zaginął Marcin Pacek

Są osoby, o których nie wiemy, czy nadal żyją, ponieważ zaginęły. Tutaj pomagamy w sprawdzeniu tego, jak również w ustaleniu ich miejsca pobytu..
Wanilia
Posty: 14
Rejestracja: sob lip 31, 2010 5:00 pm

zaginął Marcin Pacek

Post autor: Wanilia » sob lip 31, 2010 5:22 pm

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem nową użytkowniczką Centrum Uzdrowień i Odzyskań i bardzo proszę o pomoc lub jakąś informację w sprawie Marcina Packa, który zaginął 17.09.2008 roku w Puławach. Podaję link z ITAKI w którym znajduje się fotografia i najważniejsze informacje. Z góry dziękuję za pomoc. http://www.zaginieni.pl/baza-danych-oso ... 9383030323

Wanilia

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » sob lip 31, 2010 9:31 pm

On żyje gdzieś za granicą .
Nie bardzo wiem co zwojował , z jakiego powodu uciekł.
Jest trochę osłabiony ale myślę że nie groźnie.
Jak się dowiem o co tu chodzi, z jakiego powodu uciekł , to napiszę gdzie wg, mnie może przebywać.
Nie wiem czy taka informacja jest dla niego pomocna mu czy zaszkodzi.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Wanilia
Posty: 14
Rejestracja: sob lip 31, 2010 5:00 pm

Post autor: Wanilia » ndz sie 01, 2010 9:40 am

Dziękuję za odpowiedź, szczerze mówiąc podejrzewałam taka opcje, miałam na to nadzieję , bardzo mnie to ucieszyło, jeśli dowiesz się czegoś więcej to bardzo proszę napisz, ta informacja mu nie może zaszkodzić, my (rodzina) tylko chcemy wiedzieć że żyje i że jest szczęśliwy, jeśli tak wybrał to trudno, szanujemy jego decyzję, chociaż dla najbliższych jest to bolesne.Dziękuję za zainteresowanie tą sprawą i proszę napisz coś więcej, bardzo tego potrzebujemy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania osób zaginionych”