Film: Chico Xavier (Andre Luiz) - Nasz Dom (spirytyzm)

Wszystko co wiąże się z poszukiwaniami nowego.
nalach
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 13, 2010 7:55 am

Post autor: nalach » pt sty 25, 2013 10:54 am

a nie znasz nikogo kto jest twoją'' bratnią duszą''?dałam to w cudzysłowiu ponieważ ciężko taki stan uczuc opisac ta osoba o której ja pisze to uczucie którym go darzyłam jest nie do opisania,motyle w brzuchu,uderzenie gorąca to za mało,powiedziec ze kocham to za mało,to określenie czym go darze jeszcze nie powstało i nawet gdy sie nie widzieliśmy 7 lat nie zmieniało to faktu ze czuliśmy to samo rozmawialismy jakbysmy sie wczoraj widzieli,wiec zaprzecze temu co piszesz ze prawdziwej miłości nie ma albo tylko w filmach,nie zgadzam sie

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt sty 25, 2013 11:18 am

I masz do tego prawo.

ps. Nie spotkałem bratniej duszy
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

nalach
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 13, 2010 7:55 am

Post autor: nalach » pt sty 25, 2013 2:03 pm

ja tylko jedną i nie żałuje najmniejszej chwili spedzonej z nim,szkoda ze nie spotkałes kogoś takiego naprawde szkoda,to coś pięknego co nadaje życiu człowieka sens przy takiej osobie zapominasz o wszystkim,zatracasz sie,spełniasz sie pod każdym względem,tylko ze jak w moim przypadku zabrakło jego to mnie juz też nie ma.pozdrawiam

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt sty 25, 2013 2:27 pm

Moje życie ma mieć sens a nie sens znajdować u innej osoby. A jak taka osoba cię opuści to co wtedy? Twoje życie traci sens?
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

nalach
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 13, 2010 7:55 am

Post autor: nalach » pt sty 25, 2013 8:45 pm

dokładnie tak sie stało

hinc
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 05, 2022 1:31 pm

Re: Film: Chico Xavier (Andre Luiz) - Nasz Dom (spirytyzm)

Post autor: hinc » ndz cze 05, 2022 3:52 pm

Dowiedziałem się, że Real wygrywa Ligę Mistrzów, gdy przeczytałem artykuł analityczny na stronie - https://financeinquirer.com/
:roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe sytemy rozwoju”