JAK UWOLNIĆ SIĘ OD DUCHÓW , CZARNYCH MAGÓW I KLĄTW.

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » sob sie 17, 2013 2:51 pm

Gruby Janek to ja :D
Nareszcie mnie rozpoznano :)
Roxanne, sama dobrze wiesz jakie masz ze sobą problemy i dlaczego przyciągasz na swoje forum taki a nie inny zestaw osób.
Jest uczeń, znajdzie się mistrz - prawda stara jak świat :)

A o co chodzi z tą chorą kobietą, która jest oskarżona o przyciąganie nieszczęść? Bo nie rozumiem kontekstu.
Pijawka nie jest o nic oskarżona - przynajmniej nie przeze mnie.
Zwraca natomiast uwagę to co ona robi i to w kontekście nie tylko jej, także w kontekście jej dziecka.
Napisałem jej o tym, bo tak jak Zbyszek ładnie napisał w innym temacie - samego siebie zobaczyć najtrudniej.

Roxanne, na coaching do Ciebie się nie wybieram, natomiast zapraszam do siebie :)
Pozdrawiam :)
wszystko jest proste

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » sob sie 17, 2013 3:28 pm

Roksana ( nie działa mi iks ),normalny człowiek spieszy z pomocą wrogowi gdy tego dotknie tragedia,a Jasiek vel Janek vel Marcin niejednokrotnie pisał mi takie rzeczy,że trudno wziąć to nawet z dystansem .Albo jest chory,albo wlazł w jakieś zło.Nie będę go osądzać,bo i po co... ręce rozkładam i wrzucam w niepamięć. Lata swoje już ma,zdaje się,że jest seniorem i takie teksty pisze....

Kiedyś coś mi zasugerował,coś w kontekscie żebym uważała,coś o śmierci wiedząc że moje dziecko walczy z rakiem. Naprawdę- za tego człowieka trzeba się modlić,bo żal patrzeć w jakiej nienawiści żyje
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » sob sie 17, 2013 3:53 pm

pijawa pisze:ręce rozkładam
Lepiej rozkładać ręce niż Tarota :idea:
Tarot zabija i kieruje do piekła :diabel:
A jednak się uczysz :D

pijawa pisze:Kiedyś coś mi zasugerował,coś w kontekscie żebym uważała,coś o śmierci wiedząc że moje dziecko walczy z rakiem. Naprawdę- za tego człowieka trzeba się modlić,bo żal patrzeć w jakiej nienawiści żyje
:

Kto ci co zasugerował?
Włodek, Rum Janek, Szeptu, Marcin z Plejad czy może - ach - Roxanne, która też jest Szeptu :|

Ronald pisze, a Grey Owl rozpowszechnia po necie:
Pomedytowałem trochę nad forami, grupami i energiami jakie są na forach i z przerażeniem zauważyłem, że jedna z użytkowniczek Polany to jest Główna Administratorka Afterlife- Knowledge. Sprawdziłem wahadłem i wynik medytacji potwierdził się. Ewadev czyli julia, czyli szeptu czyli aneta, to ta sama osoba co roxanne.
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... 8587#28587

Nie jestem twoim nauczycielem ani guru, Pijawo.
Zwróć się do swoich nauczycieli po radę.
Ja w tych wszystkich akcjach jakie widzę na forum, odczuwam realne zagrożenie schizofrenią.
Z astralu trzeba kiedyś wyjść, a nie nieustannie w życiu doszukiwać się jakichś duchów i zjaw.
Z ludźmi się rozmawia, albo nie rozmawia, jak się nie chce, a nie doszukuje w nich wcieleń własnej babki czy upiornego dziadka :D

Podobnie, swoje dziecko się po prostu kocha, a nie szuka się potencjalnych wrogów i katastrof dla dziecka.
Życzę Wam wszystkim pokoju i szczęścia w realnym świecie.:)
wszystko jest proste

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob sie 17, 2013 4:50 pm

Jaśku vel Janku, jak zwykle proponuję Ci zwrócić się do swojego wnętrza i na tym skupić.

Jest taka zasada, że zanim się zacznie wciskać innym swoje opcje, warto zapytać, czy ludzie sobie tego życzą.

W kilka dni narobiłeś wciski kilku osobom i to w tematach wcale nie błahych, więc albo się zatrzymaj, albo poszukaj miejsca, gdzie takie rzeczy są na porządku dziennym.

Widzę, że stosujesz wyświechtana new agowska teorię luster ;)

Problem z nią taki, ze jest mega prymitywnym wyjściem z sytuacji i zawsze zapędza używającego w kozi róg (nie obrażając kozy);) zwłaszcza kiedy stosuje w sposób taki, jak ty tutaj, więc zastosuj ją sam do siebie.

Co do coachingu, dziękuję, nie skorzystam :) Chętnie się uczę i mam zamiar w tym nie ustawać, ale korzystam tylko z usług trenerów najwyższej półki i badam najpierw czy ów jest zintegrowany i ma efekty. A o tobie, sorki nic nie wiem...chyba że się okaże żeś jakąś sławą coachngową incognito? Hmm, to wtedy w próżności swej przemyślę.

A do siebie nie zapraszam, mam pewne kryteria selekcji osób, z którymi pracuję, bo za bardzo lubię siebie i tą pracę i pewnie byś się nie wpisał w ramówkę ;)

Życzę Ci dużo czasu na słońcu, bo chyba całą noc tu siedziałeś śledząc ostatnie dzieje forum (co widać po innych postach;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » sob sie 17, 2013 4:58 pm

hahaha,rozbawiłeś mnie totalnie .Masz stare i nieaktualne informacje,ale nie mam zamiaru ci się tłumaczyć,bo widać,że dopiero co opuściłeś astral i na dobre ci to nie wyszło :D
Odpocznij :D
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » sob sie 17, 2013 5:37 pm

Roxanne pisze: poszukaj miejsca, gdzie takie rzeczy są na porządku dziennym.
Ale polana jest zamknięta i wymarła
Roxanne pisze:do siebie nie zapraszam
:|
A myślałem, ze to zaproszenie dla mnie, a to tylko kryptoreklama była :(
Roxanne pisze:Jaśku pytania dla Ciebie (odpowiedz sobie, nikt nie potrzebuję sie plątać w czyjeś historie, chyba że przychodzi na coaching
wszystko jest proste

hrabia2
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 30, 2013 8:03 pm

Post autor: hrabia2 » sob sie 17, 2013 9:48 pm

Fajny jasiek jesteś! A tak na poważnie myślisz że kogo nabierzesz? Zacząłeś odkopywać stare tematy dawać ludziom piękne rady i delikatnie sugerować że masz kontakty ze zmarłymi? Na dodatek żartujesz sobie na forum hahah hihihi pamiętaj o jednym ludzie tobie nie zaufają z powodu że nie masz odwagi napisać kim jesteś...
A po drugie ludzie są teraz bardziej czujni i teraz jak napiszesz komuś jak wcześniej to zrobiłeś "Z tą osobą jest wszystko w porządku" (Jakoś tak) to nikt ci w to nie uwierzy, ludzie zaczną pytać skąd to wiesz i weryfikować twoje wizje.
A wtedy zaczynają się problemy...

Pozdrawiam, wróg publiczny

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » sob sie 17, 2013 10:26 pm

hrabia2 pisze:nie masz odwagi napisać kim jesteś...
A kim ja jestem???
Wersji jest już chyba około 10 i widzę, że się świetnie bawicie, więc nie przeszkadzam.

Przy okazji, jestem całkowicie normalny, nie chadzam na wycieczki astralne, nie wywołuję duchów i nie spotykam się z nimi z własnej inicjatywy, niepotrzebnie.

No i nie mam specjalnie problemów, czego i tobie drogi hrabio, życzę :D
wszystko jest proste

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob sie 17, 2013 11:45 pm

Hrabia, dzięki, że napisałeś, ja się tylko mogę podpisać. :)

Jaśku a może twoim problemem jest brak konstruktywnego zajęcia, może jakieś kółko zainteresowań w realu? (taka gratisowa rada coachingowa;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » ndz sie 18, 2013 5:35 am

dokładnie,brak zaufania i niskie zagrywki to kompletna klapa
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 12:42 pm

Jak pięknie te lusterka odbijają :D :D :D

Wszyscy cudnie opowiadacie o sobie. :)

Miodzio :)
wszystko jest proste

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz sie 18, 2013 1:26 pm

dawno się tak nie uśmiałam ;))))
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 1:58 pm

Wracając do tematu:
JAK UWOLNIĆ SIĘ OD DUCHÓW , CZARNYCH MAGÓW I KLĄTW.

Gorąco polecam sposób jaki prezentuję na moim avatarze.
Duchy panicznie boją się kontaktu fizycznego a ruchy jakie często wykonuję w sposób pokazany na gifie, przekonują je, że jak się zbliżą, to niechybnie zarobią, choćby niechcący. No i trzymają się z daleka :)

Czarni magowie boją się represji fizycznej jeszcze bardziej niż zwykłe duchy, bo mają więcej doświadczenia i wyobraźni.
A klątwy, przy tej nieustannej niemal gimnastyce, po prostu się odczepiają, a nowe nie mają szans się przyczepić.

To wszystko jest cudownie proste :)
wszystko jest proste

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz sie 18, 2013 3:28 pm

Musisz wszędzie spamować pisząc głupoty i do tego prowadzić krucjaty?

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz sie 18, 2013 3:33 pm

Jasiek, a może na siłownię idź?
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 4:10 pm

Wybiorę się, wybiorę.
Na siłowni można znaleźć bardzo wiele, jednak klątw, złych duchów i czarnych magów tam nigdy nie widziałem :)
I to jest właśnie to :idea:
wszystko jest proste

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » ndz sie 18, 2013 6:09 pm

ty i siłownia ? dobre sobie :D przecież ty ciągle siedzisz w swoich urojeniach i nigdzie z domu nie wychodzisz -twoi tak mówią :D znaczy ci,co jakiś czas trzymali z tobą,bo ponoć znowu cię olali i zostałes sam :P
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 6:46 pm

Aha, no i ?
wszystko jest proste

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”