Moje wątpliwości związane z odzyskaniami, odzyskującymi itp.

Tutaj piszemy o sprawach mniej lub bardziej związanych z rozwojem duchowym jednocześnie nie mieszczących się w innych miejscach Forum.
Shining Light

Post autor: Shining Light » ndz lut 19, 2012 5:14 pm

W tej sytuacji odsyłam Cię do starannego przyjrzenia się jeszcze raz tej wizji:
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... highlight=
Jak to zrozumiesz, to pojmiesz może prawie wszystko, co dzieje się w naszym Centrum. I to jak widzę, dzieje się od lat.
Powodzenia :)

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

odp.

Post autor: ORAN » ndz lut 19, 2012 6:36 pm

Odpowiem Ci własnym opowiadaniem.Powiedzmy, że miałem taki sen lub wizje ……
W pewnym momencie została mi podana najpierw informacja słowna a potem obrazowa.
Zostałem przeniesiony do jednego z obozów koncentracyjnych ten, który mnie tam zabrał pokazywał różne rodzaje tortur i nie do opisania słowami ludzkie cierpienie.
Przemieszczaliśmy się w jednej chwili z miejsca na miejsce i coraz trudniej było patrzeć na to jak człowiek człowieka katuje.
W końcu doszliśmy do jakichś budynków i zaraz rzuciło się w „oczy”że jeden z oprawców jest bardziej aktywny od innych dusząc dodatkowo oprócz zwykle stosowanych tortur….
Znając moje myśli przewodnik powiedział, że on za to w przyszłości odpowie właśnie tym, co czują dręczeni przez niego ludzie…i coś jeszcze
Być może pamiętam wygląd tego oprawcy…….

I też Cię pozdrawiam.
:)

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » ndz lut 19, 2012 7:57 pm

Panowie bez spinek, luzować kalesony :)

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn lut 20, 2012 8:46 am

Pasują do siebie te Wasze wizje... Czyżbyście się wkręcili we wspólne śnienie (podróż mentalną)? :):)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

pijawka

Re: odp.

Post autor: pijawka » wt lut 21, 2012 9:35 am

ORAN pisze:Odpowiem Ci własnym opowiadaniem.Powiedzmy, że miałem taki sen lub wizje ……
W pewnym momencie została mi podana najpierw informacja słowna a potem obrazowa.
Zostałem przeniesiony do jednego z obozów koncentracyjnych ten, który mnie tam zabrał pokazywał różne rodzaje tortur i nie do opisania słowami ludzkie cierpienie.
Przemieszczaliśmy się w jednej chwili z miejsca na miejsce i coraz trudniej było patrzeć na to jak człowiek człowieka katuje.
W końcu doszliśmy do jakichś budynków i zaraz rzuciło się w „oczy”że jeden z oprawców jest bardziej aktywny od innych dusząc dodatkowo oprócz zwykle stosowanych tortur….
Znając moje myśli przewodnik powiedział, że on za to w przyszłości odpowie właśnie tym, co czują dręczeni przez niego ludzie…i coś jeszcze
Być może pamiętam wygląd tego oprawcy…….

I też Cię pozdrawiam.
:)
Nie wiem czy trafnie odgadłam,ale chodzi o osobę z forum,tak ?
(przyznać sie kto ma problemy z oddychaniem kto się odrodził z obozu.....)

skoro duszenie,a oprawca ma cierpieć jak ofiara,znaczy,że może mieć astmę albo coś w tym stylu. Dobrze kumam ?

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » wt lut 21, 2012 10:50 am

Spryciara z Ciebie Pija-dobrze kombinujesz ! (choć nie jest to nikt z cuio)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

pijawka

Post autor: pijawka » pn kwie 23, 2012 10:09 am

Będę naciskać i prosić,może uda mi się Was przekonać,w nagrodę przygotuję kremówki :D Kawa też będzie czekać.

Zastanówcie się,bo ja tymczasem muszę lecieć. Do potem :)

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn kwie 23, 2012 11:03 am

Myślę pijawko że uderzyłaś w fundamenty ich astralnych wizji...
Ale wiecie co ja też zapraszam do mnie do mego domu, jeśli ktoś się zgodzi, postawie jakąś rzecz na środku pokoju kompletnie nie pasującą do otoczenia i powiecie mi co to za rzecz, dobrze?

Ajna pisze:
hrabia pisze:Ajna, a skąd masz pewność że ci pomocnicy byli z tej "dobrej" strony? Że nie pomagałaś złym istotą wprowadzać innych w jakieś złe miejsca? Masz pewność 100%?
Mam 100% pewność. Żadnych wątpliwości. Skąd ją mam?
Szczerze powiem nigdy nie rozkładałam tego na części pierwsze. Mam i już :lol: Pomyłka nie wchodzi w grę :lol: Czystość intencji i Miłość która przyświeca całości działania są tym, czego nie potrafię wyrazić słowami, nie umiem Ci tego opisać. To się czuje, w tym się jest.

Wiem doskonale co czuje "w towarzystwie" złych energii, niejednokrotnie się w tym ubabrałam ;).

Może w innym temacie napisz o jakie zło konkretnie pytasz.
Ajn,a Włodek kiedyś mi napisał że ja przy sobie miałem 3-4 ciemne byty, które zrobiły sobie świetlistą otoczkę(tak jakby to były dobre istoty). Gdy się do nich zbliżył zobaczył że to otoczka wykreowana przez ciemne byty. Więc dalej uważasz że masz 100% pewności?
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » pn kwie 23, 2012 11:14 am

...
Ostatnio zmieniony wt kwie 02, 2013 7:46 pm przez Ajna, łącznie zmieniany 1 raz.

pijawka

Post autor: pijawka » pn kwie 23, 2012 11:51 am

Conchi,ten wygląd to nie ja.To mój charakter tak się zobrazował :D Ja jestem blondynką :D

O, to ja też postawię coś dziwnego na środku pokoju.Co Wy na to ?

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » pn kwie 23, 2012 12:00 pm

...
Ostatnio zmieniony wt kwie 02, 2013 7:46 pm przez Ajna, łącznie zmieniany 1 raz.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn kwie 23, 2012 12:10 pm

Oooo, jaki mędrzec z Ciebie przyjacielu... Wiesz co mogą ciemne byty i czego nie mogą? A skąd?

Gdybym ja był złą istotą i miał przed sobą kogoś takiego jak Ty, to bym zrobił wszystko żeby mieć Ciebie po mojej stronie. Bym Tobą manipulował, generował miłość pewnie sztuczną zrobił tak żebym miał Twoje zaufanie, zrobiłbym tak żebyś miał pewność co do mojej osoby. Przecież byś mi pomagała w złym celu... Więc dla mnie byś był jak skarb! Jak kopalnia złota... Ale każdy wie że najgorszą rzeczą jest nie docenić przeciwnika
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » pn kwie 23, 2012 12:37 pm

...
Ostatnio zmieniony wt kwie 02, 2013 7:46 pm przez Ajna, łącznie zmieniany 1 raz.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn kwie 23, 2012 1:28 pm

Pija: to był archetyp :). Chyba przy okazji wspólnej wyprawy pisałaś już, że jesteś blondynką... Z archetypem słodkiej blondynki jednak nie masz nic wspólnego :).
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

pijawka

Post autor: pijawka » pn kwie 23, 2012 1:37 pm

Conchita pisze:Pija: to był archetyp :). Chyba przy okazji wspólnej wyprawy pisałaś już, że jesteś blondynką... Z archetypem słodkiej blondynki jednak nie masz nic wspólnego :).
Aaa,więc chodzi o archetyp :D

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pn kwie 23, 2012 1:55 pm

Własnie, czy byłaby możliwosć przeprowadzenia takiego eksperymentu na temat jakiejś rzeczy w naszych pokojach? Myśle że to by rozwiało większośc naszych wątpliwości.
Bo skoro wszyscy rzucają się na tak głębokie wody, to myślę sobie że z tym nie byłoby problemu ?

Chciałbym też, aby do eksperymentu włączył się również Włodek,
ale znając życie nic z tego nie będzie.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pn kwie 23, 2012 2:12 pm

no wlasnie, niestety odnosze wrazenie ze wasze wycieczki ograniczaja sie tylko do "bezpiecznych" terenow tzn do tych ktorych nikt nie moze zweryfikowac....dlaczego??????????????????

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pn kwie 23, 2012 2:13 pm

dolaczam sie do eksperymentu
co przedstawia fototapeta u mnie w sypialni?

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”