ZAGINĄŁ BARTOSZ BOGACZ

Są osoby, o których nie wiemy, czy nadal żyją, ponieważ zaginęły. Tutaj pomagamy w sprawdzeniu tego, jak również w ustaleniu ich miejsca pobytu..
Pinia
Posty: 38
Rejestracja: czw paź 29, 2009 3:31 pm

ZAGINĄŁ BARTOSZ BOGACZ

Post autor: Pinia » śr lut 24, 2010 1:07 pm

Witajcie kochani.
Cała Warszawa jest powyklejana ulotkami z informacjami o zaginięciu Bartosza Bogacza, prośby są wysyłane nawet na maile.
Zamieszczam treść tego ogłoszenia, może ktoś z Was byłby w stanie pomóc.
Mam u siebie na kompie zdjęcie tego chłopaka, jak będzie komuś potrzebne proszę o kontakt na PW.

Ma 20 lat, 180 cm wzrostu i niebieskie oczy.
W dniu zaginięcia ubrany był w szare jeansy, białe buty adidasy, koszulka polo w szerokie czerwono-szare pasy poziome, szara bluza z kapturem na suwak.
Nie miał kurtki.
Zaginął w nocy z 6 na 7 lutego (z soboty na niedzielę). Przebywał wówczas ze znajomymi w klubie Karmel znajdującym się na ulicy Kredytowej 6 w Warszawie.
Z klubu wyszedł ok. godz. 3.00. Był widziany przez ochroniarza, kiedy to wychodził w samej bluzie. Kurtka z jego wszystkimi dokumentami została w szatni. Miał ze sobą telefon komórkowy.
Bardzo możliwe, że Bartek został odurzony i/lub stracił pamięć. Zaginiony może potrzebować pilnej pomocy, w tym pomocy medycznej.

Ktokolwiek widział Bartosza Bogacza lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 0 801 24 70 70;
22 654 70 70 oraz 116 000 – linia bezpłatna. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.
Informatorom gwarantuje się dyskrecję.

KAŻDA INFORMACJA JEST WAŻNA !!!

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » ndz mar 21, 2010 11:28 pm

Nowa wiadomość odczytana wspólnie ze znajomym. nie mógł sie zalogować i ja ją przekleiłem o niego

Odbieram że jest dosyć daleko poza domem. Żyje. Przebywa w towarzystwie Alkoholu,nałogów. Najszybciej odezwać się może za 2 tygodnie w okolicach Wielkanocy, zastanawia się czy wrócić. Nowi ludzie - poznał ich. chwilka ...kobieta w ciąży..odbieram kobietę w ciąży z nim i to jego może być dziecko . Martwi sie o niego.Podjeliśmy środki z Włodkiem w celu przywrócenia mu trzeźwiejszego spojrzenia na życie. Powinien się odezwać niebawem. Wie że źle robi ale tak mu jest wygodniej.
Możliwe że jest w miejscowości gdzie ma jakichś członków rodziny ale nie u nich.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » ndz mar 21, 2010 11:52 pm

Wczoraj podleciał ktoś do mnie, miał bardzo delikatna barwę glosy. Zajęty bylem praca i nie dostroiłem się do astralnego planu na tyle by go widzieć. Dalo się jednak z nim swobodnie rozmawiać.
Potem wpadł do mniej mój przewodnik, mówić, ze on nie żyje. Gdy spytałem go , a kto. Odpowiedział, a zobaczysz. Teraz trafiłem na to ogłoszenie. Parę razy miałem już tak , ze spotkałem niefizycznie jakieś osoby a potem dzień później wyczytałem o nich na forum. Czy spotkałem tego chłopaka , nie wiem, ale mam wrażenie , ze ktoś z niefizycznych dogląda to forum i zwraca potem nam uwagę na artykuły,
Tylko kim był ten młody chłopak, z tam aksamitnym głosem?.

Pinia
Posty: 38
Rejestracja: czw paź 29, 2009 3:31 pm

Post autor: Pinia » pn mar 22, 2010 9:16 am

Witajcie Panowie:)
mimo,że nie znam osobiście tego chłopaka to kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ogłoszenie o jego zaginięciu coś spowodowało we mnie duży niepokój.
Dziękuję Wam za te informacje.
Włodku, modlę się,żebyś miał rację.

Włodku , a mam jeszcze do Ciebie pytanko, czy ten Twój znajomy byłby w stanie okreslić mniej więcej, w której części Polski mógłby przebywać?
Przekazałam informację od Ciebie osobom poszukującym i zostałam poproszona o zadanie powyższego pytania.

Pozdrawiam cieplo.
P.

uhom
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 22, 2010 9:34 pm

Post autor: uhom » pn mar 22, 2010 9:37 pm

Pinia pisze:
Włodku , a mam jeszcze do Ciebie pytanko, czy ten Twój znajomy byłby w stanie okreslić mniej więcej, w której części Polski mógłby przebywać?
Przekazałam informację od Ciebie osobom poszukującym i zostałam poproszona o zadanie powyższego pytania.

Pozdrawiam cieplo.
P.
Nie moglby, o ile nie jest zamieszany w jego zginiecie. Na litosc. Jesli chcesz pomoc Bartkowi, to przestan sie zajmowac takimi pierdolami.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » wt mar 23, 2010 12:22 am

Zapis naszej rozmowy na GG z kolegą.
chciał siebie lub kogoś chronić

00:04:59
był poraniony
00:05:08
nie wiem czy długo dochodził do siebie
00:05:17
ale może mieć jakieś problemy ze zdrowiem
00:05:28
i znów dziecko
00:05:55
uciekał bo coś mu groziło
00:06:09
z kimś chyba mial nie załatwioną jakąś sprawę
00:06:14
i przez to problemy
00:06:28
uciekając nawet nie oglądał sie za siebie
00:06:35
Mam nadzieję że Żyje
00:06:45
bo dużo za tym przemawia
00:07:35
to wszystko co mogę odcztać
00:07:43
Resztę musi Czas odsłonić
00:08:02
mógł odwiedzić lekarza
00:08:10
to też taki dodatek
00:08:18
jakby chcieli go szukać
00:08:35
wtedy w Szpitalu mieliby zanotowane
00:09:02
muszą sprawdzić Znajomości
00:09:11
tam mogą trafić na ślad
00:09:16
dziewczyna
00:09:27
kobieta .. może nawet i z własnymi dziećmi
00:09:34
może nie chodzi o jego dziecko
00:09:45
żę u niej się ukrywa
00:10:04
mężatka .. w trakcie rozwodu lub świeźa rozwódka
00:10:13
mimo wszystko zaznacz ...by sprawdzili znajomości kontakty kobiete z dzieckiem czy miał romans
00:13:01
ewentualnie Szpitale
00:13:17
mógł korzystać z Lekarza
00:13:29
nawet prywatnie ... to już byłby w wykazie
00:14:05
internet ...czy pisał z kims
00:14:27
sprawdzić komputer jego jeśli miał i archiwum w wiadomościach
00:14:31
to takie małe wskazówki
00:14:43
ale może w końcu jakiś ślad będzie potwierdzony

Morze chorować bo ubywa mu energii ma teraz 3000 jednostek bowisa tylko.a było wczoraj więcej.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » wt mar 23, 2010 8:18 am

Jest też druga możliwość która sie wyświetliła w czasie analizowania i namierzania.

WARSZAWA - Przebywa na Terenie WARSZAWY ! Okolice Stadionu 10 - Lecia należy Skupić się na Wschód od Stadionu 10 - lecia i objąć Poszukiwaniami Rejon PRAGI - POŁUDNIE !!!!!!!! Są Szansę i to duże że żyje. Przebywa z Kobietą która może mieć dziecko lub jest z nim w ciąży. Jakaś Krzywda mu się stała .. daj Boże by Żył ! Widzę że traci dużo energii , albo jest Ranny,Chory ! lub pokłócił się pod wpływem alkoholu z Kobietą w której jest zakochany . Jeśli ta kobieta jest w ciąży z nim to ma duży problem bo kobieta ta najprawdopobniej jest w związku lub trakcie jego rozwiązywania. Dużo sprzecznych energii być możę dlatego że sporo ludzi jest w to zaangażowanych. Nie daje 100% pewności ...że tam przebywa.
01:50:27
Lecz Proszę Rodzinę i PRzyjaciół o rewizje kontaktów z tamtych okolic jeśli takie miałz tej okolicy .. jeśli Nie ! sprawdzenie prywatnych szpitali w tym rejonie, klinik. Być może w którymś z nich był widziany z Kobietą w ciąży lub Dzieckiem.
01:51:26
Jakieś interesy - handel - ! tak działa lub w takim środowisku się obraca.
01:52:25
Oczywiście proszę wziąść pod uwagę Dystans ! w stosunku do mych Projekcji lecz nie odrzucać na Dużą Szansę Odnalezienia go w tej okolicy !
01:53:52
jest duża możliwość że tam przebywa ... blisko do Centrum i do miejsca gdzie po raz pierwszy był widziany. Może tam wracać lub kręcić się w okolicy. Narkotyki lub Alkohol !!
01:55:30
Bartek Żyje i ukrywa się u kobiety lub z kobietą u jej rodziny bądź znajomych !
01:57:46
PRAGA - Południe ( Cała Okolica ) Rejon zbliżony do odnalezienia go Wschód/ Południe Południowy schód WARSZAWY!!!!!!
01:58:17
Życzę Szybkiego Odnalezienia Bartka Żywego !!
02:05:05
aha !! Należy Sprawdzić w Tym Rejonie miejsca Handlowe / Targowe / Rejony gdzie Młodzież ma Dom Kultury / lub ... Miejsca gdzie koncerty lub Zabawy się odbywają w owej okolicy. Jest Szansa że w takich kręgach - rozrywka - skupiska ludzi - się gromadzą - tj. wspomniałem place handlowe itp.


aureljan
02:05:12
Więcej już zrobić nie mogę.
02:06:03
Proszę mimo wszystko nie zawierzać mi w me wizje gdyż mogą być mylne ... jednakże nie Traktować ich poprzez odrzucanie bo są duże szanse na to że w tym rejonie się odnajdzie.
02:06:17
Sily Życzę Rodzinie !!
02:06:23
i Wiary !!
02:06:38

02:07:03

02:07:54
napisz mi jutro Włodku tylko CZy zdjęcia odebrałeś jak nie prześlę na meaila ... jeśli ich przez GG nie widzisz
02:07:59
Narazie
02:08:07
więcej już tu nie wskóram
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Pinia
Posty: 38
Rejestracja: czw paź 29, 2009 3:31 pm

Post autor: Pinia » wt mar 23, 2010 8:47 am

Dziekuję Włodku

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » czw kwie 01, 2010 8:23 pm

Hej Pinia, zastawiam się ciągle czy trafnie zinterpretowałem moja wizje. Ta osoba z którą się spotkałem , , odeszła parę kroków w tył, w czasie rozmowy. Uśmiechała się przy tym ,nie chcąc dalej ze mną rozmawiać. Moze Włodek ma racje i trzeba zaczekać.

Pinia
Posty: 38
Rejestracja: czw paź 29, 2009 3:31 pm

Post autor: Pinia » wt kwie 06, 2010 6:46 am

Hej Zbyszku
Przesłałam linka z powyższymi informacjami rodzinie, z tego co wiem, to raczej nic nowego w sprawie nie wiadomo.
Ciągle jest poszukiwany i ciągle zaginiony...
Dziękuję za wszystko:)

Pinia
Posty: 38
Rejestracja: czw paź 29, 2009 3:31 pm

Post autor: Pinia » śr sie 25, 2010 12:03 pm

proszę o zamknięcie wątku...Bartosz nie żyje [*]

Zablokowany

Wróć do „Poszukiwania osób zaginionych”