utrata zdrowia po śmierci taty

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Aileen
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 15, 2013 5:00 pm

utrata zdrowia po śmierci taty

Post autor: Aileen » pt sty 18, 2013 2:26 pm

W 2011 roku zmarł mój tata. Wczesnym rankiem zabrało go pogotowie. Miał wrócić do domu za kilka dni. Odszedł już po kilku godzinach - na zawał. Nie było mnie przy nim w tamtych chwilach. Byłam w pracy. Zadzwonił do mnie telefon ze szpitala. Zapytano mnie o nazwisko i czy Pan XX to mój tata. Miałam wrażenie, że czas stanął w miejscu, serce zamarło. Pojawił się strach i panika. Nie powiedzieli mi co się stało. Kazali szybko przyjechać do szpitala. Powtarzałam w drodze, że będzie w porządku, że może to jakieś zasłabnięcie, w najgorszym razie wypadek...Pani ordynator bez żadnych wstępów oznajmiła, że tata nie żyje. Do tej pory nie mogę uwierzyć w to, co się stało. To był ogromny wstrząs i trauma dla całej rodziny. Bardzo kochałam tatę. Mam mnóstwo wyrzutów sumienia z nim związanych. Proszę go ciągle o wybaczenie. Nie mogę pogodzić się z jego śmiercią, że tak niespodziewanie odszedł, nie mogłam zakończyć pewnych spraw, pożegnać się z nim, pomóc mu.
Od roku cierpię na wiele dziwnych dolegliwości, które mają charakter przewlekły, chociaż wcześniej przez całe życie czułam się bardzo dobrze i właściwie nie chorowałam. Wszystko zaczęło się 4 miesiące po taty śmierci.
Najpierw dolegliwości jamy brzusznej, potem serce (stwierdzona arytmia), potem bóle w stawach kolanowych, powiększone węzły chłonne etc. Wszystko to trwa miesiącami i ciągnie się do dzisiaj.
Odkąd pojawiły się te wszystkie dolegliwości żyję w ciągłym strachu i napięciu. Stałam się bardzo nerwowa, zgorzkniała i ciągle zmęczona.
Od pewnego lekarza medycyny tybetańskiej otrzymałam namiary na Panią P., gdyż po opisaniu mojego przypadku stwierdził, że wszystkie moje dolegliwości mają związek z duchem mojego zmarłego taty. Tata stosunkowo często pojawia się w moich snach. Prawie zawsze jest uśmiechnięty, spokojny. Wygląda na szczęśliwego. Nawet raz, krótko po swojej śmierci, śniło mi się, że wszedł do autobusu, którym jechałam i powiedział, że mam się nie martwić, że zmartwychwstał...
Czy swoim ciągłym rozpamiętywaniem tego co było, żalem i poczuciem winy zatrzymałam tatę i nie pozwoliłam mu odejść do światła? Czy tata jest przy mnie? czy jakiś inny duch czerpie ze mnie energię? Bardzo proszę o pomoc. Proszę o ewentualne oczyszczenie i informację, co się ze mną tak naprawdę dzieje.
Mimo licznych wizyt u różnych specjalistów medycyny konwencjonalnej i alternatywnej, stan mojego zdrowia nie uległ poprawie.

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pt sty 18, 2013 2:53 pm

Słyszałem o związku pomiędzy samopoczuciem, nastawieniem i wiarą, a chorobą. Ludzie którzy wierzyli i byli pozytywnej myśli częściej zdrowieli niż ci którzy nie wierzyli w wyzdrowienie, możliwe że podobnie jest tutaj, obwiniając się osłabiasz organizm, czy coś w tym stylu. Zresztą tato ci się przyśnił kilka razy i za złe raczej nic ci nie miał, więc po co nadal się torturować?
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt sty 18, 2013 6:10 pm

proponuje ci alternatywnie iść do normalnego lekarza i dać sobie spokoj z nawiedzeńcami
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Aileen
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 15, 2013 5:00 pm

Post autor: Aileen » pt sty 18, 2013 10:20 pm

Szeptu, nie obraź się, ale czekam na opinię Włodka lub kogoś innego zorientowanego w temacie.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt sty 18, 2013 10:25 pm

Włodek sam mówił że ma zamknięte trzeci oko więc on nic nie może zobaczyć
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt sty 18, 2013 10:27 pm

Aileen pisze:Szeptu, nie obraź się, ale czekam na opinię Włodka lub kogoś innego zorientowanego w temacie.

chyba Cie pogieło????
zasiegnij może opinii o Wlodku u moderatorów????
mnie osobiście Włodek zasugerował że moj zmarły i pogrzebany ojciec żyje :|
wnioski wyciagnij sama
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt sty 18, 2013 10:28 pm

hrabia pisze:Włodek sam mówił że ma zamknięte trzeci oko więc on nic nie może zobaczyć
Włodek jest chory psychicznie, kropka.
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Kamulek
Posty: 91
Rejestracja: pn lip 16, 2012 8:08 am

Post autor: Kamulek » pt sty 18, 2013 10:29 pm

A można było to napisać grzecznie i rzeczowo. Sugerowanie, ze kogos pogieło chyba tez jest obraźliwe?
Ula

Aileen
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 15, 2013 5:00 pm

Post autor: Aileen » sob sty 19, 2013 8:35 am

Szeptu, zapomniałeś chyba o pewnych fundamentalnych zasadach wynikających z Regulaminu.
Szukam różnych alternatywnych sposobów na pozbycie się swojego zdrowotnego problemu. W lekarzy i ich "uzdrawiającą moc" nie wierzę.
Zresztą zbyt silny związek duchowy z ojcem zasugerował mi lekarz. Lekarz wyjątkowy, o bardzo szerokich horyzontach.
Jeśli znajdzie się ktoś, kto będzie chciał mi pomóc - zapraszam na wątek. Każda pomoc jest mile widziana:-). Nawet dobre słowo, czy przesłanie pozytywnej pełnej miłości energii.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » sob sty 19, 2013 10:16 am

Aileen pisze:Szeptu, nie obraź się, ale czekam na opinię Włodka lub kogoś innego zorientowanego w temacie.
a ja sie zastanawiam co ten Włodziu musiał by za bzdurę jeszcze napisac,żeby niektórzy zrozumieli w końcu, że nie ma on żadnych mocy :!: a zwykłe urojenia :o

Nie doczekasz się,bo oprócz zamkniętego trzeciego oka :lol: ma jeszcze zakaz wejścia na forum :!: (gdybym miał na to wpływ to bym mu pozwolił byc tutaj i pisać swoje baśnie)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » sob sty 19, 2013 10:36 am

Aileen piszę podobnie jak włodek albo mi się wydaje...
Ktoś się dopiero co rejestruje a już wie o zbanowanym użytkowniku?
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » sob sty 19, 2013 10:40 am

Oranek,dokładnie !!!! Aileen,daj sobie z Nim spokoj

Hrabia,możesz mieć rację,ale skłaniam się ku temu raczej,że ktoś
Włodkowe usługi poleca przez P.W.
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob sty 19, 2013 4:00 pm

nie wiem czemu W i jego fani tak sobie upodobali to forum :(((

Oran, spoko, zostań adminem, trać czas i energię na rozmowy z poszkodowanymi i na czyszczenie tego, co się dzieje, a W powróci ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » sob sty 19, 2013 4:05 pm

W lekarzy i ich "uzdrawiającą moc" nie wierzę.
Ja w sumie też, bo przecież nie są czarodziejami. :lol:
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob sty 19, 2013 5:54 pm

warto uwierzyć w swoją natomiast :)
dopóki będzie szukać cudownego uzdrowienia na zewnątrz, dopóty się będzie chorować, trzeba się do roboty zabrać
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Aileen
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 15, 2013 5:00 pm

Post autor: Aileen » sob sty 19, 2013 6:44 pm

Nikt mi nie polecił usług W.
Przeczytałam większość wątków w tej kategorii i zauważyłam, że był bardzo aktywny i zaangażowany.
Zależało mi na kontakcie z kimś, kto się na tych duchowych kwestiach zna. Jestem zupełnym laikiem w tych sprawach.
Chciałam sprawdzić, czy to, co dzieje się w moim życiu ma jakieś inne podłoże. To wszystko.
Tak czy owak, dziękuję za ostrzeżenie.

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » sob sty 19, 2013 7:11 pm

Ja już oczyściłem aurę, możesz spać spokojnie, a jak nie pomoże, no to cóż, zostają czary lekarzy. ;)
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » sob sty 19, 2013 7:12 pm

Willmaster pisze:Ja już oczyściłem aurę, możesz spać spokojnie, a jak nie pomoże, no to cóż, zostają czary lekarzy. ;)
MAG
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”