??

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
agam
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 26, 2012 12:21 pm

??

Post autor: agam » pt sty 27, 2012 8:30 pm

nie wiem co mam myslec, od jakiegos czasu mam co raz wieksze problemy ze zdrowiem.
w moim zyciu dzieja sie tez neagtywne rzeczy. wszystko sie gromadzi.
ciagle towarzyszy mi poczucie jakby ktos "robil mi na zlosc".
czy mozecie sprawdzic moje "otoczenie"? jak moge sie chronic?

z gory dziekuje za pomoc

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pt sty 27, 2012 10:27 pm

Istnieje niezłomne prawo przyciągania. Twoje myśli, emocje i czyny przyciągają do twojego życia takie a nie inne problemy. Zmień swój tok myslenia, stań się bardziej dobra i wyrozumiała. Siła nie leży w Ego, tylko w Sercu.

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » pt sty 27, 2012 11:44 pm

...
Ostatnio zmieniony wt kwie 02, 2013 8:05 pm przez Ajna, łącznie zmieniany 1 raz.

agam
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 26, 2012 12:21 pm

Post autor: agam » sob sty 28, 2012 8:04 am

Rocker staram się, mimo wszystko efekty sa marne:(

pijawka

Post autor: pijawka » sob sty 28, 2012 9:46 am

A może spróbuj pisać afirmacje ( zakładasz zeszyt i każdego dnia zapisujesz w nim odpowiednią afirmację-robisz tak 15 minut).Jedną afirmację piszesz przez tydzień,potem dokladasz następną i zapisujesz jak poprzednio przez kolejne 7 dni itd. Efekty zwyke przychodzą po miesiącu. Powiem szczerze,że od zawsze uważałam je za bzdurę,póki się nie przekonałam,że to działa ( Siła sukcesu tkwi w podświadomości,która w końcu zaczyna wierzyć w treść afirmacji )

agam
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 26, 2012 12:21 pm

Post autor: agam » sob sty 28, 2012 1:20 pm

a czy ktos moglby sprawdzic moja aure??

Lutobor
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 24, 2012 2:03 pm

Post autor: Lutobor » sob sty 28, 2012 4:29 pm

Rocker pisze:Istnieje niezłomne prawo przyciągania. Twoje myśli, emocje i czyny przyciągają do twojego życia takie a nie inne problemy. Zmień swój tok myslenia, stań się bardziej dobra i wyrozumiała. Siła nie leży w Ego, tylko w Sercu.
I oto chodzi. Nie należy tylko dodawać do tego zbędnej ideologii. Jeśli człowiek będzie myślał tylko w złych kategoriach, to jego świadomość będzie zawężona tylko do obszaru złych rzeczy i wszystko inne będzie marginalizował. Parę lat temu zrobiłem sobie taki mały test i nakręciłem się do tego stopnia, że nic nie było w stanie mnie zaczynać. Było tylko jedno ale, mianowicie nastawiłem się do walki i wszędzie widziałem problemy i przeszkody, które należy wyeliminować. Nie był to dla nie problem, bo nastawiłem się, że dam sobie radę.

Polecam to samo, co pisał Rocker. Odpowiednia higiena myśli i wewnętrzne rozeznanie co mnie nakręca lub dołuje. Sięgnąć do głębi swojej duszy i poznać samego siebie, to jest wyzwanie!

agam
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 26, 2012 12:21 pm

Post autor: agam » ndz sty 29, 2012 8:53 pm

rozumiem pozytywne myslenie,ale czy to wystarczy, jesli np. ktos zle mi zyczy aby sie obronic? jak jest z innymi istotami?

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » pn sty 30, 2012 8:59 am

Jeżeli ktoś Ci źle życzy, a Ty to odrzucisz i będziesz dla tej osoby mieć tylko dobre myśli i uczucia, to żadna ochrona nie będzie Ci potrzebna. Zło z dobrem w parze nie może istnieć, a zawsze dobro zwycięża.
Najpierw wiara, później dowód.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”