Jak Zacząć Podróże Niefizyczne Do Innych Wymiarów, Dzięki Którym Odkryjesz TAJEMNICĘ Twojego Prawdziwego Ja…

…czyli niezwykłe szkolenie wg metody Bruce Moen’a pod patronatem miesięcznika Nieznany Świat, które tysiącom ludzi na całym świecie pokazało jak lepiej wykorzystać potęgę swojego umysłu, skontaktować się ze zmarłymi oraz zacząć żyć pełnią życia.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania:

 • Jaką masz rolę w życiu i czy dobrze ją wypełniasz?
 • Jak odnaleźć cel swojego życia?
 • Co działo się z Tobą przed twoimi narodzinami?
 • Co stanie się z Tobą, kiedy umrzesz?
 • Co robią Twoi bliscy, którzy odeszli z tego świata?
 • Czy istnieją inne formy inteligentnego życia?
 • Jak lepiej wykorzystać dany Ci czas?Bruce Moen Podróże do życia po życiu książki

…to jesteś we właściwym miejscu i czasie, aby je otrzymać. Wystarczy, że uzyskasz dostęp do tych obszarów świadomości, w których te odpowiedzi znajdują się i czekają na Ciebie. To jest łatwiejsze, niż przypuszczasz.

Na to, jak się tam dostać Bruce Moen, ekspert w dziedzinie Życia po Życiu, autor bestsellerowych książek o badaniu zaświatów, poświęcił wiele długich lat. Jednak ten wysiłek się opłacił. W efekcie swoich badań odkrył, że:

 

„Każdy może badać Światy Niefizyczne i poznawać prawdę o nich”

…i żeby nauczyć się tego, wystarczy tylko kilka dni. Nie potrzeba do tego żadnych szczególnych umiejętności, żadnej wiedzy ani wyrzeczeń. Wszystko opiera się o bardzo proste techniki, które każdy z nas potrafi opanować. Podstawą jest umiejętność relaksu.

Na opracowanym przez Bruce Moen’a kursie nauczysz się wszystkiego od podstaw do poziomu zaawansowanego. O udział w tych kursach Podróży Niefizycznych zabiegają ludzie na całym świecie. Metoda jest kompletna i prosta. Jednocześnie jest tak transformująca, że skorzystali z niej nawet buddyjscy mnisi z Korei.

Odkryli oni, że dzięki tej technice w 5 dni osiągają taki poziom rozwoju, do którego normalnie dochodzili wcześniej przez wiele lat medytacji w klasztorze.

Jest to autorska metoda Bruce Moen’a. To nie są warsztaty Hemi-Sync®. Nie stosuje się w niej żadnych nagrań relaksacyjnych ani innych środków wspomagających. Zaczyna się od bardzo prostych ćwiczeń oddechowych. Potem kluczowymi momentami są: gromadzenie energii i kierowanie nią, wyrażanie intencji i odczuwanie Czystej Bezwarunkowej Miłości. Pierwszym potwierdzeniem zdobytych umiejętności jest kontakt ze zmarłym. W drugim etapie poznajesz zaawansowane techniki badania światów niefizycznych. Umożliwiają one swobodne poznawanie miejsc opisanych w książkach Moena, czy kontakt z Wyższym Ja.

Szkolenia z Podróży Niefizycznych są nie tylko kluczem do znajdowania odpowiedzi na najważniejsze pytania życia. Przede wszystkim rozwijają niefizyczne zmysły, które posiada każdy z nas. Dzięki temu uruchomiają nowe możliwości, które wykorzystasz w codziennym życiu do:

 • zdobywania informacji i podejmowania trafnych decyzji,
 • nawiązywania, rozwijania i poprawy relacji z innymi,
 • utrzymywania ścisłej więzi z bliskimi, nawet gdy jesteście od siebie daleko,
 • zwiększenia kreatywności,
 • poprawy zdrowia fizycznego i emocjonalnego,

…i wielu innych spraw, bo stajesz się istotą świadomą pełni swoich możliwości.

To, jak jeszcze wykorzystasz zmysły niefizyczne, zależy tylko od Twoich potrzeb i pomysłów. Inspiracje znajdziesz na warsztatach Podróży Niefizycznych i w książkach Bruce Moen’a. Możliwości są nieograniczone. Po warsztatach, dodatkowo rozwiniesz swoje umiejętności, biorąc udział w specjalnej grupie badaczy światów niefizycznych.

Ciekawość tego, co leży poza ludzkimi zmysłami popchnęła już wielu ludzi do sprawdzenia, co tam jest. Zebrane tam doświadczenia odmieniły każdego. Jedni zatrzymali je dla siebie, inni nie dali im wiary, a jeszcze inni chętnie podzielili się nimi.

Jednak nawet najlepsza opowieść nie będzie w stanie dać Ci obrazu całości. Zawsze będzie to tylko doświadczenie kogoś innego, ale nie Twoje własne,

a Ty będziesz musieć uwierzyć na słowo.

Zgodzisz się, że nawet po najlepszej takiej opowieści pozostaje niedosyt – bo nie było tam Ciebie. I choć prawie czujesz, jak tam mogło być, to właśnie to PRAWIE czyni wielką różnicę.

Pomyśl, jakim przywilejem byłoby móc wziąć udział w takich warsztatach i uczyć się od kogoś doświadczonego w tej dziedzinie…

…zwłaszcza, że model Nauczyciel-Uczeń znakomicie sprawdza się w takich sprawach już od tysięcy lat.

Pewnie przyznasz rację, że to jest najbardziej efektywny sposób nauki, który pozwala uczniom szybko osiągnąć widoczne postępy.

Najlepszym dowodem jest przykład samego Bruce’a Moena. Stracił on ponad dwadzieścia lat na kurczowe trzymanie się własnej wizji tego, w jaki sposób ma uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Ten etap zakończył się niepowodzeniem, bo robił to niewłaściwie. Dopiero spotkanie z Robertem Monroe i udział w szkoleniach w The Monroe Institute sprawiły, że w krótkim czasie stał się ekspertem w dziedzinie Podróży Niefizycznych.

Dzięki nowemu spojrzeniu na swoje dokonania stwierdził:

 

„Ku mojemu przerażeniu odkryłem, że lata wysiłków aby osiągnąć stan OOB (ang. Out of Body – Poza ciałem), po to żeby eksplorować świat niefizyczny, było kompletną stratą czasu.”

Gdyby wcześniej spotkał swojego Mistrza, nie straciłby tyle czasu.

Co Dzieje Się Na Kursie Podróży Niefizycznych?

Warsztaty Podróży NiefizycznychTym, co czyni warsztaty Podróży Niefizycznych tak niezwykłymi jest to, że stworzone zostały przez kogoś, kto jest podobny do większości z nas. Bruce Moen nigdy nie przeszedł śmierci klinicznej, nie przypisuje sobie żadnych psychicznych darów i umiejętności. Nauczył się jednak robić pewne szczególne rzeczy. Uwolnił „stracone dusze” z ich odizolowanej, czasami przerażającej egzystencji po śmierci. Pomógł im odzyskać wolną wolę ponad ich własnym przeznaczeniem. Dodał otuchy ludziom opuszczonym po śmierci bliskiej osoby. Przeniósł przywiązane do Ziemi duchy do ich miejsca w Zaświatach.

Trenerzy tej metody, to osoby, które przeszły podobną ścieżkę. Szkoląc się pod okiem Bruce Moena opanowali te same umiejętności, co twórca programu. W ten sposób dali kolejny dowód tego, że jest to technika dostępna dla wszystkich i każdy może się jej nauczyć.

Warsztaty Podróży Niefizycznych to 5 dni intensywnych zajęć. Składają się one z dwóch części:

 1. Badanie Życia po życiu (kurs pierwszego stopnia)
 2. Eksploracje partnerskie (kurs drugiego stopnia)

To szkolenie pokazuje, że ścieżka rozwoju nie musi być pasmem mozolnych ćwiczeń wykonywanych latami. Wystarczy 5 dni, aby osobiście doświadczać kontaktów z Innymi Wymiarami. Na zajęciach zdobywa się umiejętności, które od razu są weryfikowane. Masz więc potwierdzenie, że to działa. Z każdym ćwiczeniem zyskujesz coraz większą energię i euforię, a pierwsze ODZYSKANIA dodają skrzydeł.

A tak widzą to uczestnicy kursu:

„Nauczyłam się wierzyć w swoja percepcję, ufać swoim zmysłom. To nie jest łatwe, gdyż od dziecka wpajano w nas pewne rzeczy, które z czasem stały się naszymi przekonaniami i ciężko się ich pozbyć. Nauczyłam się odprowadzać dusze zmarłych, które zawiesiły się w swoich iluzorycznych niebach.

Jedną z największych wartości jakie wyniosłam z warsztatów to dopuszczenie bezwarunkowej energii miłości do mojego serca i otwarcie się na nią. Często bałam się, że w medytacjach, podróżach niefizycznych mogę spotkać coś co jest „złe” i tu właśnie pokazano mi, że najlepszym lekarstwem na to uczucie strachu jest po prostu miłość, która ogarnia wszystkich i wszystko.

Do dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem działań w grupie, ta sprawdzalność jest niesamowita. W tym miejscu musze tez dodać, że energia grupy była niesamowita, wyjątkowa, jednorazowa i za to dziękuję całej grupie wraz z trenerami. Prowadzący Paweł i Grażynka Byczuk tworzą wspaniałą parę trenerów, rzeczowych, konkretnych, a przy tym bardzo serdecznych. Wybrali tez cudowne miejsce na przeprowadzanie tego typu badan – bajeczne i pełne subtelnych energii – dziękuję!”

– Bożena Galuszka, Villingen


„Na warsztatach nauczyłam się technik relaksacyjnych, przepływu energii i wiele innych technik przydatnych do eksplorowania światów niefizycznych. I tego , że MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA to najlepsze narzędzie i broń na wszelkie STRACHY, DEMONY, LĘKI, itp.

Jedna z najważniejszych rzeczy, która wyniosłam z warsztatów to PEWNOŚĆ , ze poza światem fizycznym jest coś jeszcze ŚWIAT NIEFIZYCZNY a co najważniejsze my jesteśmy w stanie go eksplorować.

Jeśli jest jeszcze w tobie STRACH przed tym co jest po drugiej stronie, przed śmiercią i umieraniem, jeśli odszedł ktoś bliski i nie potrafisz sobie poradzić z bólem po jego stracie, jeśli jesteś ciekawy co jest po drugiej stronie, jeśli jesteś ciekawy jakie pokłady twojego mózgu jeszcze nie zostały uruchomione i w jakim stopniu jeszcze mógłbyś go rozwinąć i wykorzystywać dla swojego dobra i rozwoju TO TE WARSZTATY SA DLA CIEBIE przyjdź i się przekonaj.”

– Małgorzata Kaczmarczyk, Istebna


„Podobało mi się to, że wreszcie poznałam sposób na wprowadzenie się w stan medytacji, przez odpowiednie oddychanie, gromadzenie energii i energii bezwarunkowej miłości, jak też odpowiednie wyrażanie intencji.

Każdy zainteresowany tą tematyką powinien koniecznie wziąć udział w jedynych w Polsce Warsztatach Podróży Niefizycznych. Nawet jeżeli oporni nie będą mieli początkowo spektakularnych sukcesów, nie szkodzi, bo za jakiś czas, mając bagaż doświadczeń zdobytych na Warsztatach docenią to badając rzeczywistość niefizyczną.”

– Krystyna Wrotna, Lublin


„Wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny i celu. Czułem, że muszę tam pojechać. Gdybym tego nie zrobił mógłbym tylko żałować.

Jadąc na warsztaty zastanawiałem się „co będzie jeśli to wszystko to jakaś bujda i granda?”. W drodze powrotnej płakałem. Były to łzy szczęścia z faktu potwierdzenia tego, czego doświadczałem wcześniej i będę doświadczał aż po fizyczną śmierć.

Wspaniali ludzie, dobra organizacja i miejsce.

Rekomenduję te warsztaty każdemu, jako drogę do przebudzenia.”

– Rafał Nieradzik, autor książki „Poza ciałem fizycznym. Przebudzenie”

 

5 dni Warsztatów Podróży Niefizycznych wypełnione jest po brzegi treningami, wykładami i ekscytującymi przeżyciami oraz zabawą.

Na kursie nauczysz się:

 • Jak badać życie po życiu i inne niefizyczne rzeczywistości.
 • Jak stwierdzić, czy doświadczenia w świecie niefizycznym są prawdziwe, czy są zmyślone.
 • Jak odczuwać i zapamiętywać doświadczenia z życia po życiu.
 • Jak stać się świadomym przewodnictwa i jak je wykorzystać.
 • Jak użyć wyobraźni, jako środka percepcji w światach niefizycznych.
 • Jak gromadzić energię, żeby otwierać i rozszerzać swoją świadomość.
 • Jak radzić sobie z wątpliwościami i tożsamością.
 • Jak zmienić stare, nieaktualne przekonania.
 • Jak sprawić, aby intencja stała się rodzajem autopilota w doświadczeniu.
 • Jak radzić sobie z lękami i przekonaniami, które blokują percepcję
 • Jak zintegrować doświadczenia w celu utrzymania poszerzonej percepcji na zawsze.
 • Jak skontaktować się ze zmarłym.
 • Czym jest odzyskiwanie i dlaczego niektórzy zmarli potrzebują naszej pomocy,
 • Dlaczego trzeba pomagać zmarłym i jak to zrobić.

Do tego:

 • Poznasz jaką rolę spełnia udawanie i fantazjowanie w rzeczywistej percepcji.
 • Dowiesz się jak ważna jest bezwarunkowa miłość w rozszerzaniu świadomości.
 • Usłyszysz o miejscach, które można odkryć podczas badania życia po życiu i nie tylko
 • Dzięki temu, co nauczysz się podczas ćwiczeń na warsztatach będziesz mógł kontynuować swoje badanie także po nich.
 • Twoje własne doświadczenia nauczą Cię, jak udowodnić sobie, że Życie po życiu jest prawdziwe.
 • Uruchomisz niefizyczne zmysły i poszerzysz świadomość, dzięki którym uzyskuje się stały dostęp do informacji i wrażeń wykraczających poza świat fizyczny.
 • Dowiesz się jak wykorzystywać te nowe umiejętności i wiedzę dla polepszenia swojego życia fizycznego.

Aby otrzymywać informacje o terminach warsztatów zostaw nam kontakt do siebie

%d bloggers like this: