Kontak z tata

Tutaj opisujemy swoje doświadczenia związane z odzyskiwaniem i odwiedzaniem osób będących już po tamtej stronie, których dokonaliśmy na własną rękę i dyskutujemy o nich..
SylwiaG
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 02, 2018 12:10 pm

Kontak z tata

Post autor: SylwiaG » czw paź 04, 2018 9:19 am

Witam, jestem tu nowa 25 września 2018 r. nagle zmarł moj 62 letni tata, na nic nie chorował, wyniki badań idealne, nie wiemy co się stało .... Sama nie jestem w tym stanie rozpocząć przygody z podróżami... rozumiecie ból przeszywający ciało bol i strata, smutek, tęsknota...czy jest mi ktoś w stanie pomoc i skontaktować się jakoś z nim, zapytać/ dowiedzieć się co się stało!? Albo zapytać go czy da mi jakiś znak czy mam cierpliwie czekać? Czy mam mu dać spokój? Jak mu tam jest? Albo niech mu ktoś poprostu powie, ze go kocham ponad życie i ze Zosia bardzo go kocha i drugi ząbek jej rośnie
Szukam pomocy, szukam odpowiedzi
Pozdrawiam,

SylwiaG
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 02, 2018 12:10 pm

Re: Kontak z tata

Post autor: SylwiaG » czw paź 04, 2018 11:39 am

Bardzo was proszę o pomoc... dziś mi sie śnił, był uśmiechnięty ale jak do niego podeszłam to nie patrzył na mnie tak jakby mnie nie widział. Jak długo będzie w astralu bo tak to nazywacie. Czy jest szansa, żeby mu przekazać wiadomość, żeby nie inkarnować ( o ile takie coś w ogóle istniej jak reainkarnacja)? Czy siła wyzsza może go zmusić do inkarnacji czy to on będzie decydował?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”