Czat glosowy o oobe , zapraszam

Tutaj piszemy o sprawach mniej lub bardziej związanych z rozwojem duchowym jednocześnie nie mieszczących się w innych miejscach Forum.
Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » sob lis 17, 2012 7:40 pm

W ta niedziele Ewa opowiada o ufolach i relacje jak była iskierką, tańcząc samej pośród wielu iskierek na niebie.. Jaka zwykle audycja o 20:30 na radiu paranormalnym.
pozdro zainteresowanym

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz lis 18, 2012 12:48 pm

hmm, mogłabym opowiedzieć chyba jedynie o tym, jak skoczyć z Nieba na Ziemię i doradzić jak się przy tym nie potłuc ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lis 18, 2012 2:06 pm

Czemu ty jesteś nastawiona ANTY Rozwojowo itd?

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » ndz lis 18, 2012 4:25 pm

Zapraszalem Roxi ale sie cos peka a pwnie by wymiotla wszystkich,
Znalazlem teraz faceta co sam wykryl metody brusowe, no troche inaczej ale te same triki co na calym swiecie, programuje sobie sny ,zaoszczedzajac przygotowania mentalne. , bedzie za tydzien. pozdro

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lis 18, 2012 5:58 pm

Coraz ciekawsze te audycje macie :D
Będzie coś o 2012, Nowej Erze, transformacji świadomości??

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » pn lis 19, 2012 5:24 pm

A szykuje cos z Conchita na przemany swiadomosci:)) ale chyba za 3 tygodnie, jakos przed koncem swiata

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn lis 19, 2012 5:52 pm

Yhym :).

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pn lis 19, 2012 11:23 pm

no dobra Zbychu!!!, to ja mogę już PO końcu świata, po warunkiem, że świadomość zbiorowa się przetransformuje przed audycją, bo inaczej to mnie potem zlinczują ;)))


Rocker, no bo taka już jestem, raczej PROzwojowa;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » wt lis 20, 2012 10:00 am

Apostolowie mowia. ze z ta zmiana nie nastapi tak szybko, a lewiatan wskazany mieczem obiecal rozstawic delifiny wzdluz Odry, a wiec jakby chcieli, to nie utopia, ale wiesz, zawsze to na wlasne ryzyko:)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... iathan.png

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » wt lis 20, 2012 11:01 am

Zbyszek. pisze:Apostolowie mowia. ze z ta zmiana nie nastapi tak szybko, a lewiatan wskazany mieczem obiecal rozstawic delifiny wzdluz Odry, a wiec jakby chcieli, to nie utopia, ale wiesz, zawsze to na wlasne ryzyko:)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... iathan.png
Na początku myślałem że nabijasz się, ale...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt lis 20, 2012 11:27 am

Roxi wprawdzie chodzi mi o to że nie popierasz żadnych takich wielkich odlotów i twardo stąpasz po ziemi pomimo pewnego rozwoju.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt lis 20, 2012 11:42 pm

szkoda delfinów, teraz pomarzną ;) to może poczekamy, aż się ociepli ;)

Rocky, co masz na myśli przez -

1.) wielkie odloty?

2.) pewien rozwój?

bo bardzo różnie można to zrozumieć, a chcę ci odpowiedzieć na pytanie, a co tam! niech się w końcu świat dowie ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » śr lis 21, 2012 1:43 pm

http://cialka.net/wp-content/uploads/2012/11/Matrix.jpg
ufole sa juz na ziemi:)))

Szykuje od lat grafik wieloświata i staram się zrozumieć dlaczego większość podróżników nie zwraca na warstwy uwagi. Grafik ten będzie moim zdaniem przydatny w udowadnianiu niefiz. światów.
Jak dla mnie rozróżnianie warstw jest jedynym działaniem, którego się można uwiesić konkretnie i coś konstruktywnego wskórać. Tym bardziej, iż od znajomości tych planów zależeć może powodzenie w naszym życiu. Osobiście cisnę na te plany w świecie fizycznym, przypisując im cześć właściwości psychicznych naszego umysłu. Właśnie w umyśle znajdziemy ślady warstw wieloświata i w nim zawarte są subtelne dowody ich istnienia. Ale to za kiedyś……Ostatnio utraciłem ochotę na pisanie i zbieram jedynie wnioski w głowie.
-zerknij na Alien Hand Syndrome
W rożnych formach tej choroby dochodzi do zaburzeń wykonywania ruchów, rożnymi częściami ciała. Postrzeżono ich parę rodzajów: myślenie o ruchu i odczuwanie ruchu na parę sposobów, co oznaczy dla mnie, iż nasze ciała niefiz. w skrajnych sytuacjach, uniezależniają się. Właśnie w tych chorobach jest to postrzegalne. Mając jednocześnie wgląd w procesy neurologiczne, -tutaj jest właśnie ten punkt, który szlifuje i który moim zdaniem przyniesie łatwostrawne metaf. odkrycia.
Iz zaburzenia ordynacji ciała jest wielowymiarowym zjawiskiem, świadczą nasze wspólne eksperymenty. Udawało się nam tymi wirtualnymi ciałami dotykać nawzajem, plątając sobie niezwykle zabawne figle. Powtarzalność tych zjawisk jest warta uwagi czytelnika. Właśnie dlatego cisnę ten temat )
W najdalszych podróżach jak i fazie do środka, skrywa się grafik niefiz. światów. prosty i czytelny. Tutaj świat dal nam wytrych, umożliwiający włamania się w sceptyczne serca sąsiadów

Szkic wieloswiata
http://cialka.net/wp-content/uploads/20 ... oswiat.jpg
_________________

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » czw lis 22, 2012 7:37 am

...
Ostatnio zmieniony wt kwie 02, 2013 7:38 pm przez Ajna, łącznie zmieniany 1 raz.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » czw lis 22, 2012 9:11 am

O super przygoda:)))
Przez kolejne 2 niedziele Jarek Bzoma opowiada o swojej technice opuszczania ciała i metodzie penetracji tajemnic świata w czasie zwykłych snów . Pełen dowcipu, ujawnia swoja metodę , opisując tajemne umysłu. Autor 6 książek, do ściągnięcia z chomika

http://chomikuj.pl/ibnbaya

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » czw lis 29, 2012 9:43 pm

W ta niedziele o 20:30 kolejna audycja z Jarkiem . Tym razem daje gazu jeszcze bardziej, pedzac jak gwiazdor w przestworzach, dobrze wyszlo, pozdro dzialacze

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lis 29, 2012 9:51 pm

Hmm Zbyszku wyszedłem dzisiaj z ciała, baa nawet 2 razy bo chciałem przećwiczyć wychodzenie i patrząc na łóżko, nie widziałem swojego ciała, nie było go tam. Tak samo nie mogłem wydłużyć sobie rąk itd. Pewnie było to oobe eteryczne, ale hmm tak myśle czemu nie widziałem ciała?
Zdarzyło Ci się takie cóś?

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » sob gru 01, 2012 10:48 am

Chyba tylko raz widzialem swoje fizyczne cialo, ale to bylo jakos w zarysach, potem mi zniknelo, znaczy odstroilem sie. Za pierwszym razem , gdy wywalilo mnie pod sufit, patrzylem na zamazane lozko i wiedzialem iz tam leze. Myslac iz umarlem wpadlem w panike i z lomotem mnie wciagnelo spowrote. A tak to chyba mi sie nie przytrafolo widziec siebie fizycznego, nie wiem czy to w ogole jest mozliwe. Widziec mozna ,ale czy bedzie to nasze prawdziwe cialo fizyczne, tego nie wiem:))

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”