SZUKAM MEDIUM - PROSZE O POMOC W KONTAKCIE ZE ZMARLA

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
alladynka666
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 09, 2012 3:06 pm

SZUKAM MEDIUM - PROSZE O POMOC W KONTAKCIE ZE ZMARLA

Post autor: alladynka666 » śr maja 09, 2012 3:09 pm

SZUKAM KOGOS KTO POTRAFI SIE KONTAKTOWAC ZE ZMARLYMI ZA PMOC Z GORY DZIEKUJE... ZROZPACZNA

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » śr maja 09, 2012 6:07 pm

meduz wszystko potrafi bo jest najmondzejszy

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr maja 09, 2012 6:55 pm

alladynka na początku też chciałam aby się z kontaktował ktoś z moi bliskimi.... ale zrezygnowałam na dobre. Teraz ja samo do nich mówię zapraszam mówiąc - Jeśli Bóg pozwoli a będziesz chciał (ła ) np. babciu to przyjdź będę cierpliwie czekać. chciałabym abyś przyszła. Mówię to często głośno i cicho. I przychodzą może nie od razu ale przychodzą. Dają mi rożne znaki. z jednymi rozmawiam , z drugimi to dają wskazówki /ostrzegają.... I wole aby taka duszyczka przyszła do mnie osobiście ( oczywiście mowa jest o kontakcie po przez sen ) życzę ci abyś z kontaktowała się z duszyczką przez kogoś czy osobiście
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Karol Gustaw
Posty: 38
Rejestracja: czw mar 15, 2012 7:56 am

Post autor: Karol Gustaw » czw maja 10, 2012 9:21 am

Alladynko666 przeczytaj książkę „Opętani przez duchy- Egzorcyzmy w XXI stuleciu". -W. Prątnicka, nim zaczniesz z tymi zmarłymi rozmawiać.
Pozdrawiam ciepło.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » czw maja 10, 2012 9:44 am

karol oczywiście ze trzeba być bardzo ostrożnym. Jestem przeciwna na milion % aby wywoływać duchy. Jeśli chodzi o duszyczki z rodziny też trzeba być ostrożnym, ale jeśli np. dziadek czy matka nie zrobiła nam krzywdy za życia to po śmierci też nie zrobi nam krzywdy.
Ja kontaktuje się z nimi po przez sen czy umówiony znak (który omawiamy przed śmiercią ..... ) I jak do tej pory żadnej krzywdy mi nie zrobili ani nie jestem opętana. Wręcz przeciwnie dostałam ostrzeżenia ze np. sąsiad mnie zaleje ze tak się zdenerwuje ze źle się to dla skończy, ze ktoś będzie miał mały wypadek itp
dlatego zaproponowałam aby zmarła rodzina skontaktowała się z nami po przez sen....
Kazde sen opisuje / każde ich ostrzeżenia i zapisuje to co się za pare dni wydarza
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw maja 10, 2012 9:57 am

Tutaj nikt nie wywołuje duchów tylko do nich się udaje, łączy telepatycznie i rozmawia mentalnie.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » czw maja 10, 2012 10:01 am

Oj Rocker ja pisze ogółem - wiec spokojnie .....
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw maja 10, 2012 10:11 am

Ja swój post kierowałem do Gustawa, a nie do Ciebie. Bo on chyba myśli że ludzie bawią się tabliczką ouija, robią jakieś ceremonie, przyzywają duchy i potem mają kuku :P.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » czw maja 10, 2012 10:18 am

yyyy... ten.... tego..... :zawstydzony:
Też tak pomyślałam jak ty Rocker , a przecież można na rożne sposoby z kontaktować się ze zmarłą rodziną..... :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Karol Gustaw
Posty: 38
Rejestracja: czw mar 15, 2012 7:56 am

Post autor: Karol Gustaw » czw maja 10, 2012 11:52 am

Asiula2k ja nigdy nie wywoływałem duchów, a mam przy sobie parę złośliwych dusz, niewiele brakowało a bym popełnił samobójstwo. Nigdy do siebie nikogo nie zapraszałem a są przy mnie i musze z nimi żyć. Próbuje się uwolnić a nie jest to łatwe. Ja nie wiem jaką Alladynka ma wiedzę na ten temat i moim zdaniem ta książka jej nie zaszkodzi.
Jak kupujesz w sklepie robot kuchenny to jeśli nie znasz jego działania to czytasz instrukcje żeby wiedzieć jak go używać i żeby sobie nim nie zrobić krzywdy.
Pozdrawiam ciepło.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » czw maja 10, 2012 12:03 pm

Karolku wiec postaraj się być pogodnym i uśmiechniętym (wiem ze na dzisiejsze czasy jest to nie możliwe/trudne bo życie mimo ze jest piękne to potrafi dać nam dużego kopniaka..... ) bo przecież duszyczki żywią się najczęściej naszą energią, humorkiem, strachem. Ja na twoim miejscu postarała się dużo uśmiechać, zapalać świeczkę w domu ( oczywiście odpowiednio zabezpieczając ) zdrowaśkę oraz miłym spokojnym ale stanowczym głosem powiedzieć do tych złośliwych /złych ze nie chce ich .....

Powiedz mi( jeśli można wiedzieć ? ) czy coś z tym robisz aby się ich pozbyć?
A ja pozdrawiam jeszcze cieplej :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Karol Gustaw
Posty: 38
Rejestracja: czw mar 15, 2012 7:56 am

Post autor: Karol Gustaw » czw maja 10, 2012 12:42 pm

Asiula ja jestem pogodny i uśmiechnięty(generalnie). Te dusze to z katolickich systemów przekonań, pale świeczki, czytam im na głos książki w których jest opisane że ich postępowanie jest nie odpowiednie, żeby się nie bały Boga , ze im nic nie zrobi jak wrócą. Mówię im co ich czeka jak dalej będą zajmowaly się tym procederem. Widziałem złośliwą dusze po tamtej stronie(cała w strzępach).
A duszyczki na razie nie chcą odpuścić. Co robią?
Dzisiaj rano w sklepie, kupuje śniadanie, widzę za ladą gościa (jakiś znajomy ekspedientki) i czuje w sobie negatywne wibracje do tego faceta, stoję nie reaguje, po chwili to ze mnie wychodzi, prawie to widzę i tak mnie podpuszczają. Ma to również pozytywne strony uczę się odczuwać i odróżniać myśli.
Myślę że sobie poradzę, chociaż to jeszcze potrwa.
Pozdrawiam ciepło.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » czw maja 10, 2012 12:56 pm

wiec życzę ci abyś jak najszybciej się ich pozbył. Wysyłam w twoim kierunku pozytywną energie......

Teraz to na pewno jesteś pogodny i wesoły ale wcześniej to bywały chwile ze nie zawsze się uśmiechałeś ? Najwięcej złośliwych duchów są mężczyźni? I chyba u ciebie też tak jest ze najwięcej jest mężczyzn choć i kobieta też jest ?
Pozdrawiam jeszcze cieplej :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw maja 10, 2012 12:59 pm

Karol PW :).

Karol Gustaw
Posty: 38
Rejestracja: czw mar 15, 2012 7:56 am

Post autor: Karol Gustaw » czw maja 10, 2012 1:19 pm

Ok Rocker.
Asiula ta kobieta jest najbardziej złośliwa.
Pozdrawiam ciepło
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2012 6:58 am przez Karol Gustaw, łącznie zmieniany 1 raz.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » czw maja 10, 2012 1:31 pm

Karol Gustaw pisze:Ok Rocker.
Ta kobieta jest najbardziej złośliwa.
Pozdrawiam ciepło
No właśnie...... :(
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Lutobor
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 24, 2012 2:03 pm

Post autor: Lutobor » czw maja 10, 2012 9:32 pm

Karol Gustaw pisze: Dzisiaj rano w sklepie, kupuje śniadanie, widzę za ladą gościa (jakiś znajomy ekspedientki) i czuje w sobie negatywne wibracje do tego faceta, stoję nie reaguje, po chwili to ze mnie wychodzi, prawie to widzę i tak mnie podpuszczają. Ma to również pozytywne strony uczę się odczuwać i odróżniać myśli.
Myślę że sobie poradzę, chociaż to jeszcze potrwa.
Pozdrawiam ciepło.
Tez tak mam i to często. Myślę nawet, że każdy z nas tak ma i jest na to narażony. Co rusz coś próbuje nas pchać w dół. Wszak byty złe i dobre stanowią integralną część naszego świata. Zarówno demony jak i anioły nie znają myśli człowieka, tylko sam Bóg je zna dlatego rozumna postawa jest tutaj podstawą. Mogą jedynie wpływać na nasze emocje - strach, lęk, złość itp. Też uczę się odróżniać myśli i moje nerwice zniknęły gdy sam zacząłem aktywnie formować swoje myśli. Dopiero po śmierci mojego taty stopniowo nabieram świadomości.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » czw maja 10, 2012 9:42 pm

Karol Gustaw pisze:Ok Rocker.
Ta kobieta jest najbardziej złośliwa.
Pozdrawiam ciepło
natomiast Rocker nie jest wcale zlosliwy
jest bardzo "rozwiniety"
dlatego ci o Niej napisal :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”