proszę o pomoc;(

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob sty 26, 2013 6:07 pm

Dokładnie. wszyscy mają problemy większe lub mniejsze. Tylko są ludzie którzy ich problemy przerastają. Całe szczęście ze znajdą się też takie osoby które w ostatniej chwili coś/ktoś powstrzyma ich........
Ostatnio zmieniony sob sty 26, 2013 6:28 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

mijk
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 18, 2012 2:07 pm

Post autor: mijk » sob sty 26, 2013 6:16 pm

No właśnie nie wiem co myśli morderca i czy jest zdrowy psychicznie, więc nie oceniam.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » sob sty 26, 2013 9:01 pm

Poszukujący!!!???,to wszystko nie jest tak jak każdemu z nas może się wydawać........
niech tak będzie,że Szepcik jest racjonalna a Asiula romantyczną istotą z własnym szczerym wierzeniem,Miruś ze swoimi dowodami z jutuba itd. Prawda jest taka,że prawdy nikt nie może wiedzieć,ona moze jest ale poziom naszej wiedzy,możliwości jest niewystarczająca na stwierdzenie czegokolwiek . Dla jednych nic nie ma dla drugich jest..
Uważam,że jestem racjonalnie patrzącym obywatelem planety i większość opisywanych zdarzeń uważam za brednie ale są też takie których nie sposób wyjaśnić złudzeniem.....(mam też własne doświadczenia w tym względzie...)
To samo można odnieść do tematu ludzi którzy odebrali sobie życie,nikt nie może wiedzieć dlaczego to się dzieje,co potem,jaki cel jest czy go nie ma ...
jedno co z pewnością można powiedzieć,to -nie wiem-
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”