proszę o pomoc;(

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
katie
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 1:52 pm

Post autor: katie » pn sty 14, 2013 1:01 am

ale on poprostu myslal ze jest tak do dupy ze nie podola takiemu obowiazku

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pn sty 14, 2013 1:01 am

Z zamartwiania nie wyniknie nic dobrego, więc po co się zadręczać? Skoro to czy istnieje się po śmierci, czy jest jakieś niebo, czy dusza czegoś żałuje, jest kwestią wiary, to czy nie lepiej wymyślać że wszystko z nim ok?
Ostatnio zmieniony pn sty 14, 2013 1:02 am przez Willmaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sty 14, 2013 1:01 am

katie pisze:Dokładnie coś zawsze leży na sprawie.Choć nie to żeby sie usprawiedliwiać teraz poprostu nie zrobiłam nigdy nikomu nić zeby ktos cos takiego zrobil.Duzo rzeczy sie na to sklada.Ogolnie niemal ze wszystko.Młodym ludziom jest ciezko.Po za tym moj mąz był ogolnie jakos tak obyty z tym.
z czym byl obyty?
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn sty 14, 2013 1:02 am

Nie wiem szeptu dlaczego złość w swym sercu nosisz...
"a przez swoja wiare lub niewiare w niego nikogo nie krzywdze tak?"
-A skąd to możesz wiedzieć że nie krzywdzisz?
Ale widzisz jak napisał Willmaster, jeśli wtedy bym w innym stanie świadomości to może nie myślał o tym że kogoś krzywdzi... inna świadomość wszystko zmienia. I nie życzę sobie żebyś bluźniła na boga w mojej obecności!
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sty 14, 2013 1:02 am

katie pisze:ale on poprostu myslal ze jest tak do dupy ze nie podola takiemu obowiazku
jakiemu obowiazku??
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sty 14, 2013 1:04 am

hrabia pisze:Nie wiem szeptu dlaczego złość w swym sercu nosisz...
"a przez swoja wiare lub niewiare w niego nikogo nie krzywdze tak?"
-A skąd to możesz wiedzieć że nie krzywdzisz?
Ale widzisz jak napisał Willmaster, jeśli wtedy bym w innym stanie świadomości to może nie myślał o tym że kogoś krzywdzi... inna świadomość wszystko zmienia. I nie życzę sobie żebyś bluźniła na boga w mojej obecności!
w ktorym momencie bluznie??
zacytuj prosze
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sty 14, 2013 1:06 am

hrabia pisze:Nie wiem szeptu dlaczego złość w swym sercu nosisz...
"a przez swoja wiare lub niewiare w niego nikogo nie krzywdze tak?"
-A skąd to możesz wiedzieć że nie krzywdzisz?
Ale widzisz jak napisał Willmaster, jeśli wtedy bym w innym stanie świadomości to może nie myślał o tym że kogoś krzywdzi... inna świadomość wszystko zmienia. I nie życzę sobie żebyś bluźniła na boga w mojej obecności!
zreszta mam gdzies zyczenia ktore dotycza kogos tak realnego jak miś kolargol
jeżeli zreszta ciocia bozia jest to mysle ze ma w glebokim powazaniu moje bluznierstwa :diabel:

juz bredzisz jak pseudokatol Mirek
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sty 14, 2013 1:07 am

katie pisze:ale on poprostu myslal ze jest tak do dupy ze nie podola takiemu obowiazku
czy to znaczy ze niemoznosc podolania obowiązkom to powod do samoboja? :roll: :|
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

katie
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 1:52 pm

Post autor: katie » pn sty 14, 2013 1:09 am

obyty w sensie ze byl na dwoch misjach wojskowych i nigdy nie powiedzial jak na takiego bohatera ze jedzie ojczyzny bronic.Jeden chlopak tam strzelil sobie w glowe i ja jak to uslyszalam to boze drogi taki chlopak mlody, a moj mąz byl z niego dumny bo wszyscy mu hold skladali itp. to wszystko bylo przede mna ale teraz tak wnioskuje.
W wieku 13 lat powiesil sie... odratowali go.Ale dziecko w tym wieku...? w domu u niego bylo wszystko wporzadku. i tak czesto mu sie zdarzalo mowic ze to zrobi. ale nigdy nie udowadnial mi tego wiec jesli bylo dobrze to innemu samobójcy by zabronil tego robic.. a tu prosze.
on poprostu myslal ze jest tak do niczego ze nawet nie zasluguje na dziecko. nie to ze sie od obowiazku wymigal poprostu tak myslal

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn sty 14, 2013 1:09 am

Pisałaś coś tam o robieniu laski... Zachowujesz się czasem jak meliniara spod sklepu. Ja też nie jestem za tym żeby dziewczynę straszyć że jest źle albo mówić że jest dobrze... Każdy to co piszę opiera na swojej wierze nawet ty szeptu. Tak czy inaczej moje zdanie jest takie stało to co się stało jemu życia nie zwrócimy trzeba żyć dalej. Will dobrze napisał zamartwianie się nic nie da, kiedyś czytałem książkę o NLP to pisano w niej że zamartwiamy się o 90% spraw które tak na prawdę się nie wydarzą...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sty 14, 2013 1:12 am

katie pisze:obyty w sensie ze byl na dwoch misjach wojskowych i nigdy nie powiedzial jak na takiego bohatera ze jedzie ojczyzny bronic.Jeden chlopak tam strzelil sobie w glowe i ja jak to uslyszalam to boze drogi taki chlopak mlody, a moj mąz byl z niego dumny bo wszyscy mu hold skladali itp. to wszystko bylo przede mna ale teraz tak wnioskuje.
W wieku 13 lat powiesil sie... odratowali go.Ale dziecko w tym wieku...? w domu u niego bylo wszystko wporzadku. i tak czesto mu sie zdarzalo mowic ze to zrobi. ale nigdy nie udowadnial mi tego wiec jesli bylo dobrze to innemu samobójcy by zabronil tego robic.. a tu prosze.
on poprostu myslal ze jest tak do niczego ze nawet nie zasluguje na dziecko. nie to ze sie od obowiazku wymigal poprostu tak myslal
czyli wariat.....sorry
szkoda ze sobie dziecko z nim zrobilas...no ale juz za pozno na gdybanie co by bylo...zapomnij i ułóz sobie życie od nowa ale tym razem bądz ostrożna przy wyborze partnera
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sty 14, 2013 1:14 am

hrabia pisze:Pisałaś coś tam o robieniu laski... Zachowujesz się czasem jak meliniara spod sklepu. Ja też nie jestem za tym żeby dziewczynę straszyć że jest źle albo mówić że jest dobrze... Każdy to co piszę opiera na swojej wierze nawet ty szeptu. Tak czy inaczej moje zdanie jest takie stało to co się stało jemu życia nie zwrócimy trzeba żyć dalej. Will dobrze napisał zamartwianie się nic nie da, kiedyś czytałem książkę o NLP to pisano w niej że zamartwiamy się o 90% spraw które tak na prawdę się nie wydarzą...
laski? hrabia dobrze mi sie wydawalo ze normalny nie jestes
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

katie
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 1:52 pm

Post autor: katie » pn sty 14, 2013 1:16 am

dobrze trafilam, to moze on zle trafil;(

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn sty 14, 2013 1:17 am

Są dwie opcje albo zedytowałaś, nie jednak jest tylko ta opcja :)

"tym razem bądz ostrożna przy wyborze partnera"
Czasami mnie przerażasz... Gadasz o tym jakbyś wybierała pizze...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sty 14, 2013 1:18 am

katie pisze:dobrze trafilam, to moze on zle trafil;(
tak super trafiłas...kulą w płot
twoje dziecko też miało szczescie na takiego ojca
gratulacje!
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn sty 14, 2013 1:19 am

hrabia pisze:Są dwie opcje albo zedytowałaś, nie jednak jest tylko ta opcja :)

"tym razem bądz ostrożna przy wyborze partnera"
Czasami mnie przerażasz... Gadasz o tym jakbyś wybierała pizze...
mowie tylko zeby unikać wariatów
to nie takie trudne wbrew pozorom
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

katie
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 1:52 pm

Post autor: katie » pn sty 14, 2013 1:20 am

samobójca zanim to zrobi cierpi.
Nikt sobie krzywdy nie robi kiedy mu dobrze. wiec pokrzywdzonym jest on

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn sty 14, 2013 1:21 am

Ahh szpetu oceniasz ludzi a nie znasz powodu...
Gdzie to umysł mija się z rozsądkiem
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”