Lista obecnosci w naradzie plemiennej

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pt lis 20, 2009 7:23 pm

Dobry wieczor Wszystkim Kochanym,

.....wsrod tysiecy mysli, odszukaj ta jedyna, ktora zaprowadzi Ciebie do cieplego Ogniska. Pozwol ogrzac sie energii Ognia. Usiadz na rozowych poduszkach, odpocznij, odprez sie i zacznij pisac
najpierw odpowiedz na te punkty
1. co moim zdaniem zmienic/ usunac na forum.
2. co rozwinac
3. co wprowadzic nowego, w tym zasady regulacyjne, tryb zglaszania i oczekiwania na pomoc.
4. kogo zglaszam jako kandydata do uczestnictwa w pracach Rady

daj czas innym na umieszczenie odpowiedzi.
przez ta chwile podejdz jeszcze raz do goniska, obejrzyj plomienie, daj ewentualnie dotknac sie energii, poczuj sie lekki, odprezony zatopiony w ciszy obrazu....
kiedy zejda wszystkie posty obecnych na dole strony glownej forum, to zostanie sporzadzona zbiorcza lista wszystkich kandydatow.
Ci ktorzy byli obecni wczoraj, a nie podali kandydatow, winni to zrobic dzisiaj.
Kiedy wszyscy uzytkownicy zgloszeni do uczestnictwa w naradzie podadza swoich kandydatow, przystapimy do punktu 5 czyli glosowania.
Kazdy glosuje na 5 osob z listy kandydatow.

Asteraki
Posty: 152
Rejestracja: śr lip 29, 2009 10:05 pm

Post autor: Asteraki » pt lis 20, 2009 7:29 pm

:) Moje kandydatury: Ciacho, Ewa, Ima, Arli, kropka, rozumiem, że administratorzy nie mogą być nominowani tak?

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pt lis 20, 2009 7:40 pm

Dobrze rozumiesz :)

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pt lis 20, 2009 7:41 pm

:)

Asteraki
Ima
EwaFy
Wlodek
Asiula
Kropka
Ciacho
Arli.DE
Pinia
Figa
Megraf



pozdrawiam
zezarli paczki ( juz Joluniu tobie daje, tego co zezarlam )

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » pt lis 20, 2009 8:08 pm

To ja poproszę o usunięcie tego trzeciego stopnia,bo wyglądam jak bym miała jakies uposledzenie umysłowe III stopnia :lol: :P
OJJJ JA NIE NA TEMAT :zawstydzony: ups.
Juz pisze
Paul.Asteraki,Włodek,Kropka,Ciacho.
Pisałam tak na raty,bo sie zastanawiałam. ;)
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 8:18 pm przez ewa.fortuna1, łącznie zmieniany 4 razy.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pt lis 20, 2009 8:15 pm

To dodaj prosze jeszcze Ewuniu na temat, czyli Twoich kandydatow do skladu Rady. :)
Poki Cie dopuszczaja do glosu ;)

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pt lis 20, 2009 8:16 pm

1. co moim zdaniem zmienic/ usunac na forum.

usunac zakaz pisania postu pod postem, poniewaz nie przychodza powiadomienia kiedy zachodzi edycja postu.

kropka
Posty: 105
Rejestracja: pn paź 19, 2009 6:40 pm

Post autor: kropka » pt lis 20, 2009 8:20 pm

za_mgłą pisze:1. co moim zdaniem zmienic/ usunac na forum.

usunac zakaz pisania postu pod postem, poniewaz nie przychodza powiadomienia kiedy zachodzi edycja postu.
jestem za :)
...skąpana w Zamieci, próbuję obudzić w duszy Wiosnę...

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » pt lis 20, 2009 8:32 pm

Hmmm co zmienić,no mi nic do glowy nie przychodzi.
Chciała bym natomiast żeby była mozliwośc wymiany zdań,bo nie zawsze trzeba ze wszytkimi sie zgadzać jak ciele i tylko pisać miłe słówka. Nie chciała bym aby kazde odmienne zdanie traktowane bylo jak wycieczki osobiste i kłótnie. ;)
Co jeszcze bym zmieniła,to utajnianie swoich kontaktów ze zmarłymi na PW.
Ja każdy kontakt opisywałam na forum i nikt nigdy z proszących nie miał o to pretensji.
Oficjalna prośba na forum-oficjalna odpowiedz na forum.Jedynie prywatne prosby z PW ujawniała bym tylko za pozwoleniem zainteresowanego.
To tyle :)
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pt lis 20, 2009 8:40 pm

No tak, takie rozgraniczenie ma sens dla odzyskujacych.
A wszystkie opisane przypadki za zgoda, to przeciez studnia wiedzy...

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pt lis 20, 2009 9:01 pm

Jolanta Niemczuk pisze:
A Ci co pelnia jakiekolwiek funkcje administracyjne NIE SA RADNYMI, choc wchodza z urzedu w sklad Rady Forum. Sa (nazywajac ich porownawczo, ale nie tytularnie) starszyzna forum.

!
Ale ja dalej nie rozumiem, dlaczego administrator i moderator nie może być równocześnie radnym? Przecież to są dwie różne sprawy, które mogą się z powodzeniem uzupełniać.
Było by miło, gdyby administratorzy też mieli oficjalne przyzwolenie na decydowanie o sprawach forumowych. :)

Zgodnie z sugestiami i zgodą zainteresowanych dzisiaj oficjalnie znika ranga I,II,II stopień i pomocnik.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pt lis 20, 2009 9:17 pm

Miałem zapamiętać sen, ale niestety dzisiaj to nie wyszło. :(
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » pt lis 20, 2009 9:18 pm

Wiecie co,tak sobie przemyślałam to co teraz robimy i w zasadzie to po co cos zmieniamy?
Najważniejszym punktem na forum do przedyskutowania ZAWSZE BEDZIE BAN i w tym temacie mogą sie wszyscy wypowiadać w trakcie zaistniałego konfliktu.
Inne sugestie zmiany sa mniej ważne,a własciwie to sami widzicie,ze zadnych propozycji nie ma.Napisałam tylko ja i Mgiełka,to może darujmy sobie tych sołtysów,radnych..... ;)

Oooo Megraf!! Zapomniałam eeee i dla tego bez sensu te wybory. Każdy wnosi cos wartosciowego na forum nawet jak jest krótko. Czasem ktos z dłuższym stażem mniej w nosi niż nowicjusz.
Dobra,to tyle z mojej strony i juz nie marudze.
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 9:33 pm przez ewa.fortuna1, łącznie zmieniany 1 raz.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt lis 20, 2009 9:26 pm

Moje kandydatury.
Ewa Fortuna
Ciacho
Figa,
: Ima
Kropka
Pinia
Asteraki.
Megraf
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

kropka
Posty: 105
Rejestracja: pn paź 19, 2009 6:40 pm

Post autor: kropka » pt lis 20, 2009 9:34 pm

Nie powiem, miło mi, ale zastanawiam sie dlaczego wy mnie jako kandydata podajecie :| . Mam tylko 54 posty, jestem tu zaledwie od miesiąca - chyba trochę za krótko, nie sądzicie? Nadal czuję się tutaj gosciem i nadal nie łapię co jest gdzie i kto jest kim :)
...skąpana w Zamieci, próbuję obudzić w duszy Wiosnę...

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » pt lis 20, 2009 9:36 pm

kropka pisze:Nie powiem, miło mi, ale zastanawiam sie dlaczego wy mnie jako kandydata podajecie :| . Mam tylko 54 posty, jestem tu zaledwie od miesiąca - chyba trochę za krótko, nie sądzicie? Nadal czuję się tutaj gosciem i nadal nie łapię co jest gdzie i kto jest kim :)
No i własnie to jest to, oczym napisałam w poprzednim poscie.
Nie długo na forum,a fajnie pisze,udziela sie i dla tego ja tez jestem za Kropką ;)
Jeszcze coś.
Jest nas tak mało że w zasadzie to wszyscy pewnie bedą w radzie.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pt lis 20, 2009 9:41 pm

Jest Ewus i to duzo, tylko jak jest duzo napisane to Ci potrafi umknac.
Miejsc do Rady dla uzytkownikow nie pelniacych funkcji administracyjnych jest 5, a kandydatur jest wiecej. Tych 5 nazwisk wyloni glosowanie, gdy wszyscy ktorzy zglosili swoj udzial w naradach (ci z listy obecnosci) podadza juz kandydatury.

Daltarku, wyjasnialam sensownosc takiego rozwiazania w moim pierwszym poscie na temat obrad plemiennych - bylo to 2 listopada i prosilam o uwagi. Tekst propozycji zostal w miedzyczasie zaakceptowany w calosci.
Teraz to juz troche pozno, ale postaram Ci sie to jeszcze raz wyjasnic na PW. Lecz juz nie dzis, bo zmeczona jestem bardzo :)

Dobrej spokojnej nocy Tobie i Wszystkim :)
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 9:45 pm przez Grey Owl, łącznie zmieniany 1 raz.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pt lis 20, 2009 9:44 pm

Moje kandydatury.
to nasze jak Ewa Fortuna, Ciacho , Kropka :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”