Usunięcie konta

Jeśli napotkałeś problemy w związku z obsługą forum, lub masz inne pytania zw. z jego funkcjonowaniem, czy strukturą - zgłoś się tutaj, a uzyskasz pomoc..
meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw kwie 19, 2012 9:55 pm

Wydaje mi się że jesteś nieco przewrażliwiony skoro odebrałeś mojego posta jako atak.
Ja poprostu się tylko nabijam z Twojego emocjonalnego niezrównoważenia, ot co.

:?

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » czw kwie 19, 2012 10:00 pm

Mydlanej opery ciąg dalszy - Tym razem nasi nieustraszeni wojownicy odkryją wielką tajemnice, tak wielką, że nawet narrator jej nie zna. Dla przypomnienia co było w poprzednich aktach.

Akt 1 - Odchodzę, skasujcie moje konto, a podpisy spalcie i rozsypcie nad morzem internetu by pamięć o nich trwała wiecznie.

<Pewne osoby na kolanach z głośnym okrzykiem > - Nieeeee !

Akt 2 - <Tutaj następują nieoczekiwane zwroty akcji> - Luke, i am your father .. połączmy siły i pokonajmy naszego wroga. Zemsta będzie słodka buhahaha <szyderczy śmiech> <nikt nie wie kto jest wrogiem, ale tego zawsze się znajdzie>

Akt 3 - <Spisek, miłość i zdrada > - To będzie dzieło większe niż Titanic, bardziej epickie od Muminków i bardziej pokręcone niż labirynt Fauna.

Akt 4 - Czas na wielki finał . idę spać, dobranoc .. ziew ^^

PS :Wszelkie podobieństwa do realnych wydarzeń są przypadkowe !!

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw kwie 19, 2012 10:19 pm

meduz mylisz się przyjacielu... moje emocje zależne są od obfitości osoby, ja Cię nie znam i po prostu nie denerwuje się tym co napiszesz :) To tak samo jakby pijaczek spod sklepu nazwał by mnie idiotą :) a shining robi z siebie ofiarę losu i męczennika nie wiem co chcę tym zyskać ale pewnie on sam nie wie :D
Zobaczcie od 3 stron dajecie się prowokować. Mi nie zależy żeby naprawiać forum lub go polepszać mam swoje cele w życiu a nie jakieś forumowe gangi
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt kwie 20, 2012 8:51 am

A może reanimujmy kurs odprowadzania i tam skierujmy nadmiar energii.
Odprowadzanie to działanie naszą własna energią i można ją wykorzystać na waśnie i niesnaski, budowanie ego : ale mu dołożyłem itp w formie nisko wibracyjnej ale równie dobrze wysłać jako wysoko wibracyjną miłość w celu niesienia pomocy sobie i innym.
Wystarczy wyrazić choćby taką intencję : kieruje swoją miłość w celu pomocy { powiedzieć komu ,czy w celu odprowadzenia duszy}
Działamy wtedy w zgodzie z założeniami założycieli forum i w zgodzie z najwyższym dobrem.
Tam po drugiej stronie liczy się każda modlitwa , choćby najkrótsza.
Dla tych z drugiej strony którzy już odeszli cenna jest miłość wysłana od mieszkańców Ziemi a nie dowody i sensacje.
Zapraszam do wspólnych działań w tym temacie.
Jeśli doprowadzimy do odprowadzenia dusz naszych zmarłych to z poziomu Nieba mogą bezpiecznie do nas przychodzić gdy ich zaprosimy i to oni będą szukali sposobu jak się z nami porozumieć.
W ten sposób można uzyskać swój osobisty kontakt i dowód nie łamiąc prawa Bożego.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » pt kwie 20, 2012 9:28 am

Włodek ma rację.

Negatywne emocje bardzo się udzielają. Sporo energii musiałam wczoraj poświęcić na oczyszczenie, a negatywne energie przy tej pracy odczuwałam bardzo boleśnie w dosłownym tego słowa znaczeniu , choć "tylko" czytałam Wasze posty.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pt kwie 20, 2012 9:56 am

co za fantazja

pijawka

Post autor: pijawka » pt kwie 20, 2012 10:00 am

Ajna pisze:


. Sporo energii musiałam wczoraj poświęcić na oczyszczenie,
.
Ajno,możesz wyjaśnić na czym polega oczyszczanie,jak to się odbywa i po co to robić ? Z góry uprzedzam,że nie wierzę w czarnych magów przylepiających się do aury. Popieram Włodka żeby skupić się na czymś innym,ale nurtuje mnie to oczyszczanie

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pt kwie 20, 2012 10:13 am

normalnie, bierze szmate i czysci, moze akurat w pracy byla....
a pozniej odczula negatywna energie bolu krzyza

pijawka

Post autor: pijawka » pt kwie 20, 2012 10:43 am

Właśnie dlatego pytam jak to wygląda. Przecież jeśli polegałoby to na paleniu świec i innych rytuałach,to nie wiem czy mój mąż nie odesłałby mnie z domu z biletem w jedną stronę. Czy takie zabiegi mozna zintegrować z rodziną,swoimi dziećmi,ze znajomymi ? O jakie oczyszczanie i z czego chodzi ?

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pt kwie 20, 2012 10:50 am

to musi byc jakis kolejny sekret tych bardziej oswieconych

pijawka

Post autor: pijawka » pt kwie 20, 2012 11:12 am

Być może,ale pytam tak z ciekawości

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt kwie 20, 2012 11:26 am

Hrabia: masz pierwsze ostrzeżenie.

Ewadev: drugie ostrzeżenie za teksty w różnych tematach. Jak nie zmienisz tonu to będzie ban. Wbrew pozorom łatwo wykryć klony kont, więc się zastanów, czy chcesz tu być. Jeśli tak to proszę o szacunek do poglądów innych osób.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » pt kwie 20, 2012 11:33 am

pijawka pisze: Ajno,możesz wyjaśnić na czym polega oczyszczanie,jak to się odbywa i po co to robić ? Z góry uprzedzam,że nie wierzę w czarnych magów przylepiających się do aury. Popieram Włodka żeby skupić się na czymś innym,ale nurtuje mnie to oczyszczanie
Np. na skutek nawet biernego udziału w jakimś przykrym zdarzeniu ogarnia mnie np. smutek. Będąc pewną, że moje zachowania, działania czy emocje nie były źródłem, powstaje potrzeba sprawdzenia, czy do mojej energetycznej powłoki nie przylgnęło coś z tego przykrego zdarzenia.
W stanie umysłu który można przyrównać do stanu medytacyjnego lub hipnotycznego (założenie które przyjęłam drogą porównań do doświadczeń innych osób ;) ) energie takie w moim przypadku przybierają namacalne formy. Widzę to tak, jakby przyssało się do mnie coś paskudnego, coś co krępuje każdy ruch, czasem wręcz oplata. Jakaś nieokreślona, bez wyrazu gęsta masa, z reguły odbieram ją jako czarną lub szarą (… zdarzały się bezbarwne). Miejsca, do których to coś się uczepia, lub miejsca „oplecione” bardzo bolą. Im bardziej chcę się tego pozbyć i im bardziej się szarpię lub to wyrywam złoszcząc się przy tym, bardziej boli. Warunkiem uwolnienia się jest u mnie zaprzestanie szarpaniny. Zaczynałam się wtedy po swojemu się modlić (pozostając w tym samym stanie umysłu). Conchita w innym temacie zwróciła moją uwagę na energetyczne wzmacnianie miłością, co choć tak proste, bywało przeze mnie ignorowane. Wczoraj pomogło ;)
Po co to robię?
Chcę być „wolna” na tyle, na ile jest to na tym świecie i w naszej rzeczywistości możliwe. Chcę być sobą, a nie lustrzanym odbiciem tego, co mnie otacza. Poza tym, pozwala mi to lepiej poznać siebie.

„Czarnych magów”?

Pijawko. To są słowa, z pomocą których określamy zarówno rzeczywistość jak i abstrakcję. Zdarza się, że do określenia tej samej „rzeczy” wiele osób użyje różnych słów. Mało tego, ta sama „rzecz” może być przez każdą z tych osób różnie odebrana. Powstaje konieczność zdefiniowania „rzeczy” słowami znanymi przez wszystkich, a w dziedzinie takiej jaką zajmuje się to forum nie jest to łatwe.

pijawka

Post autor: pijawka » pt kwie 20, 2012 11:36 am

Thx za wyjaśnienie :)

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pt kwie 20, 2012 1:58 pm

dziekuje za wyjasnienie
niezmiernie to interesujace

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pt kwie 20, 2012 3:13 pm

usunąłem :P
Ostatnio zmieniony pt kwie 20, 2012 3:46 pm przez Rocker, łącznie zmieniany 2 razy.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt kwie 20, 2012 3:17 pm

Powoli emocje opadają i niedługo będzie można wrócić do miłej atmosfery na forum i ciekawych konstruktywnych dyskusji.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pt kwie 20, 2012 3:18 pm

ach tak, cale szczescie, grunt to mila atmosfera

Zablokowany

Wróć do „Sprawy techniczne”