Świadomy Sen - zasady bhp, instrukcje :)

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lut 06, 2011 8:12 pm

huśtawka jest fajna tylko nie umie podłogi przewrócić do góry nogami :P tak do 60 stopni dochodze i dalej sie nie da ;p

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » ndz lut 06, 2011 10:58 pm

meduz pisze:Mam tak samo jak Pijawka i zadne tłumaczenie mnie nie przekonuje, dopoki na własnej skórze nie przekonam się że oni sa dla nas nieszkodliwi.
Wiele razy czułem w nocy dziwne wibracje, jakby łozko mi falowało i wrazenie ze ktos sie nademną pochyla.
Kazdy normalny człowiek wpadłby wtedy w panikę.
każdy normalny czyli jaki :?:
wiesz ja myślę ,że czujesz to co ja
strach i ciekawość -a ciekawość pcha ciebie w coraz to głębszy stan :?:

ja też czuję czasami strach
czasami mam dość tych wibracji, ciskania w głowę itd..nogi pełne mrówek...

Ostatnio podczas wychodzenia ze stanu paraliżu , widziałam swoje leżące ciało
stałam na rękach nad własną głową , gdyż śpię na brzuchu

musimy się trochę bać chyba dla naszej własnej ochrony
tam nie do końca jest bezpiecznie , zwłaszcza dla szukaczy poszukiwaczy
stąd ten strach

buziaki
z miłością
megraf

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » wt lut 08, 2011 12:24 pm

Dzisiaj nad ranem, wykorzystałem rade Rockera i leżąc miedzy snem i jawą zaczalem sie mentalnie obracac, potem poprosilem Opiekuna o pomoc w wyjsciu z ciała, wyszarpneło mnie do jakiegoś tunelu w ktorym chwile pędziłęm, po czym ocknąłem się w ciele i uswiadomilem sobie ze utknąłem :lol: Leżałem obok swojego ciała ale tylko jedną cześćią ciała astralnego mogłem poruszać.. Obserwowałem też swoje ręce na tle kanapy, wyglądały jak pokryte mrówkami, coś jak w tiwi, kiedy nie mozna znalezc kanału, ciekawe zjawisko. :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt lut 08, 2011 5:52 pm

Mówiłem zeby w LD wskoczyć a nie w OOBe. :)

Musze spróbować oobe tą metodą.

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » wt lut 08, 2011 7:16 pm

brawo :D

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » wt lut 08, 2011 9:58 pm

Słyszeliscie kiedys o ksiązce Sny Wygrywających?
Od dzisiaj zaczałem zapamiętywanie cyfr w swiadomym snie,
a losowanie tuż tuż, moze coś z tego bedzie, heh ..

:D

sorrow
Posty: 58
Rejestracja: pn lis 02, 2009 2:52 pm

Post autor: sorrow » czw wrz 05, 2013 6:08 pm

Pięknie piszecie Kochani. Aż miło czytać i marzyć. Ja Dawno nie miałem świadomego snu , mimo, ze staram się od dłuższego czasu. Wcześniej co jakuś czas miałem spontaniczne świadome sny z ktorych dosyć szybko euforia mnie wyrzucała rozświetlając ekran na biało. Teraz wild-a nie daję rady bo albo zasypiam ,albo nie mogę juz zasnąc :( Testy rzeczywistości nie dają rezultatu ... Ma ktoś jakiś magiczny złoty środek ? Przydał by mi się ...
AA

hrabia2
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 30, 2013 8:03 pm

Post autor: hrabia2 » czw wrz 05, 2013 7:25 pm

Najlepiej to chyba zapisywać wszystkie sny szczegółowo a potem przed snem po prostu czytać je i spróbować poczuć się tak jak się czuło we śnie

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw wrz 05, 2013 7:50 pm

Hrabia dobrze radzi..
Przede wszystkim zapisuj swoje sny, czytaj je przed snem. Nastaw się bardzo na świadome śnienie, myśl o tym intensywnie przed snem jak i podczas codziennych czynności.. I te TR(testy rzeczywistości) w moim przypadku skutkują.. Aczkolwiek obecnie miewam tylko spontaniczne LD'ki. Czasem wystarcza mi romowa na temat LD, bądź jakieś wspominanie LD'ków i już w nocy zaczynam śnić świadomie.. Chodź ostatnimi czasy troszke ich mniej.
Najczęściej Świadome Sny występują u mnie o poranku (dobrze robi długi sen np. do 11, ale na to można sobie pozwolić tylko w weekend ;) )
O i dobrze działa też na to pewne odrealnienie- słabe uziemienie, przebywanie gdzieś tam zamiast TU i TERAZ, ale nie polecam tego :)

sq6gtq
Posty: 123
Rejestracja: wt gru 20, 2011 2:36 pm

Post autor: sq6gtq » wt wrz 17, 2013 11:01 pm

sorrow pisze:Pięknie piszecie Kochani.Testy rzeczywistości nie dają rezultatu ... Ma ktoś jakiś magiczny złoty środek ? Przydał by mi się ...
aby testy działały, trzeba im się oddać ;-) patrzysz na dłonie nie w pośpiechu, jakaś część ciebie może nie chcieć tego działania. Ciężko w codziennym życiu też o czas aby się zatrzymać na dłużej by testować.

testy robione szybko nie działają.

sq6gtq
Posty: 123
Rejestracja: wt gru 20, 2011 2:36 pm

Post autor: sq6gtq » wt wrz 17, 2013 11:06 pm

Jedno jest pewne, gdybyśmy się widywali i rozmawiali o naszych tematach to na pewno efekty pojawiły by się bardzo szybko. Nie mamy komu opowiadać więc zostajemy sami na co dzień z naszymi przygodami.

sorrow
Posty: 58
Rejestracja: pn lis 02, 2009 2:52 pm

Post autor: sorrow » śr wrz 18, 2013 8:11 pm

Dobrze prawicie ,pokombinuję trochę . Szczególnie test z dłońmi, faktycznie kiedyś mi pomógł . Chyba najlepszy rt , no i ten z oddychaniem przez zatkany palcami nos .Dzięki
AA

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » sob mar 29, 2014 12:15 am

NA swiadome sny najlepiej isc wczesniej spac i nie narobic sie za dnia jak osiol. Ostatnio wciagnalem sie w prace i wszystko prawie mi przeszlo. CAle to snienie .NA przygody nocne trzeba miec czas i pragnac tego mocno. W innym przapadku pragnienie wypoczecia ,prztrwania nocy bez zaklucen, staje sie silniejsze, niz chec odzyskania swiadoosci w snie. Dobrze nauczyc sie programowac sny, wymagac tego od siebie, z silnym postanowieniem,- bede snil!!!!
. Ale nie ze chcialbym ,ale jkos nie wychodzi. Kladziemy sie do wyrka z mocnym postanowieniem utrzymani swiadomsoci, jak przed waznym zadaniem. Gdy mamy sile przed zasnieciem, bo kladzeimy sie 2 godziny wczesniej niz zwykle, to dobrze trzymac swiadomosc w czunosci, tak na rozgrzewke. Oczywiscie budzenie sie, czyli przerywany sen daje super rezultaty. Mozna przypominac sobie co sie snilo i wesprzec snione nowym watkiem.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » sob mar 29, 2014 10:01 am

Zbyszku traktujesz śnienie, LD jako OOBE ?
Bo jedni twierdzą że to to samo inni z kolei stanowczo zaprzeczają, a jeszcze inni mówią że to jest bardzo zbliżony stan czyli - i w snach i w oobe jesteśmy w niefizycznym świecie tylko inne obszary inne dostrojenie.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » sob mar 29, 2014 8:44 pm

Podroze moenowskie robia sie gdy uwalniaja sie same ciala niefizyczne a jazn- swiadomosc zostaj , no najczesciej w ciele, choc na chwilke co rusz w takie samodzielne cialo wskakuje , co postrzega sie trzezwoscia wizji, i wyrazistoscia doznan.

Swiadome snienie to w sumie obe, tyle ze sie odzyskuje swiadomosc w snie, wtedy jazn wplywa w sniace samodzielnie cialo. . NA obe , czy projekcje astralna mowi sie ze to obe nad ktorym sie trzeba nameczyc i wejsc w trans. Wie sie dokladnie kiedy sie opuszcza cialo, gdyz robi sie to swiadomie, czekajac az to nastapi. I tyle w tym dyskutowania.
Sa rozne ciala i w roznym ich skladzie podrozuja ludzie, w obe jak i moenowskich eksploracjach. Im wiecej cial podrozuje, tym lepsze odbior tamtej rzeczywistosci. Znaczy tym pelniejszy mamy w podrozy umysl.
Przy rozbiciu cial w podrozach, to zawsze cos nam szwankuje. Albo wola sie zacina albo brak nam pamieci.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » sob mar 29, 2014 8:58 pm

Dziękuję za wyjaśnienie :)

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » czw maja 01, 2014 10:55 pm

dawniej to obe to sie nazywalo schiza i dawali na to zwolnienie w szkole

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz maja 04, 2014 8:59 pm

Dużo %? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”