Otwieranie trzeciego oka

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » czw paź 22, 2009 5:23 pm

No nie!!! Na następny raz daj panu mój adres ;)
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pt paź 23, 2009 5:37 pm

Asteraki pisze: a ogród jest pięknie posprzątany. :)
Skoro jest fizycznie posprzątany, oznacza to, że z wielką dozą prawdopodobieństwa ktoś fizyczny kogo widziałyście go posprzątał. Czy mi się wydaje, czy sugerujesz Asteraki, że to mogło być fizyczne sprzątanie osoby niefizycznej? No chyba, że źle zrozumiałem :)
W sumie rzadki widok. Ktoś anonimowo sprząta ogród i następnie bez słowa odchodzi. Nawet w świecie fizycznym to zjawiskowe :)

Asteraki
Posty: 152
Rejestracja: śr lip 29, 2009 10:05 pm

Post autor: Asteraki » sob paź 24, 2009 2:53 pm

O zdecydowanie ktoś fizycznie posprzątał ogród, i generalnie jest to miły gest, chciałam podkreślić fakt, że są jeszcze tacy ludzie:) w świecie fizycznym:)

Ciacho
Posty: 206
Rejestracja: czw sie 13, 2009 5:37 pm

Post autor: Ciacho » czw paź 29, 2009 12:53 pm

Dziś miałam sen o domu dziadków...
Teraz mieszka w nim niespokrewniona z nami rodzina.
We śnie moja nieżyjąca mama robiła ze mną wieniec na grób i mówiła coś o tym domu, że ma połączenie (z drugą stroną?) i dzięki temu skontaktujemy się z babcią (nieżyjącą). Ten dom to bliźniak. W drugiej części też teraz mieszka rodzina niespokrewniona. We śnie moja mama była jak żywa., a dom był cały w półmroku...
behind blue eyes

Ciacho
Posty: 206
Rejestracja: czw sie 13, 2009 5:37 pm

Post autor: Ciacho » wt lis 03, 2009 1:36 pm

A propo snu - wiłam wieniec z bratową na grób rodziców. Może o to chodziło, ale co z tą łacznością z babcią, nadal nie wiem....

Dziś miałam kolejny, nad samym ranem. Coraz częściej po takich snach mam wrażenie, że to jest prawdziwe spotkanie, a nie sen...

Byłam gdzieś w grupie osób. Było ich sporo, w tym moja mama. Nic więcej nie zapamiętałam. A potem rozmawiam o tym spotkaniu z kimś, kojarzą mi się dwie babeczki z innego forum. Pytam je o coś a propo spotkania z mamą. Zanim dochodzę do swojego pytania, odpowiadają mi, ale to nie ta odpowiedź na którą czekam. Wracam do domu (swojego prawdziewego). Pojawia się małe coś (kojarzy mi się teraz z psem). Wyskajuje przez okno, a ja za nim (na szczęście nisko, bo to parter ;) ). Wyskakuję na śnieg. Jestem boso. Zastanawiam się jak będę szła i co na to napotkani ludzie.. Idę za swój blok, a tam na przejściu (kiedyś mi się ono już śniło) wisi łańcuch z kłódkami. Przejście zamknięte. Zrobiło mi się smutno, że nie mogę już wrócić na to miejsce spotkań, do tych osób.
behind blue eyes

Ciacho
Posty: 206
Rejestracja: czw sie 13, 2009 5:37 pm

Post autor: Ciacho » czw lis 12, 2009 7:37 pm

Ostatnio mam takie sny, że obieram je jako autentyczne spotkania z ludźmi, w tym moimi zmarłymi bliskimi. Są tak realne.
Dziś przyśnili mi się oboje rodzice. I nie chodzi mi o interpretację snu, a raczej co mówi, przez pryzmat pozostania moich rodziców u mnie w mieszkaniu... co się dzieje? co chcieli mi przekazać? coś się zmienia?

Jestem w swoim mieszkaniu z rodzicami i chyba bratem (tego nie jestem pewna). Rozmawiamy i ojciec mówi w jakimś kontekście, przy okazji jakiegoś tematu, że przesuniemy ściany. Ja się gdzieś zawieruszam, ale widzę jak ściana się przesuwa. Zaglądam do dużego pokoju, a w nim inne meble - ani z czasów rodziców ani obecne moje. Jest wersalka złożona pod ścianą, obok stolik niziutki drewniany. Pokój jest długi po przesunięciu ściany (chociaż chyba inną przesuwali). Na podłodze jest drewniany parkiet, ale inny z ciemniejszego drewna. Dziwne jest, że w szczycie pokoju, przy rurach, co doprowadzają wodę do grzejników nie ma klepki i pod stojącym tym stolikiem też. Mówię do taty, że wyjmie się kilka klepek i wstawi kawałek drewna, żeby dziurę zatkać.
Zaglądam do drugiego pokoju (tego co teraz moja sypialnia). Jestem zaskoczona, bo rodzice przestawili meble, a tego się nie spodziewałam. Są ich stare meble, ale przestawione. Przy samym oknie wzdłuż stoi łóżko z pościelą, nie zaścielone. W wzdłuż drugiej taki komplet meblościanka. W jednym miescu jest pusto, bez mebli. Widzę otwartą konserwę, wiem, że rybną, ale widzę w niej pomidory i olej. Pomidory mają biały nalot. I widzę dużo kłaków kurzu. Zbieram te kłaki, biorę tę konserwę i robię coś nad tym łóżkiem. Może chciałam wziąć kołdrę? W każdym razie staram się jej nie poplamić, ale wykapuje mi trochę oleju z puszki. Zbieram też i koldrę i idę z kołdrą, konserwą i kłakami do dużego pokoju. Mama jest zdziwiona co to (kłaki) i chyba nawet maca. Pokazuję puszkę i mama się zawstydza, ojciec się śmieje, bo okazuje się, że mama podjadała nocą.
behind blue eyes

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » wt lut 15, 2011 1:39 pm

Czy temu topicowi się umrzyło ?

pijawka

Post autor: pijawka » wt paź 11, 2011 7:29 am

meduz pisze:Czy temu topicowi się umrzyło ?

szkoda,ale chyba tak :(

Żeby ożywić podam Wam 2 ćwiczenia na koncentrację i 3 oko. Na białej kartce z bloku rysujesz czarne kółko wielkości 5 złotówki,zawieszasz 0,5- 1 m przed sobą na wysokości oczu i wpatrujesz się w nie( bez mrugania )siedząc na krześle .Co tydzień albo 2 zmniejszamy wielkość kółka aż do punktu.

2 ćwiczenie:

Rysujesz sobie między brwiami czarny punkt ( w miejscu 3 oka), siadasz przed lustrem i wpatrujesz się w to miejsce,równiez bez mrugania. Gdyby pojawiły się wizje/głosy/cokolwiek nie przejmujemy się nimi całkowicie je ignorując

czas trwania ćwiczeń-zaczynamy od 5 minut stopniowo wydłużając nawet do pół godzinki :)

ćwiczenia pochodzą z kursu parapsychologii

Kadelon
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 19, 2016 8:30 am

Post autor: Kadelon » wt sty 19, 2016 8:34 am

Świetne ćwiczenia na pewno w najbliższym czasie je sprawdzę :) Dzięki bardzo za pomoc, tego właśnie szukałem, pozdro!

Gebvarrs
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 7:26 am

Post autor: Gebvarrs » czw wrz 08, 2016 7:28 am

Nie ma to jak okulary przeciw sloneczne dzięki nim na pewno nie dostaniesz udaru i lepiej będziesz widział w słoneczne dni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”