Obrady plemienne wkrotce !

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pn gru 14, 2009 4:46 pm

Moi Drodzy,

ustalcie proszę godzinę narady, nie mogę na 200% obiecać, że będę przy kompie, ale dajcie po prostu znać i postaram się pojawić.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pn gru 14, 2009 7:20 pm

A może zamiast przeciążonego skypa, z którego co chwilkę w takich sytuacja kogoś wywala w końcu przetestować nasz pokoik czatowy na "pełnym obciążeniu"?

Figa
Posty: 76
Rejestracja: czw cze 18, 2009 7:06 am

Post autor: Figa » pn gru 14, 2009 7:30 pm

Jestem ZA... przynajmniej nie będzie możliwości przekrzykiwania się

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pn gru 14, 2009 7:58 pm

Właśnie miałem o czacie napisać, ale Daltar już poruszył sprawę czata.

Więc kto nie ma nick-a proszony jest o dokonanie rejestracji.

Zarejestrować nick można także przy wejściu do pokoju.
Jeśli nick zostanie zarejestrowany już to trzeba poczekać,
aż zostanie się zaproszony do pokoju.

Pozdrawiam.

P.S. Czat może się przydać w szczególności podczas narady.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn gru 14, 2009 11:54 pm

Proponuje pierwszy najblizszy mozliwy termin, czyli jutro po poludniu, czy wieczorem.

Z wejsciem na czata nie wyszlo mi ani wprost, ani powolujac sie na Daltara, jak probowalam, przeczytawszy ze trzeba poprzez zaproszenie.
Obawiam sie, ze czat jest jeszcze na tyle "niedograny", ze bedzie bardziej niedostepny niz majacy czasem sklonnosc do wyrzucania skype.

Z naszych Radnych z tego co wiem, dostep do skypa ma Wlodek, Freya, Figa i Paul. Nie wiem jak z Ciacho i Megraf.
Jesli Ciacho i Megraf nie maja dostepu do skypa, to ktores z nas bedzie odbieralo rownolegle PW od nich z forum i przekazywalo esencje wypowiedzi skypowych. To meczace, ale mozliwe.
Robilysmy tak z Conchi w czasie obrad plemiennych, poki nie polaczylysmy sie skypowo.

Z konsultacji z Roxy wynioslam bardzo wyrazna wewnetrzna potrzebe naszego pochylenia sie z glebokim zrozumieniem nad Jej rozgoryczeniem, wobec niehonorowego opisania Jej szkoleniowej dzialalnosci na innym forum. Nam tez moze sie to zdarzyc, ze nas opisza niezyczliwie na jakims obcym forum, na naszym o tym do nas milczac.
A najtrudniej upomniec sie we wlasnej sprawie. Juz samo opowiedzenie o niej jest niezwykle trudne. A w takiej sytuacji jest Roxy. To bardzo nieluksusowa sytuacja.
Nawet w waskim gronie osob, w ktorym 3/4 zna sie jednak tylko krotko z samych postow - trudno cala te gorycz z czyjegosc brzydkiego postepku przedstawic.

O wiele latwiej upominac sie w cudzej sprawie. A w takiej sytuacji jestesmy my, pozostali.

Te roznice trudnosci bedzie trzeba nam rozwazyc.

Piszcie Kochani kto ze zwolywanych kiedy ma czas i jakie mozliwosci.
Prosze o to niebieskich, pomaranczowych i czerwonych. :)
Ostatnio zmieniony wt gru 15, 2009 1:27 am przez Grey Owl, łącznie zmieniany 1 raz.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt gru 15, 2009 12:56 am

Witam,
z okazji ze czas nagli

Otwieram Narade.

temat PIERWSZY
- zdjecie bana z uzytkownika Freya


bo jest ban, a niby go nie ma - nie kumam w ogole o co chodzi. Prosze o wyjasnienie.




pozdrawiam
za_mgla

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt gru 15, 2009 2:05 am

z powodu informacji, które do mnie przed chwila dotarły (i ze zgrozą stwierdziłam, że są prawdziwe i potwierdzone) , dotyczących rażących naruszeń członków administracji zawieszam wszelkie narady, oraz rangi aż do odwołania
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt gru 15, 2009 3:04 am

Przepraszam wszystkich ktorych przekonywalam do uwierzenia i mi uwierzyli, ze niemozliwe gdzie indziej - na tym forum jest mozliwe.
Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to to, ze ja wtedy w to wierzylam.

Baardzo Szara Sowa

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt gru 15, 2009 7:50 am

Witam z samego rana, coz za piekny dzien sie zaczyna.
A juz myslalam, ze sprawa poprostu ominie mnie, poniewaz nie bylo tym razem Mgly na forum. A tutaj prosze, mimowszystko i jednak trzeba wyprostowac kilka spraw tzw pasztetow, zakalcow i lewatyw a szkoda, ze te wszystkie wypieki nie sa moje.

1.
nadal nie wiem o co chodzi ze sprawa Frei.
Jezeli doszlo do ugadania i nie wazne jaka droga, to fajnie by bylo, gdyby formalnosci stalo sie zadosc. Wiec prosze o kontakt ze mna zainteresowane strony na PW.

Ide dalej, zeby nie robic offtopow.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt gru 15, 2009 8:49 am

Roxanne pisze:z powodu informacji, które do mnie przed chwila dotarły (i ze zgrozą stwierdziłam, że są prawdziwe i potwierdzone) , dotyczących rażących naruszeń członków administracji zawieszam wszelkie narady, oraz rangi aż do odwołania

nie otrzymalam zadnej odp, wiec zmieniam kolor postu na bardziej widoczny





Witam,

zamykanie ust nic tutaj nie da, ani wprowadzanie naglej formy czarnych koszul.
Zgodzilam sie, na przytrzymanie forum w bytnosci zawieszenia w czarnej dziurze studziennej. Gdzie wszystko pozostalo zostawione sobie, a wlasciciele i pomocnicy poszli sobie na dlugotrwala drzemke.
i dopiero wtedy sie zaczelo, jak to i po co taka za_mgla, nie wiadomo skad przyszla i zaczela opiekowac sie wszystkim naraz.
Zwrocilam sie do paru osob o pomoc w moderowaniu forum
Conchita - poniewaz doswiadczenie i wiedza jaka posiada i sam rozwoj duchowy jest godny, aby przedstawic Ja jako przyklad, ze sie da wszystko zrobic w tej materii.
Sara - wieloletnie doswiadczenie w pracy z energiami, Dusza nie czlowiek.
Daltar - osoba bardzo konkretna, z elastycznym umyslem, posiadajaca b dobry wglad w zaistniale sytuacje.
Jalanta Niemczuk - osoba, ktora swoja ciezka praca potrafila przeskoczyc i pokonac przeszkody jakie ja otaczaly, wlozenie bardzo duzo swojej pracy w otulaniu osob proszacych o pomoc.
Ale co najwazniejsze i to co laczy tych wszystkich ludzi ze soba, to
- nawiazywanie kontaktow i Odzyskiwanie Dusz
I narzuca sie pytanie
A GDZIE WY WTEDY BYLISCIE WLASCICIELE i MODERATORZY?
wysylana poczta przeze mnie z pytaniami, na ktore nie znalam tymczasowo odpowiedzi wisialy tygodniami w poczcie. A chwilowe wpadania i ewentualne wspieranie na duchu dawalo sily na kilka metrow i sie konczylo.

A forum sobie roslo, odradzalo sie, nabieralo ksztaltow i krysztalow.

Rada Forum,
zostala utworzona nie po to, aby powstal ruch jako tylko ruch i koniec.
Radny Forum jest po to, aby w kazdej niedostepnej chwili przez osoby zajmujace sie kontaktami, poinformowal i otulil spokojem osobe oczekujaca.
Radny Forum pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji i wychodzeniu z trudnych sytuacji jakie dotykaja to miejsce i innych uzytkownikow.
Radny Forum nie ma wgladu technicznego, ani zadnych uprawnien moderatorskich, administratorskich, swoja prace w istnienie forum i kontakt z ludzmi traktuje jako bezwarunkowa pomoc.
Dal mnie ta pomoc jest bardzo potrzebna, poniewaz moja skrzynka nagle zeszczuplala.

i nastepna sprawa.....

Bany
kazdy Ban musi byc poparty dowodami - patrz uzytkownik Leoncio - bez dowodow to mozna sobie narobic samych klopotow, wszelakie domysly, badz informacje jakie otzrymywano pokątnie czyli bez nazwisk, namiarow, a tylko w polowie zdan - mozna sobie wrzucic do kosza i ogladac jak sie fajnie rozklada.
( nie mowie tutaj o zlamaniu punktu w regulaminie dot umieszczaniu reklam )


prawo autorskie
domyslam sie, ze chodzi tutaj i wylacznie o teksty z Moena ksiazki ( bo podawanie tytulow ksiazek - jest traktowane jako polecane ).
Ale wracajac do Moena i Jego pracy - jaka sa Jego ksiazki i warsztaty.
Biorac pod uwage, ze to Jego Forum, wiec pracujemy na Jego materialach ( tylko nieliczni jak np Ja, pracujemy na wlasnym, zdobytym doswiadczeniu )
, wiec uzyczanie informacji dla poparcia swoich doswiadczen jest jak na miejscu - bo nikt zacytowanych mysli - ksiazek autorow nie wrzuca po to, aby zbierac kase, tylko po to aby przedstawic osobie tzw niedowiarkowi fakty, bo slowo Moena szybciej trafi niz np slowo moje, czy innych osob ktore BEZWARUNKOWO zajmuja sie pomoca w sferze Odzyskania Duszy.

Co do kwestii sekciarskiej.
Nie widze tutaj TERAZ zadnych mysli madrzejszych od drugich, nie widze TUTAJ zadnego manipulowania w sferze duchowej, WSZYSTKO jest prowadzone w taki sposob aby kazdy czul sie wolno i nie jest na sile tutaj przetrzymywany.
Czego uczepilam sie tutaj najbardziej i dlatego pare osob przeszlo bez wiekszego echa.

Pomimo, ze widnieje podzial na Administarcje, Moderatorow, kazdy uzytkownik jest rowny i kazdy uzutkownik jest traktowany jako Istota rowna ze wszystkimi. z nacisnieciem tylko na wzajemny szacunek i uszanowiem pola przestrzeni kazdego z osobna.
nie pobierane sa oplaty za bycie w forum, ba nawet nie ma zamknietego forum - logowanie, rejestracje sa dobrowolne, aby wejsc, usiasc i byc. kazdy przebywa tutaj i wylacznie z wlasnej, nieprzymuszonej woli.


Wiec prosze, aby rozgraniczyc sobie
- domysly od prawdy

A sprawa piractwa
kopiujesz w CALOSCI - ponosisz korzysci materialne klasyfikujesz sie do sparwy sadowej.
kopiujesz kawalek - po to aby podeprzec sie materialem i to nie obcej osoby a wlasciciela Forum - zalicza sie do wspolpracowania i wykladania dowodow na to, ze nie tylko my tak widzimy i nie tylko my tak mamy.i jeszcze co moze zaistniec ciekawego - tylko taki przyklad - czytajac ksiazki tez mozna wyczytac z nich swoje zdania, ktore kiedys zostaly umieszczone gdzies na forach.

no chyba, ze juz caly swiat zakrecony jest wokol trzepania kasiory i tylko patrza jak tutaj sobie napchac w buty.
to ja juz moge sobie stawiac tez i na tym forum nagrobek o tresci jeszcze mi nie znanej.

Wiec zwracam sie z prosba o wyprostowanie kwestii dotyczacej domyslow zwiazanych z uzytkownikiem Ewy Fortuny.
nie pisze tutaj o wycieczkach osobistych, bo tez obawiam sie czy czasami i nam wszystkim nie obsmarowano dupy w zapleczu jakim jest jeden wielki polski rozwoj duchowy.


skonczylam

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Rezygnacja

Post autor: paul 023 » czw gru 17, 2009 2:07 pm

Do: Roxanne
_________________

Składam w dniu 17.12.2009r. rezygnację z funkcji Radnego forum.
Powodem mojej rezygnacji są problemy na forum przede wszystkim
Bany, które zostały nadane bez uzasadnienia [...]

Uważam, że po zaistniałych incydentach nie ma sensu, by nadal być
jako radny forum. Gdyby była inna sytuacja niż obecna na pewno, bym nie
składał rezygnacji.

Niniejszą rezygnacje składam w widocznym miejscu dla innych, aby wiedzieli,
że rezygnuję...

Pozdrawiam

Paul 023
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » czw gru 17, 2009 4:23 pm

W związku z zaistniałą sytuacją rezygnuję z funkcji Radnego Forum.

Pomijając już wszystkie inne aspekty( a jest ich sporo, więc nie będę powtarzać tego co pisali moi poprzednicy),bardzo wątpliwa to funkcja ,jeśli nad osobą ją sprawującą wisi ban.

Pozdrawiam serdecznie.
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

Figa
Posty: 76
Rejestracja: czw cze 18, 2009 7:06 am

Post autor: Figa » czw gru 17, 2009 4:52 pm

Bez większego rozwijania tematu - ja również rezygnuję z zaszczytnej funkcji Radnego.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » czw gru 17, 2009 5:24 pm

Nasze rezygnacje są formalnością skoro została zablokowana możliwość wypełniania obowiązków radnego.
No cóż z przykrością rezygnuje.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » czw gru 17, 2009 6:25 pm

FREYA pisze:W związku z zaistniałą sytuacją rezygnuję z funkcji Radnego Forum.

Pomijając już wszystkie inne aspekty( a jest ich sporo, więc nie będę powtarzać tego co pisali moi poprzednicy),bardzo wątpliwa to funkcja ,jeśli nad osobą ją sprawującą wisi ban.

Pozdrawiam serdecznie.
Funkcja Radnego miała być funkcją prestiżową, a nie decyzyjną, to raz. Dwa nikt nigdy nie powiedział, że Radny Forum będzie objęty czymkolwiek w rodzaju immunitetu. Trzy, jeśli masz na myśli swój ban w zawieszeniu, to podczas mojej rozmowy wstępnej, przed planowaną naradą, w której udział mieli brać Radni z Grey Owl (która nota bene popierała ban Ewy Fortuny) ustalone zostało jednoznacznie, że zostanie on zdjęty.
Decyzje co do dalszej struktury forum ogłosimy wkrótce, proszę o chwilę cierpliwości.


Pozdrawiam.

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » czw gru 17, 2009 6:43 pm

Roxanno piszesz, że :
Funkcja Radnego miała być funkcją prestiżową, a nie decyzyjną
To tym bardziej uwazam ze powinnam zrezygnować, już nie chodzi o mój prestiż( który w związku ze złamaniem przeze mnie prawa jest wątpliwy), ale również uważam ,że pełniąc tą funkcję narazam sam "tytuł" na ośmieszenie.Pełniąc jakąkolwiek funkcję ( gdziekolwiek) trzeba być poza wszelkimi podejrzeniami.
ustalone zostało jednoznacznie, że zostanie on zdjęty.
Nie wiem kiedy i gdzie zostało to ustalone. Nic mi o tym nie wiadomo. Jeszcze niedawno Za_Mgłą poruszyła tą kwestię, ale nie dostała odpowiedzi.

Wiem ,że jestem i tak zawieszona w tej funkcji, ale swoją rezygnację z niej nadal podtrzymuję.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw gru 17, 2009 7:54 pm przez FREYA, łącznie zmieniany 1 raz.
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » czw gru 17, 2009 6:49 pm

Zamiotlam snieg w drodze do Polany :)

Ale sprostowac nieprawde musze :

Popieralam CZASOWY ban Ewy Fortuny a nie CALKOWITY ktory Tobie sie widzial, ale tylko tak dlugo, jak dlugo wierzylam, ze za Twymi zarzutami stoja dowody. Teraz uwazam, ze podstaw do jakiegokolwiek banu nie bylo.


Pozdrawiam

Jola
Ostatnio zmieniony pt mar 19, 2010 11:58 am przez Grey Owl, łącznie zmieniany 2 razy.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » czw gru 17, 2009 7:26 pm

Jolu, miałam dać Ci upomnienie za wycieczki i ataki oraz sarkastyczny ton postów, ale zauważyłam, że się zrzekasz, więc słowo stało się ciałem i upomnienia już nie było. Natomiast być może, jeśli nie zaprzestaniesz tej walki z wiatrakami.

Co do reszty, jak wyżej: "Decyzje co do dalszej struktury forum ogłosimy wkrótce, proszę o chwilę cierpliwości."

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”