Plejady

Tutaj piszemy o sprawach mniej lub bardziej związanych z rozwojem duchowym jednocześnie nie mieszczących się w innych miejscach Forum.
Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Plejady

Post autor: Gruby Jasiek » sob sie 17, 2013 11:18 pm

Czytając archiwa forum zauważyłem, że duże ożywienie wśród niektórych użytkowników wprowadza wspomnienie gwiazdozbioru Plejad. Pijawka bardzo często o tych gwiazdach wspomina, gdzieś mi się też przewinęło, że nie piszący już na forum Shining Light podobno pochodził z Plejad podobnie jak jakiś Marcin z Plejad, którego nie znalazłem wśród autorów forum.

Na forum Plejadianie znalazłem interesujące wypowiedzi, świadczące o tym, że według niektórych przekazów, znany nam na Ziemi Jezus, przybył tutaj z Plejad ze specjalną misją, by naprawić to, co zostało popsute przez pierwszych ludzi, Adama i Ewę.
Plejadianie nazywają Jezusa Jmmanuel i z tego, co zrozumiałem, nie uważają go za Boga.

Więcej w tym wątku na ciekawym forum:
http://plejadianie.pl/index.php?page=fo ... el---jesus
wszystko jest proste

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob sie 17, 2013 11:38 pm

podasz numer telefonu do tych Plejadian, którzy go tak nazywają? ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » ndz sie 18, 2013 6:42 am

Trzeba sie trzymac Brusa i jego cwiczen.Cos konkretnego. W innym wypadku czlek schodzi na manowce i smeci jak nakrecony. Tu jest widoczne podjaranie plejadan.

http://www.radiobc.org/LW/nagranie.mp3
Prawie jak cheopsiarze z tym pretem ze zlota, ktory wsadzony w zad mumi swiat mial uratowac.
Gadania duzo a podstawowe sprawki duchowe w ogole nie sa poruszane.
Roxi ty masz tez moc. Natluklas mnie ostatnio po nosie, hihi.
.Napisz prosze o tej przygodzie z fajkami jak mnie prawie wywalilas na schodach we wrocku cialem astralnym, bedzie piekny artykul tego co jest na prawde. Co zlociutka, przeciez kocham cie ponad zycie!!!
. Dopisze reszte, wyjasniajac w jakich okolicznosciach stajemy sie winni wypadkom. Moze ludziom szalony entuzjazm przejdzie i sie wtedy swiat poprawi:)))
Bedzie pieknie, zaufaj mi!!!!

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 2:10 pm

Roxanne pisze:podasz numer telefonu do tych Plejadian, którzy go tak nazywają? ;)
Kłopot jest, bo ja się od nich separuję.
Mam po prostu nieco inne poglądy, co nie zmienia faktu, że przyznaję się do wspólnych korzeni :)

A kontakt złapiesz na pewno na ich stronie, po to ona została założona i istnieje 8)
wszystko jest proste

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 2:22 pm

Zbyszek. pisze: Tu jest widoczne podjaranie plejadan.

http://www.radiobc.org/LW/nagranie.mp3
Zbyniu, to nagranie jest zaje...iste :lol:
Zdobyłeś je siedząc pod stołem u Plejadian ? :lol:

Czy mi się wydaje, czy na nagraniu słyszę Boską Guru, o jeszcze bardziej Boskim imieniu Joanna ??? To żywy Świadek nieosobowego Źródła :idea:

Ja nie mogę spać, jak słyszę tę babę, natychmiast mam wizję Sądu Ostatecznego hahahaha :lol: :lol:

Nie wiedziałem, że to Plejadianka :? :idea:
A jej Boska Córka to też Plejadianka czy już Ziemianka???
Na Śląsku to jest uregulowane ilością pokoleń urodzonych na miejscu.
Może o tym warto porozmawiać ??? :idea:

PS Jeśli ta baba to Plejadianka, to ja mam szczęście, że się od tych "Plejadian" separuję. Kochany Pan Bóg chroni :)
wszystko jest proste

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz sie 18, 2013 3:44 pm

GJ: coś ty, na takich stronach nie ma kontaktów ;) myślałam, że masz jakieś chody;)

Zbychu, oj napisz sam ;) Mogę coś dorysować pod tekstem ładnego za to;) Mi się nie chce, tyle tego pisania i co? Ludzie i tak wolą wierzyć czarnym magom;)

Weź z tym ngaraniem, już lepiej jakieś songi nowe wrzucajcie...
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz sie 18, 2013 5:22 pm

Rooooxiii opisz to, PROOOOSZEEE :).

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » ndz sie 18, 2013 6:11 pm

ROXXXI , Roxi prosimmmmmmmmmy!!!!
A nagranie? Ktos mi podeslal linka na posluchanie.
Rox, opisy z tymi schodami sa bardzo cenne, gdyz na takich przykladach widac jak to dziala. Trzeba naklaniac do rosadku osoby widzace swiaty niefizyczne. Ludzie panikuja ze zwyklego strachu, gdyz brak wlasnie takich odwaznych opisow sytuacji, opisow osob ktorych darzy sie zaufaniem.. Szkoda, ze ci sie nie chce, bo mnie samemu tez nie.
Ps.
Kiedys spotkalem Conchite poza cialem. Pozdrowilismy sie i bum. Conchi powiedziala ze zamarlem w bezruchu i stalem jak cma, i nic. U mnie i dzialo sie bardzo duzo. Wyskoczyla mi Herbina znienacka i uaktywnila sie sekwencja z filmu ze Szwarcenegrem. Glowe Herbiny obciela plytka megnetyczny, ktora chcialem natychmiast przykleic. W sumie ruszalem sie dosc szybko a wiec dziwne wydala mi sie relacja Conchity.
Wspominajac ta przygode, postrzeglem iz cos sie w tedy zmienilo, gdy pojawila sie Herbina. Przefazowalem sie w cialo mentalne. Nie postrzegajac tego, pozostawilem cialo astralne w bezruchu. Cala sytuacja okazala sie dziwnym wyrzutem sumienia, gdyz mialem Herbinie oddac CD juz od dawna a Conchita byla kolezanka Herbiny. Starczylo to by wpakowac sie w akcje, polaczona z niedawno ogladanym filmem. I tak to sie dzieje z naszymi wizjami. My – rozmyslamy ruchomymi obrazami, wspominamy obrazami, potrafiac jej obserwowac jakby z zewnatrz, biorac w nich jednoczesnie udzial. Tak samo dzieje sie w ciele fizycznym, tyle ze tego nie widzmy , bedac dostrojeni do ciala fizycznego..Sa tacy co widza o czym mysla inni, gdyz mozna takie wizualizacje podgladac. Co ciekawe w fizyku trzymamy sie raczej w myslach realiow, prowadzeni fizycznym dyszlem. Ale jak tylko dac gazu i sie rozkrecic, to moza sie tez dostroic juz w fizyku do wlasnych mysli- filmow i sie im przypatrzec. Kto jak niedopiszczony tak lubi sobie slodzic, odbierajac cukrzana rekompensate. Jednym slowem marzy sobie jak glodny o chlebie

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » sob lis 23, 2013 9:06 pm

ciekawe, ze na forum kilka osob czuje ze pochodza z plejad
to tak jakby byli jedna rodzina, super

hrabia2
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 30, 2013 8:03 pm

Post autor: hrabia2 » pn lis 25, 2013 4:33 pm

Może ja nie z plejad ale jak to mówią w ameryce "from sky" :)

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » sob maja 17, 2014 5:46 pm

hrabia, twoje sky jest chyba bardzo zachmurzone

hrabia2
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 30, 2013 8:03 pm

Post autor: hrabia2 » pn maja 19, 2014 7:15 pm

a faktycznie kaiula bo powinno być from the sky :) buziak :*

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”