Usunięcie konta

Jeśli napotkałeś problemy w związku z obsługą forum, lub masz inne pytania zw. z jego funkcjonowaniem, czy strukturą - zgłoś się tutaj, a uzyskasz pomoc..
Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt kwie 20, 2012 3:25 pm

Nie wytrzymasz w miłej atmosferze :). Czy to emigracja rozwinęła w Tobie taką drapieżność? Mam wrażenie, że za tym kryje się jakieś wielkie rozczarowanie (upadek marzeń) i twardy agresywny realizm jako postawa obronna...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pt kwie 20, 2012 3:29 pm

raczej nie, po prostu taka jestem
rozczarowanie kojarze tylko z Polska a mila atmosfere z urodzinami tesciowej
w UK jest ok

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt kwie 20, 2012 3:40 pm

Widocznie w takim środowisku żyjesz. Ja często spotykam miłych pomocnych ludzi, z którymi fajnie się rozmawia i można coś razem zrobić...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pt kwie 20, 2012 3:47 pm

nie zrozumialas
nie cierpie czegos takiego jak mila atmosfera, kojarzy mi sie to z grupka gospodyn domowych ktore rozmawiaja o pogodzie i jedza paczki
spokoj jest malo kreatywny moim zdaniem. nawet z mezem musze sie czasami poklocic i zawsze cos dobrego z tego wynika

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » pt kwie 20, 2012 8:28 pm

hehehehehe... normalnie wisi w powietrzu ;)

A moze by tak potrzebujacym pomocy przy okazji cos z metod moena proponowac do wlasnego wyprobowania? Mysle ze to warte rowazenia. Nie zadne jakies puste (wlodkowe) fokusy, a to co mozna zrobic samemu. Nie odbierajac nikomu pierszenstwa w pomocy i zaslug po dobrym kontakcie ze zmarlym :)

Mysle ze warto. Moen namawial do samodzielnego kontaktowania sie ze zmarlymi, jego zmiana systemu przekonan w pierwszej czesci jest do tego wstepem...

Pozdrwaiam.

p.s. Ty, promieniu slonca, czy jak ci tam, nie byles kiedys na przebudzeniu moze? :->
jakiś podpis :)

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt kwie 20, 2012 9:58 pm

Dziękuję za ostrzeżenie, i może was to dziwić ale jestem z tego dumny. Walczę z czymś co uważam za niewłaściwe. To tak jak wikingowie którzy nigdy nie poddali się chrześcijaństwu. Jak ktoś napisał "Buntowanie się przeciw czemuś, to nic innego jak wyrażanie własnego ja.". Tutaj ewadev ma trochę racji, bo nie może być ciągle miła atmosfera bo wtedy stanie się niezauważalna, musi być kontrast dopiero wtedy możemy coś docenić między innymi tą miła atmosferę. Dlatego też wybrałem taki a nie inny awatar. Wszyscy mają śliczne, lśniące, promienne, kosmiczne a nawet święte awatary, ale nie ja, Ja wprowadzam ten właśnie kontrast.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

pijawka

Post autor: pijawka » sob kwie 21, 2012 6:30 am

Zgadzam się.Hrabio,masz rację,kontrast jest potrzebny. Ktoś napisał mi coś,co dało mi do myślenia mimo że wcześniej takiej prawdy nie dopuszczałam....


I dziękuję Ci Hrabio ( wiesz za co)

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » sob kwie 21, 2012 8:51 am

dobrze gada:)
lubie Cie Hrabio

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » sob kwie 21, 2012 11:01 am

Ja też mam kontrastowego awatara :D. Mój awatar pokazuje ciemną strone i jasną(czytaj wyjście z ciemnosci w strone światła)

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » sob kwie 21, 2012 11:11 am

Kontrast kontrastem, wspieramy różne poglądy, różne wizje/ rozumienie świata.

APELUJĘ O KULTURĘ WYPOWIEDZI I SZACUNEK DO INNOŚCI I POGLĄDÓW INNYCH UŻYTKOWNIKÓW!!!!

Chamstwo, zwykły trolling, beztroskie agresywne obrażanie innych nie będzie tolerowane!


I to oznacza właśnie miłą atmosferę na forum, że każdy bez lęku może powiedzieć co myśli. To jest twórcze :).
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

pijawka

Post autor: pijawka » sob kwie 21, 2012 11:19 am

A ja dodam od siebie,że kto się czubi ten się lubi :D Jak to w rodzinie: są lepsze i gorsze dni ( ciche tyż) :D

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » sob kwie 21, 2012 11:27 am

Naturalnie nie zgadzam się z Tobą Pijawko,
bo gdybym tak się bardzo czubił z niektórymi to by już dawno byli rozstrzelani :lol:

pijawka

Post autor: pijawka » sob kwie 21, 2012 11:30 am

meduz pisze:Naturalnie nie zgadzam się z Tobą Pijawko,
bo gdybym tak się bardzo czubił z niektórymi to by już dawno byli rozstrzelani :lol:

podobnie jest ze mną-niektórych najchętniej wysłałabym na księżyc z biletem w jedną stronę :lol: dlatego sobie myślę,że taką bezwarunkową miłość cięzko jest w sobie rozbudzić albo ze mną jest cos nie tak :?

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » sob kwie 21, 2012 11:55 am

Pewnie ego nam mąci, ale z drugiej strony bez ego bylibyśmy plackami po których każdy mógłby deptać, tak wiec wydaje mi się że to jest do wypośrodkowania.

I tak dobrze że zdajemy sobie z tego sprawę :)

pięć punktów dla gryfindoru :P

pijawka

Post autor: pijawka » sob kwie 21, 2012 11:58 am

Ja sobie myślę,że w walce z ego może pomóc nam roczny ban -Conchi,proszę zacząć od Meduza-zobaczymy czy podziała :lol: :D

Meduz,zgadzam się,na to wychodzi

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » sob kwie 21, 2012 12:00 pm

Jak dostane bana to.. to.. ja wiem gdzie mieszkacie, wiem gdzie jest Wasza piwnica. :lol:

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » sob kwie 21, 2012 12:00 pm

Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » sob kwie 21, 2012 12:03 pm

O, cześc babciu :P

Zablokowany

Wróć do „Sprawy techniczne”