Regulamin dla udzielających pomocy

Zanim poprosisz o pomoc, lub jej udzielisz - przeczytaj.
ODPOWIEDZ
Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Regulamin dla udzielających pomocy

Post autor: Daltar » pt lis 06, 2009 10:38 pm

Regulamin dla ofiarujących swoją pomoc w sprawach kontaktów z tymi którzy odeszli oraz poszukiwań zaginionych.Jeśli podejmiecie decyzje o udzieleniu pomocy w przypadku danej prośby:

1. Odczekajcie 1-2 dni, aż temat przeczyta kilka osób, które mogą potencjalnie pomóc w tej sprawie.

2. Jeśli czujecie, że możecie pomóc, to w sposób jasny i czytelny zadeklarujcie swoje zaangażowanie w daną sprawę.

3. W chwili przejęcia sprawy danego kontaktu, jesteście zobligowani do możliwie szybkiego zajęcia się tematem. W przypadku gdyby zaistniały nieprzewidziane okoliczności mogące znacznie opóźniać próby kontaktu , poinformujcie o tym fakcie i otwórzcie sprawę ponownie, dla innych potencjalnych pomagających.

4. W przypadku kiedy jedna pomagająca osoba wyraźnie zadeklaruje chęć pomocy w danej sprawie inni pomagający czekają na wyniki jej pracy. Zapobiega to powstawaniu zamieszania wokoło danej sprawy. Oczywiście naturalną rzeczą jest współpraca kilku pomagających, jednak dzieje się tak tylko wtedy, kiedy osoba prowadząca dana sprawę o taką pomoc lub współpracę poprosi.

5. W razie kilkukrotnego niepowodzenia w próbie danego kontaktu, osoba prowadząca sprawę powinna powiadomić o tym na forum. W takim przypadku sprawa kontaktu zostaje ponownie otwarta a kolejna osoba może zadeklarować swoją pomoc. Również w przypadku, gdy inny odzyskujący stwierdzi w późniejszym terminie po zakończeniu kontaktów i zamknięciu sprawy przez osobę prowadzącą daną sprawę, że osoba przeprowadzana z różnych względów nie trafiła do F27, odzyskujący informuje o zaistniałej sytuacji na forum i może podjąć się pomocy w tej sprawie.

6. O sprawach osobistych, intymnych oraz mogących zdradzać fakty uznane ogólnie jako wstydliwe, pomagający koresponduje z proszącym o pomoc poprzez prywatne wiadomości (pw).

7. Na forum publicznym nie koniecznie piszemy „wszystko co wiemy” w danej sprawie. Ważmy słowa, aby udzielając informacji w dobrej wierze, nie wpędzić oczekującego pomocy w niepokój. Nie każdy proszący o pomoc dobrze zniesie opisy dotyczące usuwania problemu podłączonych robaków astralnych, bytów demonicznych czy też inne tego typu niezwykle brzmiące sensacje.

8. Niedopuszczalne jest pobieranie jakiejkolwiek zapłaty za świadczoną za pośrednictwem tego forum pomoc. Nasza działalność w Centrum Uzdrowień i Odzyskań ma charakter czysto charytatywny i powinna płynąć z potrzeby serca. Osoby nie stosujące się do takich założeń będą podlegały procedurom banicji (dwa ostrzeżenia a w przypadku ponownego złamania tej zasady stała banicja).

9. Niedopuszczalne jest wykonywanie jakichkolwiek zabiegów/ odzyskań wbrew woli lub bez wiedzy osób zgłaszających się na forum. Jest to działanie nieetyczne. Osoby nie stosujące się do takich założeń będą podlegały procedurom banicji (patrz wyżej).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Regulamin dla zwracających się o pomoc oraz udzielających pomocy”