, pożyjemy, zobaczymy...

Jak tak sobie czytam aksjomaty hrabiego, to jestem pełna podziwu, bo nie tak łatwo być w 200% pewnym swojej racji, jakiż to wysiłek energetyczny ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » czw lis 15, 2012 12:00 pm

dokładnie,nikt nic nie wie,bo i skąd

podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami nawet :D
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw lis 15, 2012 1:31 pm

Co wy gadacie! Heretycy!
Rocker bardzo dokładnie wyczuwa energie :)
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » czw lis 15, 2012 1:32 pm

:lol: :lol:
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » czw lis 15, 2012 2:01 pm

pierwsze rzecz każdy jest różny nie lubię słowa dziwny a że każdy coś tam pisze no ma do tego prawo aaa kochani moi jak jeżeli to ważne u mnie spokój nic przespana córka też i pozdrawiam Włodka i dziękuje mu za to w czym mi pomógł i przepraszam za pewną rzecz ale jestem ostrożna i wrażliwa na punkcie pewnych spraw i dlatego tak zareagowałam ale dużo mi pomógł i ten link już kiedyś tu był ale polecam ten film 3 razy już oglądałam i obejrzę jeszcze raz http://www.dailymotion.com/video/xpett7 ... _lifestyle
Ostatnio zmieniony czw lis 15, 2012 2:25 pm przez takainna, łącznie zmieniany 1 raz.
moja samotność gorsza niż więzienie

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » czw lis 15, 2012 2:23 pm

oglądałam,faktycznie fajny i też polecam
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw lis 15, 2012 3:00 pm

Myślicie że wszyscy nabiorą się na wasz podstęp? Macie nas za idiotów?
takainna przychodzi piszę żeby się nie śmiali bo widziała ducha, wali skruchę. Ludzie piszą jak pomóc nic nie pomaga duchy dalej nawiedzają. Nagle takainna piszę że wybawił ją włodek! Chyba aż tak ślepi nie jesteście? Manipulacja była prowadzona od początku założenia tematu. Ja osobiście do Włodka nic nie mam, nie wiem czy to oszust czy też nie. Ale po co się ukrywać i pisać na PM. Sprostowanie zjechali po brzytwie Ci którzy pisali że madzia żyje że ją widzą itp. Nie wiem czy tak pisał włodek czy też nie, ale po co się ukrywać?
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”