Wyprawa do Centrum Ksztalcenia

Focus 27: Miejsce, w którym mieszczą się wszystkie możliwie informacje o Ziemii i jej mieszkańcach..
ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » wt paź 20, 2009 12:10 pm

Ima pisze:Ewo ale ze mnie był baran :) zamiast wrzucić Ciebie do tej misy i przeciągnąć parę razy za uszy żeby Ci ta głowa przeszła to pozwoliłam Ci tak siedzieć, przepraszam następnym razem się poprawię a tak nawiasem to witaj w klubie migrenowców ona jest jak katar sama musi przejść i nic nie poradzisz :) mnie nic nie pomaga.
No własnie. Uszy by mnie zaczęły boleć,to bym o głowie nie myślała :lol:
Normalnie migrena u mnie trwa trzy dni,a teraz cos jej odbiło i meczyła mnie sześć ;[
Ok nie zaśmiecam wam tematu ;)
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » wt paź 20, 2009 12:24 pm

Jolu masz racje było jak byk napisane, że do Centrum Kształcenia :) może źle to ujęłam mnie chodziło o to że gdzie idziemy jak już tam będziemy jaki jest plan i właśnie te pytania, jakie zadawać, o co pytać chyba muszę odrobić zaległości w lekturze :) . Co do Waszych wizji są bardzo interesujące i muszę to głębiej przeczytać i moje refleksja jest taka, że jak Wy byliście tam tylko sami to według mnie tylko Wy mieliście dostać te informacje.

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » wt paź 20, 2009 12:33 pm

Ewo gdyby kąpiel była za gorąca to nie tylko uszy by bolały :)... dobra spadamy z ta prywatą :)

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt paź 20, 2009 1:08 pm

Witajcie :) Bardzo zaskoczony jestem Joli opisem chociaż nie mogę sobie
przypomnieć coś z tej wyprawy. :(
Ciągle myślę co jest powodem, że nie pamiętam, ale bardziej wydaje mi
się, że przyczyna leży po stronie nagrań jakie kilka godzin wcześniej słuchałem.
Także później wieczorem słuchałem zaś innego nagrania niż w godzinach
południowych.. Prawie co dziennie pamiętam sen i to udaje mi się na parę
godzin pamiętać...
Skoro tam mnie widzieliście to znaczy,że byłem, ale nie świadomy
tego co się dzieje.
Chciałem jeszcze raz zwrócić uwagę, że w godzinie wyprawy tuż po 19.
odczuwałem bardzo często wibrację i czyjąś obecność w pokoju.

Wkrótce część tekstów z tej wyprawy skopiuje do swojego bloga
jeśli tylko będzie zgoda autorów postu :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego dnia ;)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt paź 20, 2009 4:28 pm

No Paul...
Przy nastepnej akcji, jak Cie wezmie nietypowa sennosc o ustalonej godzinie wyciagania, to nie opieraj sie temu tylko kladz i zamykaj oczy.
;[ ;)

A moja zgode na kopiowanie masz.

Imo droga :)
Kazdy doszedl tam, gdzie w danym dniu byl w stanie.
Z pobytu naszego w Centrum Ksztalcenia wynika jednak, ze opowiesc o tym mamy rozpowszechnic. Mamy tez np. ustalony dla nas adres / namiar na Centrum, jesli ktos z nas zechce tam pojsc.
Ja np. planuje na dniach wybrac sie sama do kulistego urzadzenia, dajacego wglad we wnetrza zywych i martwych ukladow.
Bo nie mialam dotad takiego ustrojstwa do dyspozycji, jakie Mgiela ma w sobie ;)

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pt paź 23, 2009 8:02 pm

Oczywiście, że można kopiować :)

Jak już napisałem, niebawem zbuduję prototyp urządzenia o którym była mowa. W zasadzie mam już przygotowane wszystkie składowe. Teraz tylko muszę to zmontować do kupy i ocenimy za pomocą wahadełek oraz innych pomiarów czy cylinder zadziała.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pt paź 23, 2009 10:21 pm

Nowa notka na moim blogu już gotowa jeśli ktoś chciałby zobaczyć proszę
bardzo. Link do blogu znajduje się niżej.

Pozdrawiam.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob paź 31, 2009 10:56 am

Widzę że wyprawa do Centrum Kształcenia utknęła w martwym punkcie więc wklejam link celem umożliwienia ruszenia do przodu
http://vimeo.com/7337929
P.S. wczoraj w śnie widziałem kobietę wchodzącą do centrum elektroniki /najpewniej astralnej -możliwości tej elektroniki badam od jakiegoś czasu/,a dziś znalazłem to: Wszystko, co w tym snie zorumialam to takie wlasne "Odkrywanie Ameryki", takie rzeczy mozna sobie przeczytac w co drugiej ksiazce ezoterycznej, ale jestem niezmiernie wdzieczna za te informacje, bo co innego gdzies to przeczytac a co innego dojsc do takich wnisokow w swiadomym snie, wtedy nie jest to info z zewnatrz ale jakby wprowadzenie do kazdej komoki swiadomosci informatycznej.
http://cherubinka-herbinka.blogspot.com/

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » sob paź 31, 2009 11:54 am

Fantastyczny ten tekst - sen Herbiny !

Daltar zmaga sie z dostepem do systemu ;[
Jak go zmorze, z pewnoscia napisze co zdzialal i jak to dziala.
Poza tematem konstrukcji i sprawdzenia cylindrow, to pierwsza wyprawa jest w zasadzie zamknieta.
Dodam, ze zaczelam korzystac z kulistego urzadzenia wgladowego demonstrowanego w Centrum. Ze skutkiem :) Polecam !

Czas byloby pomyslec nad celem i pytaniami (mala ilosc !) drugiej wyprawy...tak bezkolizyjnie z planami Zbyszka...

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob paź 31, 2009 1:18 pm

Dostęp do systemu mam już od dosyć dawna,ale dopiero teraz opanowuję go precyzyjniej.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » sob paź 31, 2009 1:34 pm

Ej, to ja cos zle zrozumialam - dlatego edytuje.
Myslalam, ze Daltarowi siadl system, a On go przemontowuje...
Ale i tak odciety od nas czasowo... :(
Ostatnio zmieniony sob paź 31, 2009 3:31 pm przez Grey Owl, łącznie zmieniany 1 raz.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » sob paź 31, 2009 2:14 pm

witam,
korzystajac z okazji, ze zmiany na forum beda wprowadzane w tym tygodniu.
Proponuje ( oczywiscie, kiedy wroci Daltar z podrozy fizycznej do korytarzy sieci )
Wielkie Spotkanie na Forum, a mentalnie przy wielkim Indianskim Ognisku.
szczegoly spotkania dopracuje JolaEn :)

pierwsza prpozycja czasowa to
sobota za tydzien od godziny 21:00
prosze rozejrzec sie po domach, czy to mozliwe bedzie :)


pozdrawiam

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob paź 31, 2009 2:43 pm

Czyli 6.11.09-numerycznie =8 -chyba mi będzie pasować-lubię wielkie indiańskie ogniska-sądzę że będzie co spalic :) na stosie :lol:

Korna
Posty: 69
Rejestracja: pt sty 16, 2009 2:20 pm

Post autor: Korna » sob paź 31, 2009 4:16 pm

Szóstego mi chyba nie bedzie pasować, zaproszona jestem na urodziny do koleżanki, jeszcze sie odezwę; a może w sobotę lub niedzielę?

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob paź 31, 2009 6:35 pm

Jako że temat "wyprawa do centrum kształcenia" to sądzę że to co napiszę też tu pasuje.Otóż wchodząc dzisiaj na stronę http://www.niewyjasnione.pl/ i szukając dowolnego słowa w wyszukiwarce zawsze trafiam na http://www.niewyjasnione.pl/search.asp? ... search=kli,
jeśli próbuję wybrać dowolny tema z głównego linka to jestem natychmiast przekierowywany na taki http://www.gazetaedukacja.pl/edukacja/0,0.html
natomiast tematy jakie wyszły w wyszukiwarce wchodzą bezbłędnie ,więc proponuję też innym sprawdzenie czy to tylko mi się zdarza czy każdemu.Ten fakt zauważyłem już dosyć dawno ,przez jakiś czas wychodziły tematty związane z kręgami zbożowymi.
Więc teraz sam niejako zostałem zmuszony do zgłębienia zadanych tematów/chociaż interesuję się nimi od dawna/.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Kształcenia”