NIe zdążyłem pogodzić się z tatą....

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
scatty
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 04, 2013 8:07 pm

NIe zdążyłem pogodzić się z tatą....

Post autor: scatty » pn mar 04, 2013 8:38 pm

Piszę do was, bo od 3 tygodni nie żyje mój tata... Zmarł nagle, był zdrowy, miał 64 lata. Dostał wylewu podczas snu ;(
Nie potrafię się z tym pogodzić. Nasze stosunki były różne. Mało rozmawialiśmy, bo tata nadużywał alkoholu. Nie był złym człowiekiem, nie znęcał się nad rodziną, po prostu nie radził sobie z niektórymi sprawami i topił smutki w butelce. Jak przyjeżdżałem do rodzinnego domu to zazwyczaj był podpity i kontakt z nim był troszkę trudny. Męczy mnie to, że on pił dlatego, że nie byłem dla niego dobrym synem. Nie szukałem zbytnio z nim kontaktu, nie pomagałem mu w walce z alkoholem - a wiem, że on chciał z tym zerwać - walczył - ale nie miał mojego poparcia. Tata sam nie miał ojca, dziadek zmarł, jak tata miał 6 lat, więc sam nie potrafił być ojcem, a ja nie potrafiłem być synem.
Bardzo chciałbym z nim jeszcze porozmawiać - chociaż 5 minut. Powiedzieć to wszystko, co chciałem powiedzieć, ale za jego życia nie miałem odwagi. Chciałbym, żeby mi wybaczył błędy i spał spokojnie. Chciałbym dowiedzieć się, czy jest mu teraz dobrze bez trosk naszego świata, czy w końcu może z kimś porozmawiać, bo tutaj nie dawaliśmy mu na to szans. Nigdy nie wybaczę sobie, że nie zazwyczaj nie miałem dla niego czasu... nigdy... Jak bywałem w weekend w rodzinnym domu i tata był pijany, to strasznie mi go brakowało, a jak był trzeźwy, to nie umieliśmy rozmawiać...
Czy ktoś pomoże mi nawiązać z nim kontakt??
---
Czuwaj żeglarzu na wiecznej wachcie. Kocham Cie!!
---
Pozdrawiam serdecznie
Scatty

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn mar 04, 2013 9:29 pm

Współczuję...
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/i ... &Itemid=41
Tutaj zamieszczam link do artykułu patrona tej strony, Bruce Moena.
Tego właśnie szukasz, chcesz ojcu powiedzieć to czego nie powiedziałeś? No to do dzieła, artykuł czeka i zrób to sam :).

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pn mar 04, 2013 9:29 pm

Nie da się skontaktować z umarłymi (może dlatego że nie żyją), ci którzy to robią to oszuści, wielu miało okazję starać się udowodnić swoje zdolności i nikomu jak do tej pory się nie udało, więc czego oczekujesz? Mogę podać się za medium i napisać że ci wybaczył i nie ma nic za złe, uwierzyłbyś gdyby nie wcześniejsza treść postu?
Nigdy nie wybaczę sobie, że nie zazwyczaj nie miałem dla niego czasu... nigdy...
Myślisz że jak będziesz się karał to ojciec ci coś wybaczy, dlaczego nie na odwrót?
Co jeśli medium napisze ci że gdy sobie wybaczysz, to i ojciec ci wybaczy?
Czy gdybyś był na miejscu swojego ojca, to chciałbyś aby twój syn cierpiał i obwiniał się?
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn mar 04, 2013 9:37 pm

ehh.. Will.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn mar 04, 2013 10:10 pm

Czy to ostatnie zdanie to na pewno twoje zdanie? ehh.. Will.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pn mar 04, 2013 10:46 pm

ehh..
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn mar 04, 2013 10:58 pm

scatty wybacz ze będę brutalna ale żeby pomóc alkoholikowi. trzeba zostawić samego czyli nie wolno mu pomagać, musi sam upaść na samo dno. I sam się podnieść ...... ( wiem coś o tym bo rozmawiałam z kimś kto należy do AA i poradził mi jak takie osoby traktować....... ) Jesteś dobrym człowiekiem i byłeś dobrym synem.
Czy jest zmarłym dobrze po tam tej stronie? uważam ze tak , bo nie muszą się męczyć tymi : podatkami, rachunkami , kłopotami osobistymi i zawodowymi. itp
Rocker ma racje........Sam możesz z nim porozmawiać oni nie tylko słyszą , ale i wizą . wiec wybierz sobie jakieś spokojnie miejsce w domu i porozmawiaj z nim. Powiedz to co chciałbyś mu powiedzieć gdyby żył.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt mar 05, 2013 6:11 pm

Tak Hrabio odniosłem sie do tego:
" Nie da się skontaktować z umarłymi (może dlatego że nie żyją), ci którzy to robią to oszuści, wielu miało okazję starać się udowodnić swoje zdolności i nikomu jak do tej pory się nie udało, więc czego oczekujesz? Mogę podać się za medium i napisać że ci wybaczył i nie ma nic za złe, uwierzyłbyś gdyby nie wcześniejsza treść postu? "

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » wt mar 05, 2013 7:13 pm

Co z tym stwierdzeniem jest nie tak?
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt mar 05, 2013 7:18 pm

Mam całkiem inny pogląd na to. Ale mniejsza o to, nie mam ochoty w dawanie się w spory :).

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr mar 06, 2013 8:02 pm

Dzięki Rocky! właśnie miałam wklejać linka, ale widzę, że już wrzuciłeś :)

Scatty, ty sam możesz to zrobić najlepiej...
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

scatty
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 04, 2013 8:07 pm

Post autor: scatty » sob mar 23, 2013 6:48 am

Dziękuję za opinie. Byłem teraz 3 tygodnie w delegacji i miałem długie wieczory, żeby to przemyśleć. Chyba się z tym oswoiłem, co nie oznacza, że przestałem o tym myśleć.
Życzę spokojnego weekendu ;)
---
Pozdrawiam serdecznie
Scatty

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob mar 23, 2013 11:01 am

Każdy z czasem się oswaja ( jedni szybciej inni wolniej ) , ale nikt nie przestał myśleć. Dziękuje ja tobie też życzę miłego weekendu
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

dieting
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 30, 2014 11:13 am

Post autor: dieting » wt gru 30, 2014 11:41 am

Nie da się skontaktować z umarłymi (może dlatego że nie żyją), ci którzy to robią to oszuści, wielu miało okazję starać się udowodnić swoje zdolności i nikomu jak do tej pory się nie udało, więc czego oczekujesz? Mogę podać się za medium i napisać że ci wybaczył i nie ma nic za złe, uwierzyłbyś gdyby nie wcześniejsza treść postu? "




__________________________________
http://www.chess-rivals.com/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”