energia Moena?

Relacje uczestników z minionych Warsztatów, materiały zdjęciowe, filmowe i in..

Moderator: Roxanne

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

energia Moena?

Post autor: Conchita » czw lis 30, 2006 10:19 am

Wiecie co, zrobiłam 2 zdjęcia na których coś widać przy Bruce'ie. Zobaczcie uważnie: czy to dymi mikrofon, czy ściana jakaś nierówna (mam inne zdjęcia z tej serii i ściana jest ok), czy to energia Bruce'a?

Obrazek
- NB. piękne zdjęcie

Obrazek

A to co? co to za kulka? Na innych zdjęciach jej nie ma i także na żdanym z moich innych zdjęć zrobionych we wnętrzach...

Obrazek

amen
Posty: 49
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:04 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: amen » czw lis 30, 2006 11:26 am

ta kula to Orbs, tajemnicza kula światła pojawiająca się na zdjęciach zrobionych cyfrówką. Co to jest- niewiadomo. Nam, eksplorującym Nienazwane oczywiście najbardziej odpowiada wytłumaczenie, że są to dusze lub jakieś istoty atralne:) Poczytaj sobie na ten temat w internecie, jest dość dużo wiadomości.
Natomiast ja chciałem poinformować, że Jarek robił zdjęcie Bruce'a na koniec warsztatów i na dwóch z nich są właśnie takie kule (zresztą nad głową Bruce'a, wygląda to jak aureola:). Mam dostać te zdjęcia, zreszta może Jarek sam je tu zamieści?
Załączam pozdrowienia:)

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw lis 30, 2006 11:52 am

Może faktycznie jakieś światło się odbiło... W sumie rzadko robię zdjęcia z lampą, wolę bez... Ale te zawirowania obok Bruce'a? Czy inni też to mają na zdjęciach?
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

jarek
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:38 pm

Post autor: jarek » czw lis 30, 2006 12:26 pm

Wyślę te zdjęcia Bruce'owi, BB i każdemu kto bedzie chciał, natomiast nie wiem czy je zamieszczać, może lepiej niech to zrobi administrator w odpowiednim miejscu, po odpowiedniej edycji. Niestety zdjęcie z największym orb wyszło niewyraźnie.

mariusz s
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mariusz s » czw lis 30, 2006 12:44 pm

Miło Cię czytać Conchit'ka i czuć twą obecność :D
Jeśli chodzi o ORBsy to na pewno nie jest to żaden refleks świetlny. Można byłoby przypuszczać, że to kurz itp., ale sprawa ma się inaczej w przypadku zdjęć robionych w nocy, bez lampy błyskowej, z długim czasem naświtlania. W tym przypadku nie ma światła mogącego odbić się od "drobinki kurzu", a często zdarza się, że widać smugę jak orbs się porusza!
Jeśli chodzi zaś o "energię" przy Bruce'sie to niestety to nie jest żadna energia. To niestety smuga cieplna od świecy (niestety!)
jarek
Proszę Cię bardzo o te zdjęcia (też to niewyraźne)
ama-denta@retsat1.com.pl
Myślę Prawie, Mówię Prawie, Czynię Prawie
Pozdrawiam z Miłością
Mariusz S

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw lis 30, 2006 12:57 pm

Ach, szkoda.... Zapomniałam o świecy - masz rację... Jednak energia niefizyczna to niefizyczna i nie widać jej na fizycznych fotografiach...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

mariusz s
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mariusz s » czw lis 30, 2006 1:01 pm

Poza ORBS-ami - to rzeczywiście widać :D
Jak tam pierwsze dni w pracy po Warsztatach - nie smutno Ci?
Myślę Prawie, Mówię Prawie, Czynię Prawie
Pozdrawiam z Miłością
Mariusz S

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw lis 30, 2006 1:52 pm

Nawet nie tak smutno... Wczoraj odwiedzałam tego Nowakowskiego w zaświatach i cały czas widziałam przy sobie twarz Bruce'a... Jakoś jeszcze czuję się pod jego wpływem.

A propos: Czy Ty też odniosłeś wrażenie, że Bruce chciałby, żeby Asia poprowadziła kiedyś w przyszłości (może kiedy już mu zdrowie nie dopisze) te warsztaty w Polsce?
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

BB
Posty: 182
Rejestracja: czw paź 26, 2006 9:18 pm

Post autor: BB » czw lis 30, 2006 3:16 pm

Z uwagi na to, ze na obu fotkach orbsy pojawily sie w tym samym miejscu (nad glowa Bruce'a), wg mnie to jedna z jego wysoce juz rozwinietych wyzszych czakr, ta sama, na ktorej sugerowal skupiac sie Bob w procedurze OBE, ale to tylko moje domniemanie ;)

Jarek: tak, jak sie umawialismy - wyslij swoje zdjecia mi, Asi i Gabrysi - zostana dolaczone do plyty z fotkami i prawdopobnie w relacji z Warsztatow na stronie / tutaj.

Conchita: co do Twojego wrazenia, nie wiem, czy odwolujesz sie do tego, co mowil, ale jesli tak, to mial na mysli organizowanie przez nia wspolnych spotkan bylych uczestnikow i robienie roznych sesji, podobnych do naszych cwiczen. A jesli masz na mysli jakies bardziej ogolne wrazenie, to.. kto wie ;) Byc moze maja wspolne plany, o ktorych nie wiemy.. Mysle, ze wchodzimy w czas, kiedy tego typu wglad nie bedzie juz poszerzany przez jednostki, a cale, ze tak powiem, druzyny, a ich "liderzy" z pewnoscia sa i wsrod nas :)
Conchita pisze:Ach, szkoda.... Zapomniałam o świecy - masz rację... Jednak energia niefizyczna to niefizyczna i nie widać jej na fizycznych fotografiach...
Czasem widac, rowniez golym okiem ;)

:?: Po nadaniu rang, jako uczestnicy Warsztatow, bedziecie mogli zakladac tematy w dziale 'Minione Warsztaty" i tam zdawac wlasne relacje. Wtedy tez przeniose temat ;)
Ostatnio zmieniony wt gru 12, 2006 6:57 pm przez BB, łącznie zmieniany 1 raz.

boski-plan
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 11, 2006 6:50 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Orbsy

Post autor: boski-plan » czw lis 30, 2006 5:02 pm

Witam. Wczoraj widziałem się z Brucem na podpisywaniu książki w Nieznanym Świecie . Ten człowiek wydziela fantastyczną energię która jest odczuwalna przez wiele poziomów. Ma on też aspekt kosmicznej istoty,(o którym sam wspominał w książce). Udało mi się zadać mu parę pytań , na ostatnie nie odpowiedział werbalnie a mimo to uzyskałem odpowiedź. Moje badania dotyczące zmian w przyszłości, mogę powoli uważać za zakończone. Wiem że to czego naucza ma z tym wiele wspólnego, przyda się to ludziom.

Co do energii Orbsów to mam całe archiwum , na wielu zdjęciach wykluczone jest światło lampy. Mówi się że to są myślokształty, dewy (duchy przyrody) , istoty astralne. Są ich różne rodzaje. Widywałem je podczas OBE niektóre potrafią przy dotknięciu porazić prądem:) jak się dowiem jak zamieszczać tu zdjęcia to wam pokażę te najciekawsze:) Pozdrawiam Konrad

[img]
Wszystkie odpowiedzi są w nas, tylko wolimy ich szukac na zewnątrz...

mariusz s
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mariusz s » czw lis 30, 2006 8:04 pm

conchita
Tak, odniosłem takie wrażenie. Jednak myślę, że BB wyczuł sprawę najbardziej celnie.
Konrad pisze, że Bruce wydziela niesamowitą energię. Nie mam możliwości odczucia jej, ale miałem zupełnie inne wrażenie. Miałem uczucie jakby Bruce był bardzo zmęczony. Tak się nad tym zastanawiałem i może to była zmiana strefy czasowej. Mam nadzieję, że niezastosowanie się do wskazań lekarzy nie osłabi jego kondycji fizycznej. Zobaczymy jak będzie na III stopniu
Poza tym Asia (pomimo swojej niespożytej energii) pod koniec też była wykończona.
BB
A jak Ty widzisz kondycję Bruce'a porównując Wrocław i Kraków? W kuluarach uczestnicy mówili, że jak na swój wiek Bruce nie wygląda najlepiej (może to ten błędnik)
Konrad
Czy to tajemnica jakie mentalne pytanie zadałeś Bruce'owi, i jaka była odpowiedź?
Myślę Prawie, Mówię Prawie, Czynię Prawie
Pozdrawiam z Miłością
Mariusz S

boski-plan
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 11, 2006 6:50 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Celna uwaga

Post autor: boski-plan » pt gru 01, 2006 3:25 pm

Bruce rzeczywiście może być zmęczony .Tyle osób sączy od niego energię , chcąc przyswoić sobie jego wiedzę. Widać to po wypowierdziach na forum, ludzie zwiazują się z nim mentalnie i energetycznie, a on musi cały czas nadrabiać straconą energię.
Podejmując się nauczania Bruce wziął na wielki bagaż , od każdego czytelnika , dlatego nie obciążam go swoimi myślami , ani nie traktuję wampirycznie, zachowując dystans.

To jak wygląda jest spowodowane obciążeniem , chociaż według mnie nie jest tak źle jak "mówią w kulisach". Pamiętajmy że jest tylko człowiekiem (z elementem obcej istoty)
i ma zwyczajne problemy tego świata.

Co do mentalnej odpowiedzi , Mariuszu to mógłbyś ją też usłyszeć gdybyś znał pytanie. Skoro jednak podana została mentalnie , to nie powinno się jej artykułować fizycznie.

Być może kiedyś za kulisami o niej usłyszysz:) Pozdrawiam
Wszystkie odpowiedzi są w nas, tylko wolimy ich szukac na zewnątrz...

BB
Posty: 182
Rejestracja: czw paź 26, 2006 9:18 pm

Post autor: BB » pt gru 01, 2006 7:52 pm

Juz bez cytowania kolegi wyzej, powiem ze to tylko jego domysly, bo Bruce raczej nie pada ofiara zadnego wampiryzmu energetycznego, swiadomego lub nie, ale kolega jeszcze nie byl na Warsztatach, a podrecznik dopiero zakupil, wiec poki co, nie wie z pewnoscia jeszcze nic o gromadzeniu energii, nie wspominajac o monroe'oskich balonach energetycznych, energii milosci, itp. ;) Wyslannikiem obcych w zadnej mierze Bruce tez nie jest, zapewniam. Ostatniego, ktory tak uwazal i roztaczal w zw. z tym swoje przekonania uznal za szalenca, wiec nie przywiazywalbym sie do takich teorii.. Jakis aspekt z innego systemu zycia niz ziemski w naszym Dysku (wsrod tysiecy tutejszych) o niczym nie swiadczy. To wrecz normalne z racji wieku duszy i dokonywanych za posrednictwiem Inteligencji Planujacej transferow (dodaje tu kontekst z czwartej ksiazki dla jasnosci)..

Mariusz: Stan Bruce'a nie rozni sie od poprzednich Warsztatow, a martwienie sie o jego 'wypalenie' jest bezpodstawne, choc rozumiem tu Twoje medyczne zatroskanie ;) Doskonale wiemy, ze nie utozsamia sie on ze swoim cialem fizycznym i choc ono z pewnoscia przed choroba mialo sie lepiej (faktycznie wyglada na znacznie wiecej lat, niz ma), to ON ma sie rownie dobrze, i zaryzykuje stwierdzenie, ze coraz lepiej - tak jak kazdy z nas, faktycznie dbajacy o swoj duchowy rozwoj :) Zdrowy duch ma zdrowe cialo.

boski-plan
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 11, 2006 6:50 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Znowu nie masz racji

Post autor: boski-plan » sob gru 02, 2006 2:59 am

Admin z dumą napisał posta , niestety pełnego błędów merytorycznych. Zobowiazany będę sprostować popełnione zarzuty. :D

- Podręcznik Bruca wraz z płytami posiadam od czerwca , zdążyłem go już przestudiować przejść przez wszystkie płyty i nauczyć się wystarczająco wiele , by wiedzieć o gromadzeniu energii miłości i nie tylko. (paragon wyrzuciłem)

Czytałem dostepne publikacje Moena ,Monroe a także Astral Dynamics Roberta Bruce - kto widział angielskie wydanie wie że to spora książka.

Osłabiałem się też książkami Powella i Sugiera, zajmowałem się też teozofią gdyż to co wiemy obecnie o planie astralnym to nie są nowości -może dla niektórych, którzy dowiedzieli się o innych światach na warsztatach.. :lol:

Wiem co się dzieje z osobami które, nauczają ludków chłonnych wiedzy- mają prawo być zmęczeni. Obojętnie w jaki sposób -są osłabieni.

Kosmiczną istotą- jest każdy z nas.
Admin się śmieje gdy ktoś nazywa kogoś kosmitą, widocznie kojarzy mu sie to z zielonymi ufoludkami :|

Teraz jest czas gdy dochodzi do starcia , obcych inteligencji na naszej planecie.
Ziemia jest dobrym lokum , a nie wszystkie inteligencje lubią ziemskie ograniczone umysły. Więc następuje sprzątanie zagubionych aspektów aby stąd odlecieć. Na ziemi nastąpi Nowy Porządek Świata -pytanie kto go zarządzi?

Ktoś kto wychodzi z ciała aby podglądać sąsiadów , może pominąć ten fakt. Czego nie dowidzi , docztyta.

Jak chcesz pogadać prywatnie Mariuszu napisz do mnie na skrzynkę:)
Wszystkie odpowiedzi są w nas, tylko wolimy ich szukac na zewnątrz...

amen
Posty: 49
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:04 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: amen » sob gru 02, 2006 9:09 am

Moi drodzy, zamiast udowadniać sobie kto ma rację, może by tak poprostu usiąść wygodnie, wziąć kilka (trzy lub więcej głębokich, relaksujących oddechów, pobrać energię z gory i z dołu, wysłać energię miłości (to wazne:) ) wyrazic intencję i np odzyskać kogoś. Szkoda czasu na pierduły, naprawdę szkoda czasu i energii

BB
Posty: 182
Rejestracja: czw paź 26, 2006 9:18 pm

Post autor: BB » ndz gru 03, 2006 12:13 am

Boski: Ah.. za blad przepraszam, byles tylko podpisac :) Napisalem, jak napisalem z przyzwyczajenia do Twoich spiskowych teorii, a ze kilku ostatnio z takimi wyjezdza, wrzucam do jednej szufladki.. Nie mniej jednak, to jak to teraz przedstawiles brzmi zupelnie inaczej niz w pierwszym poscie. Nie mozna tak od razu? ;)
Ostatnio zmieniony ndz gru 03, 2006 8:01 pm przez BB, łącznie zmieniany 1 raz.

boski-plan
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 11, 2006 6:50 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

odp.

Post autor: boski-plan » ndz gru 03, 2006 4:51 pm

Ktoś musi wyciągać sprawy ze zbiorowej nieświadomości , chciałbym by były to jedynie teorie , niestety te rzeczy dzieją się w praktyce. Niewdzięczna rola ,wiem. Każdy uważa że wie dostatecznie wiele , ja wyprowadzam tych ludzi z błędu. Powszechnym zjawiskiem jest mówienie- nie widzę , nie wiem ,więc tego nie ma.

Nielubię, jedynie fanatyzmu i ograniczania możliwości poznawczych, poprzez dogmaty.
Zrobię te trzy wdechy...ale co zrobić by zobaczyć fantom śmierci? :lol:
Wszystkie odpowiedzi są w nas, tylko wolimy ich szukac na zewnątrz...

jarek
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:38 pm

Post autor: jarek » śr gru 06, 2006 12:54 pm

Oto wybrane 2 zdjęcia z zakonczenia warsztatów 2 stopnia, na których widoczne są kule.

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Minione warsztaty”