Szukam kontaktu z moim tata, blagam o pomoc

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
Dorota
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 27, 2013 11:07 am

Szukam kontaktu z moim tata, blagam o pomoc

Post autor: Dorota » wt sie 27, 2013 12:02 pm

Witam,
Od ponad roku bladze po internecie z nadzieja na to, ze ktos moze mi pomoc dowiedziec sie czegokolwiek o moim tacie natknelam sie na was, prosze o pomoc. Moj tata zmarl 21.04.2012r. na rozlegly zawal serca. Jego smierc byla dla nas wszystkich wielkim szokiem, po ktorym ciezko bylo zaczac normalnie zyc. Zostalam z mama sama, bo mieszkalismy tylko w trojke jeszcze kiedy tata zyl. Nie potrafie tego przelknac, na sama mysl o nim zbiera mi sie na placz., tymbardziej ze z moja mama popsul mi sie znacznie kontakt, nie dogadujemy sie, wtedy tymbardziej tesknie za tata.Nie wiem co sie z nim dzieje, nie wiem nic..Nie chcial umierac, chcial zyc.. Jesli ktos jest mi w stanie pomoc to niech sie prosze odezwie odpowiem na wszystkie potrzebne pytania dotyczace taty. Na imie mial Michał, ale prawie wszyscy mowili do niego Józef (to jego drugie imie), jak juz pisalam wyzej zmarl 21.04.2012r, a stalo sie to w Niemczech w lesie, zmarl przy mojej siostrze.
pozdrawiam wszystkich.
_________________

Dorota
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 27, 2013 11:07 am

Post autor: Dorota » śr sie 28, 2013 3:16 pm

Naprawde nikt nie jest w stanie mi pomoc? :(

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr sie 28, 2013 4:16 pm

Niestety aktualnie już nikt z forum nie prowadzi kontaktów ze zmarłymi :).

http://www.afterlife-knowledge.com.pl/i ... &Itemid=41

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » śr sie 28, 2013 5:13 pm

Czy aby na pewno jest to pomoc? Raczej dobrego przyjaciela potrzebujesz, który przeprowadzi Cie przez okres żałoby.
Najpierw wiara, później dowód.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » śr sie 28, 2013 7:30 pm

Nikt,Doroto,bo nikt tego nie potrafi
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Dorota
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 27, 2013 11:07 am

Post autor: Dorota » śr sie 28, 2013 10:42 pm

Wielka szkoda, stracilam nadzieje.

Dorota
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 27, 2013 11:07 am

Post autor: Dorota » pn paź 07, 2013 6:29 pm

Nie robicie..Rozumiem. Mam wiec wiecej pytan, mam nadzieje, ze ktos bedzie mogl mi odpowiedziec, wytlumaczyc czy zrozumiec. Czy jestescie w stanie wyczuc czy dana osoba w ogole zyje badz nie, czy jest szczesliwana czy moze zagubiona?

papaver43
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 28, 2011 2:28 pm

Post autor: papaver43 » ndz lis 17, 2013 12:21 pm

Nadzieja, nadzieja to jest wielka rzecz. Nie jest to tak do końca, że nie ma takich co kontaktują się z Duchami, po prostu nie chcą się ujawniać z wielu względów.
O ile uznasz za stosowne do mnie napisać na kontakt >koster43@wp.pl<
to możemy na ten temat porozmawiać.
A forum te czy inne nie wiele ma do zaoferowania w tej kwestii.
Wiem bo kiedyś szukałem i również nikt mi nie był wstanie pomóc.
Pozdrawiam Maciek.

Mel
Posty: 29
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 12:46 pm

Post autor: Mel » ndz lis 17, 2013 5:01 pm

Niedługo minie 5 mc od śmierci mego synka a tęsknota jest wręcz nie do opisania życie to koszmar, wegetacja i tylko nadzieja i wiara że jeśli będę żyć ile mi jest dane i nie zrobię głupstwa to znów będzie mi dane zobaczyć i przytulić mego synka muszę tylko cierpliwie czekać i to trzyma mnie przy życiu oraz wiara w to że bóg kocha wszystkie swoje dzieci i zaopiekuje się nim tak samo jak ja robiłam to przez 18 lat. Modlę się też do matki boskiej żeby pomogła memu dziecku i zaopiekowala się nim przecież matka rozumie rozpacz drugiej matki bo tak samo cierpiała . Musisz wierzyć że twój tata ma dobrze bo tylko wiara i nadzieja na szybkie spotkanie pomaga jakoś funkcjonować i żyć . .

papaver43
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 28, 2011 2:28 pm

Post autor: papaver43 » ndz lis 17, 2013 6:21 pm

Gorąco polecam wszystkie cztery książki Allana Kardeca "Księga Duchów", "Księga Mediów" a w szczególności "Niebo i Piekło według spirytyzmu" oraz "Ewangelia według spirytyzmu" tutaj znajdziesz MEL odpowiedź na wszystkie pytania.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Mel
Posty: 29
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 12:46 pm

Post autor: Mel » pn lis 18, 2013 5:33 pm

Dziękuję i pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”