Regulaminy forum, propozycje zmian

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob gru 19, 2009 1:36 pm

Adamie, napisz proszę jakie nagrody masz na myśli?
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Adam
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 17, 2009 11:36 am

Post autor: Adam » sob gru 19, 2009 6:56 pm

Roxanne pisze:Adamie, napisz proszę jakie nagrody masz na myśli?
I to jest sedno problemu, o ile łatwo jest wymyślić kary, o tyle nie potrafimy nagradzać, myślę że na początek wystarczy proste przeciwieństwo kar które już obowiązują, i punkty lub znaczki dodawane przez admina lub włączających się adwersarzy do dyskusji danego forum, do profilu użytkownika, np.; za ciekawy temat postu w danym forum, za trzymanie się tematu postu (z wyłączeniem postów grzecznościowych typu "buziaczki, pozdrowienia" , za innowację godną wdrożenia lub wdrożoną, sami możecie wybrać z powyższej lub ułożyć podobną listę. Następnym krokiem, powinny być, wagi np.; nagroda +1 / kara - 2. A dla osób wybranych do funkcji organizacyjnych ze względu na powierzone zaufanie wagi mogłyby być odpowiednio nagroda +1 / kara - 4.
Pozdrawiam i czekam na opinię.
carpe diem

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » sob gru 19, 2009 7:02 pm

Czułabym się jak w przedszkolu.
Nie jesteśmy tu dla żadnych kar i nagród!
Zastanówcie się...
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

mrkriss
Administrator
Posty: 166
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrkriss » sob gru 19, 2009 7:14 pm

chodzi Wam raczej o punkty prestiżu, które będą sugerowały osoby piszące wartościowe posty. Może takie coś?
"bo nie jesteśmy z tego świata i nigdy nie będziemy..."

Adam
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 17, 2009 11:36 am

Post autor: Adam » sob gru 19, 2009 7:46 pm

mrkriss pisze:chodzi Wam raczej o punkty prestiżu, które będą sugerowały osoby piszące wartościowe posty. Może takie coś?
I to jest dobry kierunek. Ludzie lubią być doceniani, choćby symbolicznie. To forma nagrody za wkład intelektualny, czy merytoryczny.
Pozdrawiam
carpe diem

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob gru 19, 2009 7:51 pm

Drogi Adamie. My się nie spieramy. Wierz ja uważam mówimy o tym samym. Bo
" każdy Wasz wniosek , spostrzeżenie powinien być brany pod uwagę "
lub wzięte pod uwagę. to to samo oraz " To prawda, że Wasze głosy nie mogą brać udziału np..... " a nie mamy prawa głosu ..... to tez to samo.
A czy będą czy nie to zależy już od naszych kochanych istotek które rządzą tym forum :)
Ja się nie pogniewam jeśli nie będą brane pod uwagę bo uważam ze sa ważniejsze sprawy np. pomóc komuś lub moje osobiste problemy niz jakąś tam moja propozycja :D :P :)
Ostatnio zmieniony sob gru 19, 2009 11:04 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 3 razy.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Adam
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 17, 2009 11:36 am

Post autor: Adam » sob gru 19, 2009 7:59 pm

W każdym razie, służę radą i pomocą, jeśli uznacie że warto skorzystać, to oświadczam że rezygnuję z "praw autorskich" na rzecz tego forum :diabel: ;)
Pozdrawiam.
carpe diem

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob gru 19, 2009 9:24 pm

Kochani,

dzięki za sugestie. Proponuję więc, co następuje i co sie sprawdza na portalu Golden Line, a mianowicie opcję "wartościowa wypowiedź", po prostu każdy, kto uzna, że jest wartościowa może dać takiego plusa. Tylko nie mam pojęcia, czy obecny komponent forum na to pozwala, chyba mrkriss i Daltar będą wiedzieć.

Co do kar...uważam, że 3 ostrzeżenia i ban są ok i powinny pozostać.

Jeśli chodzi o prawo głosu, to dosłownie za parę chwil umieszczę moje oświadczenie i propozycje transformacji forum.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”