2-letni Jakub

Są osoby, o których nie wiemy, czy nadal żyją, ponieważ zaginęły. Tutaj pomagamy w sprawdzeniu tego, jak również w ustaleniu ich miejsca pobytu..
mrkriss
Administrator
Posty: 166
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

2-letni Jakub

Post autor: mrkriss » pn sty 15, 2007 3:42 pm

Jakub Korc, 2-letni chłopczyk (Ogłoszenie)

zaginął 28.10.2006.............................

ponad 2 m-ce bez mamy... mam 2 dzieci i nie wyobrażam sobie, żeby mi któreś ZAGINĘŁO. Coś trzeba z tym zrobić.

W najbliższym czasie moja relacja.

Obrazek

:!: Prosze, skracaj linki, aby forum sie nie 'rozjezdzalo' - zajrzyj do 'Slowniczek i FAQ' - 'Pojecia i rady dot.forum', jesli nie wiesz, jak to zrobic..
Ostatnio zmieniony wt sty 16, 2007 3:19 am przez mrkriss, łącznie zmieniany 1 raz.
"bo nie jesteśmy z tego świata i nigdy nie będziemy..."

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » pn sty 15, 2007 4:20 pm

Moja również.

:!: Kochana, prosze, EDYTUJ, jesli piszesz chwilke pozniej ;)


Opisze co widział,ale już wiem ,ze popełniłam błąd klikjac na linka,umieszczonego przez Krzysztofa.
Znalazłam tam informacje,że dziecko zaginęło w Egipcie,w Hurgadzie.
Byłam tam w zeszłym roku i mogłam w wizji zobaczyc obrazy które tam w tedy widziałam!

Zobaczyłam plaże,młodego mężczyzne [wygladał jak egipcjanin] w wieku 25-30 lat i kobiete,ale jej twarz była zakryta.Trzymali ze rece Jakuba.
Następny obraz.
Dosyc wysokie wzniesienie,może góra,pokryta trawą.U jej podnóża biegnie trasa szybkiego ruchu.Nowa asfaltowa droga.Migneła mi tablica informacyjna z nazwa miejscowości lub miasta,pierwsz litera B.Tablica była zielona z białymi napisami.
Z tej ulicybył zjazd w prawo i droga prowadzaca do wioski.Zobaczyłam parterowy murowany budynek,w szarym kolrze.Odniosłam wrażenie,ze jest to sklep,albo stacja paliw.
W niedalekiej odległości byla wioska.Male pojedyncze domki,o dosyc gęstej zabudowie.
Jeden z nich miał kolor czerwony lub pomarańczowy.W nim zobaczyłam na materacu Jakuba.Była tam też kobieta egipcjanka,która się nim opiekowała.
Zapytałam w myślach o powód zaginięcia Jakuba?
Odniosłam wrażenie,że ojcem dziecka jest Egipcjanin.z jakiegos powodu ma utrudniony kontakt z dzieckiem i je porwał.
Potem odniosłam wrażenie,że ktoś dla kożyści majątkowych,doniesie na policje,gdzie znajduje się dziecko.Może ojciec dziecka powie matce,ze za jakaś wysoką kwotę,zrzeknie się do niego praw [o ile w ogóle ja widziałam ojca?]
Potem zobaczyłam obraz lotniska,policji i matkę która ściska Jakuba.))

Nie mam pojęcia jaką scenerie widziała bym,gdy bym nie przeczytała,że dziecko zaginęło w Egipcie?
Może się okazac,że wszystko było fantazją?
Ciekawe co zobaczył Krzysztof? :?
Właśnie to usilowałam zrobic,ale zapomniałam jak :lol:

DZIECKO SIE ODNALAZŁO,szczegułów nie znam :lol: :lol: :lol:
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

mrkriss
Administrator
Posty: 166
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrkriss » wt sty 16, 2007 3:25 am

właśnie przeczytałem na stronie Fundacji, że Jakub został już odnaleziony!
po prawie 3 m-cach!
no i nie zdążyłem nawiązać kontaktu :D

to trzeba wybrać kolejną osobę, proponuję najmłodszą jaka jest do odnalezienia...
"bo nie jesteśmy z tego świata i nigdy nie będziemy..."

ksiezycowa dama
Posty: 48
Rejestracja: sob cze 02, 2007 12:04 pm

Post autor: ksiezycowa dama » śr sie 27, 2008 1:40 pm

Odnośnie wypowiedzi mrkrissa spieszę donieść, że obecnie najmłodszym zaginionym jest Wiktor Biniak. Oto link do jego zdjęcia i danych: http://www.zaginieni.pl/baza-danych-oso ... 7383030323

Chlopczyk zaginął ponad 5 miesięcy temu, ma 2 latka. Jego rodzice pewnie odchodzą od zmysłów z niepokoju..

Zamierzam spróbować go poszukać. Jeśli znajdzie się ktoś chętny do tego samego i przyśle swoją wizję, będę bardzo wdzięczna:)

Pozdrawiam:)

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr sie 27, 2008 2:04 pm

Ja też się postaram w najbliższych dniach, jeśli czas pozwoli (ekwipunek dzieci do szkoły).
Coś czuję, że to są zadania dla nas. Możemy wspólnie zdziałać wiele dobrego.
Zachęcam wszystkich przyłączenia się
.
Za niedługo podam w "organizerze" moją propozycję grupowego wypadu/rozgrzewki, która mam nadzieję będzie preludium do poważniejszych wspólnych zadań.

Pozdrawiam :-)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » śr sie 27, 2008 2:14 pm

Ja się przyłączę wtedy gdy będę miał zdolności widzenia na odległość. :)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw sie 28, 2008 8:04 am

Ale zwróćcie uwagę, że zaginęła cała rodzina Biniaków! Wiktor, jego rodzeństwo i mama albo babcia! To trochę zmienia postać rzeczy... Samotne dziecko łatwiej ginie niż cała kilkuosobowa grupka... Niemniej w wolnej chwili też spróbuję...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ksiezycowa dama
Posty: 48
Rejestracja: sob cze 02, 2007 12:04 pm

Post autor: ksiezycowa dama » pt sie 29, 2008 9:19 pm

Masz racje, Conchita, zaginela cala rodzina. Musze przyznac, ze byla to dla mnie ulga, ze nie jest sam. To wyglada raczej jak jakas ucieczka.

chal.nikkal
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 15, 2015 9:33 am

Post autor: chal.nikkal » czw sty 15, 2015 10:47 am

Ja też się postaram w najbliższych dniach, jeśli czas pozwoli (ekwipunek dzieci do szkoły).
Coś czuję, że to są zadania dla nas. Możemy wspólnie zdziałać wiele dobrego.
Zachęcam wszystkich przyłączenia się ???
Get Braindumps demos 642-747 IUWMS

olgin
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 29, 2017 10:11 am

Re: 2-letni Jakub

Post autor: olgin » wt sie 08, 2017 11:20 am

Jak to dobrze, że chłopiec się wtedy odnalazł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania osób zaginionych”