Usunięcie konta

Jeśli napotkałeś problemy w związku z obsługą forum, lub masz inne pytania zw. z jego funkcjonowaniem, czy strukturą - zgłoś się tutaj, a uzyskasz pomoc..
Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw kwie 19, 2012 4:06 pm

Jestem ZA takim złączeniem :).

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw kwie 19, 2012 4:26 pm

Rety, Rocker, przejrzyj na oczy.

<załamka>

Shining Light

Post autor: Shining Light » czw kwie 19, 2012 5:27 pm

Grey Owl pisze: kłamstwo Marcina,
Może będziesz miała dość odwagi, nie tylko by rzucać w ludzi błotem, tylko, by również wyjaśnić co uważasz za kłamstwa Marcina?

Może też się wypowiesz, dlaczego ludzie z Polany przychodzą do centrum Bruce'a Moena i nawet tu coś piszą, skoro uważają że na naszym forum aż się roi od chwastów, w przeciwieństwie do Polany i dlatego wasz świetny projekt upadł - z obawy przed ZACHWASZCZENIEM POLANY.
:lol: :lol: :lol:

Mnie tu już nie ma, wniosek złożony, w rekach Conchity.
Nie ma mnie i nigdy nie będzie na Polanie.
Więc jestem całkowicie bezstronny, za to ciekawy co Wielkie Ptaszysko wymyśli tym razem ?
:P :diabel: :lol:

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » czw kwie 19, 2012 6:03 pm

Dowody na Twoje kłamstwo zacytowałam powyżej, nie mogłeś przeoczyć. Najważniejsze zacytuję więc jeszcze raz tuż obok siebie, by nie umknęło.

Daruj sobie kolejny raz powtarzaną inwektywę pod moim adresem i nie zmieniaj swoim zwyczajem tematu mnożeniem wątków dodatkowych. To najprostszy chwyt manipulacyjny. Najpierw przekonaj, że przytoczony cytat Twojej wypowiedzi nie świadczy o tym, że kłamiesz.
Grey Owl pisze:
Shining Light pisze:Jeszcze kilka miesięcy temu czytałem na Polanie intensywnie prowadzony wątek o "przejęciu przez Polanę centrum Bruce'a Moena i połączeniu obu w jedno", czyli w istocie o likwidacji naszego forum.
Jeśli Administratorka uważa, że to są działania przyjazne, to Conchito, wybacz, pomodlę się za Ciebie za jasność Twego umysłu. Jeśli Administratorka uważa, że to są działania w pełni uprawnione - to powinna niezwłocznie zrzec się swojej funkcji.
Oczywiście - moim zdaniem.
Ewa G. wyjaśniała o co Jej chodzi już 10 lutego 2011, więc 14 m-cy temu. A chodziło Jej tylko o wzajemne podanie swoich linków forumowych. Zresztą pomysł szybko upadł, bo większość naszych użytkowników głosowała na NIE, lub MAM OBAWY.

Cytuję wyjaśnienie Ewy G.

>> Czw 13:13, 10 Lut 2011
Ewa.G.

Joleńko,

a więc powstalby na Polanie i na CUiO nowy temat z zakladka, gdzie miescilby sie link:
- na Polanie do Centrum....
- z Centrum... do Polany
- umieszczona tez bedzie informacja nad linkiem, gdzie on prowadzi i w jakim celu <<

PS. I pewnie przypadkiem zmieniłeś jeszcze po drodze moje słowa "kłamstwo Marcina" na słowa "kłamstwa Marcina".
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

Shining Light

Post autor: Shining Light » czw kwie 19, 2012 6:24 pm

Joluś nie kłam, bo pomysł Ewy G. o połączeniu oby for był nakreślony delikatną kreska na początek by nie przerazić obolałych tyłków ewakuujących się dopiero co z Centrum Moena:
Ewa G. pisze:to taki zalążek początkowy propozycji
:lol: :lol: :lol:

Mimo to, pomysł i tak Cię przeraził, dlatego napisałaś to, co nam cytujesz.
Potem były różne głosy waszych forumowiczów, na końcu przeważył głos mówiący, że z chwastami nie powinno się łączyć dobrej żyznej ziemi Polany
:lol: :lol: :lol:

Oczywiście po zbanowaniu na Polanie najlepszych Synów i Córek Centrum Bruce'a Moena (Włodek, Pijawka, ORAN) cała ta fikcyjna przyjaźń reprezentująca się w słowach Ewy G.:
Ewa G. pisze:- czyste i wyrazne zaznaczenie, ze kazdy zagladajacy jest Gościem, wiec zasada dobrego zachowania jak najbardziej mile widziana, o goscinnosci juz nie wspomne

przestała mieć sens i koncepcja połączenia obu for upadła. :lol:

Nie odpowiedziałaś na moje pytania, jakie Ci zadałem to dołożę Ci jeszcze jedno. Jako Mądra Sowa na pewno dasz sobie z nim radę i Twoja mądra głowa Cię od tego nie rozboli.

Jakim cudem Wasze pokojowe pomysły na połączenie obu for (linkami) nie dotarły do Administracji Centrum Moena? Conchita skarżyła się dziś już, że nic nie wiedziała o tej koncepcji. To mi przypomina pokojowe wkroczenie Armii Sowieckiej do Polski 17 września 1939, w ramach oczywiście bratniej słowiańskiej pomocy i przyjaźni, w wyniku której pomordowano następnie miliony Polaków.

Czekam na wyjaśnienia waszych pokojowych pomysłów Joluś kochana :lol:

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » czw kwie 19, 2012 6:57 pm

Witaj Jolu.
Nie braknie Ci tutaj miłości a i o polanę zadbamy, oj zadbamy aby i tam jej było pod dostatkiem.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Shining Light

Post autor: Shining Light » czw kwie 19, 2012 6:59 pm

Noooo w tej sytuacji to może i ja zostanę, zagrzeję się przy Was :))))))))))

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » czw kwie 19, 2012 7:23 pm

"Joluś nie kłam, bo pomysł Ewy G. o połączeniu oby for był nakreślony delikatną kreska na początek by nie przerazić obolałych tyłków ewakuujących się dopiero co z Centrum Moena: "

Odnosząc się do z lubością mnożonych jak króliki coraz to nowych zarzutów, tworzonych na bazie nie faktów, a tendencyjnie interpretowanych intencji drugiego - można wpaść w obłęd tłumaczenia się bez końca.

Odpowiem Ci więc teraz po raz ostatni tylko ze względu na innych użytkowników, gdyż chętnie odpowiadam na szczere prośby, ale nie poddaję się hipnozie żądań.

Polana została założona 26 grudnia 2009. Myśl o połączeniu forów linkami powstała w okolicach 10 lutego 2011, kiedy to została pisemnie wyartykułowana. A więc 13,5 miesiąca po założeniu Polany, a nie "dopiero co po ewakuowaniu..." jak to rzeczowo ująłeś. Natomiast powstała niedługo po tym, gdy Roxy cofnęła nam bany udzielone nam niedługo po założeniu Polany.
Tak więc to powrót do rozmów Roxy z Ewą był katalizatorem tej myśli, a nie podłe intencje.
Conchi nie mogła wiedzieć o Ich wstępnej rozmowie o tym pomyśle, bo wtedy nie udzielała się na CUiO już od wielu miesięcy. Jednak niewiedza Conchi jest dla Ciebie kolejnym dowodem na knowania. Tak więc i cała Twoja dalsza konstrukcja myślowa o analogiach do początków II Wojny i Gułagów i mordowania Polaków potwierdza tylko bezsens jakichkolwiek rozmów z Tobą.

By zakończyć zaś to wszystko lżejszym akcentem przypomnę stary dowcip, którego młodsi nie znają. Parę słów wprowadzenia : Radio Erewań na terenie Armenii, było w czasach ZSRR tubą propagandową słyszalną i w Polsce. Dowcipów o tym radiu było bez liku :)
No i już dowcip.
"Kochane Radio Erewań. Czy to prawda, że w Związku Radzieckim na Placu Czerwonym rozdają codziennie samochody za darmo?"
"To prawda drogi słuchaczu, należy się tylko małe sprostowanie. Nie w Moskwie, a w Petersburgu. Nie na Placu Czerwonym, a na Newskim Prospekcie. Nie codziennie, a co piątek. Nie samochody, a rowery. Nie rozdają, a kradną."

PS. Nie narzekamy na brak miłości na Polanie i wiesz o tym. Lecz nawet i to ZAWSZE jest interpretowane jako zachowania członków"towarzystwa wzajemnej adoracji". Szkoden goden.
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

Shining Light

Post autor: Shining Light » czw kwie 19, 2012 7:36 pm

Grey Owl pisze: Roxy cofnęła nam bany
Grey Owl pisze:powrót do rozmów Roxy z Ewą
Grey Owl pisze:Conchi nie mogła wiedzieć
Sowuś, co się z Tobą dzieje? wychlapałaś wszystko...
A zapytałaś się Szefowej, czy możesz? :roll:

Jeśli te rewelacje Sowy są prawdą, to ja nie mam więcej pytań.
Wyrazy współczucia wszystkim, którym się należą ... :(

Shining Light

Post autor: Shining Light » czw kwie 19, 2012 8:31 pm

Powyższy post polecam uwadze Administracji.

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » czw kwie 19, 2012 8:45 pm

Jak czytam podobne posty jak ten na górze, to w od razu w myślach pojawia mi się zdanie:

"produkty biedronki polecają się na przyszłość" ;)

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » czw kwie 19, 2012 8:46 pm

Grey Owl pisze: nie zmieniaj swoim zwyczajem tematu mnożeniem wątków dodatkowych. To najprostszy chwyt manipulacyjny. Najpierw przekonaj, że przytoczony cytat Twojej wypowiedzi nie świadczy o tym, że kłamiesz.
Grey Owl pisze:
Shining Light pisze:Jeszcze kilka miesięcy temu czytałem na Polanie intensywnie prowadzony wątek o "przejęciu przez Polanę centrum Bruce'a Moena i połączeniu obu w jedno", czyli w istocie o likwidacji naszego forum.
Jeśli Administratorka uważa, że to są działania przyjazne, to Conchito, wybacz, pomodlę się za Ciebie za jasność Twego umysłu. Jeśli Administratorka uważa, że to są działania w pełni uprawnione - to powinna niezwłocznie zrzec się swojej funkcji.
Oczywiście - moim zdaniem.
Zarzucony już w lutym 2011 krótkotrwały pomysł wymiany linków, najpierw pretekstem do robienia kłamliwej afery o plany wchłonięcia i likwidacji CUiO, a teraz robienie kolejnej afery, że admin o zarzuconym szybko pomyśle wymiany linków z nikim nie rozmawiał, z której to "odtajnionej rewelacji" powinien się teraz zaraz wytłumaczyć.
I oczywiście nadal ani słowa odpowiedzi o własnym kłamstwie. Gratuluję świetlistości intencji i metod.

Znikam więc, by nie zostać wciągniętą w ten poziom wibracji 'dialogu'.
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » czw kwie 19, 2012 8:51 pm

Drogi hrabio co by nie powiedzieć o Shining Light to na pewno nigdy nikomu nie ubliżał i nie okazywał negatywnych emocji.
Ty jako przedstawiciel "szlacheckiego rodu" też powinieneś być nieco bardziej opanowany i powściągliwy w wyrażaniu swoich emocji.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Shining Light

Post autor: Shining Light » czw kwie 19, 2012 8:55 pm

Jakim znowu kłamstwie Wielka Sowo?
Czy Ty masz obsesję kłamania?

Jestem w Centrum Moena od stycznia 2012 roku. Na Polanie nigdy wcześniej nie byłem i nie znałem tych waszych wojenek, bitewek i gierek.
Zajrzałem tam, bo zainteresowała mnie Wasza historia i usiłowałem ją odtworzyć na podstawie archiwów. Niestety archiwa Polany z Waszej woli są poukrywane, a wcześniej część została pokasowana, o czym informowali użytkownicy. Twoje rewelacje są dla mnie szokujące.

Jednak ja się już wypowiedziałem, a ani Polana, ani niniejsze Centrum Moena, nie są moimi miejscami i nie mam zamiaru emocjonować się Waszymi wojennymi sprawami.
Czekam tu w przedpokoju jedynie na skasowanie konta.
Z Panem Bogiem :)

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw kwie 19, 2012 9:08 pm

hrabia pisze:shining light wiesz o tym że jesteś zwykłą szm.tą? .
O w mordeczkę, Ty to chyba masz ze sobą większe problemy niż brak energii witalnej synek :)

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw kwie 19, 2012 9:12 pm

Włodek uwierz mi że jestem bardzo powściągliwy. Ale jak można nie mieć honoru? To ja mam tutaj tyle wrogów czy on? Tylko że to nie wina moja czy Twoja tylko jego. Spójrzcie on sam nie jest w stanie nic zrobić nic, nawet odejść z forum. Z tego co wiem to on bardzo słucha się boga i jego przyjaciół... Bardzo to przykre jeśli sam nie potrafi podjąć prostej decyzji. Chyba nie używa swojej woli i musi słuchać i robić jak inni mu mówią, więc czeka na aż wykasuje mu konto Conchita. Po co pomyśleć i coś zrobić jak można słuchać się innych? Przecież to znacznie prostsze niż samodzielnie myślenie.

ps. Zobaczcie co on napisał "powyższy post polecam uwadze administracji" A wiesz co ja teraz napisze? "To ja pierwszy post polecam uwadze administracji, o wykasowaniu jego konta" BOOM
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw kwie 19, 2012 9:44 pm

hrabia pisze: Spójrzcie on sam nie jest w stanie nic zrobić nic, nawet odejść z forum. Z tego co wiem to on bardzo słucha się boga i jego przyjaciół...
Przeprowadz inkwizycje ! :)

Jak on w ogóle śmiał napisać posta pożegnalnego?

Ale jajka.

Jak Ty sobie z tym emocjonalnie poradzisz hrabio ?

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw kwie 19, 2012 9:51 pm

Jajka to są takie że teraz mnie atakuje meduz, ja zaraz będę atakował jego. I zaraz stworzy się barykada shining meduz vs reszta forum. Widzicie co on robi? To jego światło w mroku :) Lepiej wykasujcie ten temat bo on tylko złość u wszystkich wznieca a chyba każdy się zgodzi że nie warto
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Zablokowany

Wróć do „Sprawy techniczne”