Usunięcie działu kontaktu ze zmarłymi

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Usunięcie działu kontaktu ze zmarłymi

Post autor: Willmaster » pt sty 11, 2013 2:48 pm

Jako że nie ma już szarlatanów od wciskania kitów że się kontaktują z duchami, proponuję usunąć ten dział bo i tak nikt w nim nie odpowie na temat.
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » pt sty 11, 2013 3:16 pm

dobra myśl i będzie spokój
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt sty 11, 2013 7:14 pm

Nie chcę nic mówić ale spójrzcie na logo strony...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » pt sty 11, 2013 7:53 pm

logo mówi o odzyskaniach,a wykonywane kontakty nie miały z nimi nic wspólnego
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pt sty 11, 2013 8:08 pm

No akurat kontakty są nieodzowną częścią odzyskania :P. Bo nikt zmarłego nie bierze siłą tylko z nim rozmawia..

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pt sty 11, 2013 8:22 pm

"No akurat kontakty są nieodzowną częścią odzyskania"

Wszystko jasne.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pt sty 11, 2013 10:02 pm

bez sensu..dział zawiera wiele bardzo pięknych opisów odzyskań i w wielu wypadkach zweryfikowanych, nie widzę podstaw, aby go usuwać...

hrabio, nazywasz szarlatanami osoby, których nie znasz i w wielu wypadkach nie zrobiłeś nawet nic, żeby sobie zasłużyć, sorry, żeby im stopy myć...radzę licz się ze słowami, a raczej zacznij to lepiej robić...

najlepiej nie zrobić nic, przyjść sobie do czyjegoś domu (czy forum) i zacząć przestawiać meble...tylko czy ktoś cie o to prosi?

albo zaczniesz robić coś konstruktywnego, albo otrzymasz zaległe upomnienia wraz z banem, bo twoja postawa jest już bardzo nużąca...


świadomość ma to do siebie, że rozwija się nieustannie, nie zmusicie kogoś, kto kiedyś oświetlał jaskinie kagankiem, żeby dziś robił to w swoim domu, bo jest elektryczność...dlaczego więc ktoś chce zmuszać ludzi, którzy kiedyś stosowali odzyskiwania, żeby sie cofnęli, jeśli robią to już inaczej, innymi metodami? kto ma do tego prawo, żeby dyktować drugiej osobie jak ma żyć i pracować na planie subtelnym?
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » sob sty 12, 2013 10:21 am

Rocker,o jakich kontaktach mowisz ? Tych,w których ciągle Ci coś nie wychodzi i dlatego przeszedłeś na P.W. ? Boisz się weryfikacji ? A potem własnie wychodzą żale i pretensje,bo ktoś czuje się oszukany czy zlekceważony... podobnie było z tymi,których Will nazywa szarlatanami ( przybyłych z innnych planet),pierniczyli jakieś bzdety bez pokrycia wykorzystując stan psychiczny osób w żałobie.

Zresztą kurcze,gdzie jest Oranek,bo nie wiem czy mogę wypowiedzieć się w tej kwestii.Prosił o kontakt z przyjacielem i nikt z ,,wyżyn odzyskiwaczy" się nie zgodził,bo co ? Bał się,że Oranowi nie uda się wmówić bajek ? Pewnie dlatego..


Skontaktuję sięz Andrzejem i poproszę,by zabrał głos.


( albo przykład z maleńką Madzią: żyje,niebawem się odnajdzie,wyczuwamy energię zyciową :D ) bzdury- i żeby to były sporadyczne pomyłki,bo przecież czasem może nie wyjść,ale tak jest nieustannie :D

Przecież można wszystko sprawdzić i mam propozycję : może ktoś zechciałby podjąć się kontaktu z moją babcią i potem wszystko jawnie opiszemy na forum-kiedyś już o to prosiłam i nie było chętnych .

Najlepiej gdyby chętnych było kilku,każdy potem opisałby jawnie swoje doświadczenia i byśmy weryfikowali,a wcześniej podałabym Roxy istotne informacje o babci. Co Wy na to ?
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » sob sty 12, 2013 11:37 am

Teraz wiem przynajmniej wiem że gdy hrabia coś napiszę to zaraz otrzyma odpowiedź naszej Roksany :) Samego administratora, schlebiasz mi...
Jak widać nigdzie nie nazwałem żadnych osób szarlatanami jak zwykle pomówienie i przepisywanie cudzych myśli pod moją osobę. Prawie bym zapomniał a potem straszenie mnie zablokowaniem na forum :)

Do tematu...
Dobrze jakby były jakieś weryfikacje na forum, choć trzeba brać pod uwagę że za pierwszym razem taki kontakt się może nie udać lub przyjść niewłaściwy duch... Nie wiem jak to oni robią do końca ale trzeba ustalić granicę między rzeczywistym kontaktem a fantazją umysłu.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » sob sty 12, 2013 11:39 am

no pewnie,że czasem może się nie udać i nic w tym złego,ale wciskanie w kółko tych samych bzdur może wywołać w człowieku niezbyt przyjemne emocje :D
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob sty 12, 2013 11:52 am

Dokładnie hrabio. Przy kontaktach z duchami trzeba być ostrożnym. Zawsze jest ryzyko ze przyjdzie niewłaściwy duch. Dlatego gdy ja rozmawiam z duchami mówię grzecznie/subtelnie..... choć przyznaje się ze przy IVP rodzinę prowokowałam (bo wiem ze oni nie zrobią mi krzywdy a wiem co lubią a czego nie lubią co ich denerwuje ) a do obcych duchów byłam grzeczna.......
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » sob sty 12, 2013 12:08 pm

To asiula2k podejmujesz się wyzwania tak?
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » sob sty 12, 2013 12:15 pm

fajnie by było
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob sty 12, 2013 12:15 pm

wybacz ale nie. 3 razy przeprowadziłam IVP sprawdzając czy jest rodzina i się udało...... Przy IVP trzeba być bardzo ostrożnym, uważać bo może zle się zakończyć. Wole rozmowę w ciemnościach. Pozamykać okna, sprawdzić przy wszystkie przedmioty sa dobrze postawione. I czekac na znak jaki proszę .....rozmawiać gdy mąz jest w pracy lub gdy śpi czyli godz. 24 -1 i wsłuchać się w ciszę / w atmosferę jaka panuje , obserwuje co czuje itp
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » sob sty 12, 2013 12:19 pm

szkoda,mogłabyś spróbować Asiulka :)
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob sty 12, 2013 12:25 pm

Może i szkoda, ale jestem świadoma ze może przyjśc rodzina ktoś obcy dobry lub zły a może być tak ze babcia twoja może nie chcieć rozmowy ze mną. Mam zasadę nie zmuszam ich ( choć mówię też ze będę cierpliwa i będę czekać na znak .... ) choć grzecznie / subtelnie proszę o znak jaki proszę np stukanie , strącenie , o nasze wspólną ulubioną piosenkę czy słowo usłyszane w telewizji czy w radiu. nie zawsze dostaje znak i nie zawsze dostaje znak w tym samym dniu .......
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » sob sty 12, 2013 12:31 pm

rozumiem i wiem,że może się nie udać dlatego usiłuję Cię Asiu namówić,może jednak spróbujesz ?


padam na pysk ze śmiechu aż mnie brzuch boli - wszystko przez Szeptu-:D napisała,że na wspólną wyprawę Polany zabierze tłuczek do ziemniaków gdyby spotkała tam Mirka :lol:
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » sob sty 12, 2013 12:42 pm

IVP? Co to takiego? Wywoływanie duchów ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”