Problem kontaktu z właściwą osobą.

To dział przeznaczony dla osób, które nie brały udziału w warsztatach z Brucem Moenem, lub z innych powodów nie mają pełnej wiedzy potrzebnej do dokonywania odzyskań i uzdrowień..
za_mgłą

Post autor: za_mgłą » czw wrz 17, 2009 10:07 am

Super, az sama geba sie usmiechala.


duzo ciepla
ewka

Ciacho
Posty: 206
Rejestracja: czw sie 13, 2009 5:37 pm

Post autor: Ciacho » czw wrz 17, 2009 11:56 am

Dzięki SamTen za info..
Fakt, zapominałam o Wildze, nie byłam :(
behind blue eyes

Sara

Post autor: Sara » pt wrz 18, 2009 11:45 am

Conchita pisze:
A w ogóle to moje WJ robi mnie w bambuko. Jak już stwierdziłam, że zajmę się buddyzmem a odpuszczę sobie ezoterię to mi dziś w nocy zesłało instruktaż na temat egzorcyzmów w sensie wyprowadzania duszy przyklejonej do "nosiciela" oraz pokazówkę jak to działa ...
.
Sorry, Conchi, ze sie wtykam, ale jak juz Ci wspomniałam, kojarzę Twoja osobę z buddyzmem razej z przeszłosci, niz terażniejszosci ..... Bo buddyzm 'teraz' , to dla mnie oznacza powrót do nieba, ale na Terytoria Systemów Przekonań ..... a toz to Ty dla mnie jestes tak juz nieodłaczną cząstką naszych Ja- Jam, ze Twoje WJ by sie chyba popłakało, gdby znowu musiało Cię gdzies szukac ..

Stąd tez, he, he, he ...to 'kuszenie ' nową wiedzą i umiejętnościami ....

a reszta na pw :)

buzka :)

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pt wrz 18, 2009 12:33 pm

witam serdecznie,

Conchi, SamTen, a tak pomyslalam dzisiaj robiac obiad, gdyby tak zrobic nowy dzial o Buddyzmie, a Wy byscie tam sobie pisali i pisali, a ja bym siedziala i siedziala i czytala i czytala.....oj rozmarzylam sie :).

hmm, a moze to jest tak, ze teraz majac ochote na Buddyzm, odkrylas swoje dawne JA i jej zaciecie na to wszystko. tak sobie teraz "mysle" i o to Sarze chodzilo piszac, ze widziala ciebie kiedys jako Buddystke.
tak jak i ja widzialam, ze Sara byla kiedys moja Opiekunka :| z czego sie bardzo ciesze, ze znowu nieprzypadkowo sie spotkalysmy.

No mam, wielka ochote usunac te posty odt Buddyzmu, bo one w ogole nie przeszkadzaja w dotarciu do danej osoby, Duszy, Istoty....
no wiec pomyslcie o tym dziale, a ja bede siedziala i siedziala i czytala i czytala.... i znowu sie rozmarzylam :)


buziole
za_mgla

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt wrz 18, 2009 2:10 pm

:):) Jasne Mgiełko, że dobrze byłoby przenieść te nasze posty do tematu o buddyźmie, żeby nie ciągnąć dalej off-topa. Niestety, bez moderatora ani rusz... ;)

:)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pt wrz 18, 2009 5:24 pm

tak, tak Kochana, tez czekam na info.

zaraz Wam zrobie.
hehehe



pozdr
Ewka

zurael
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 20, 2012 12:28 am

korona na zdjęciu aury

Post autor: zurael » ndz sty 27, 2013 10:16 pm

Witajcie, znalazłam w tym wątku informacje na temat korony nad głową. Zrobiłam zdjęcie aury i nie bardzo wiem jak to zinterpetować. Czy mógłby mi ktoś pomóc ? http://pracowniazycia.pl/aura/aura_26012013.jpg
Z góry dziękuje :)[/img]

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » ndz sty 27, 2013 10:40 pm

Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. odzyskiwania i uzdrowień”