Drogi Odkrywco i Poszukiwaczu Źródła...

 

Przygotuj Się Na Niezwykłą Podróż Poza Granice Fizycznego Świata I Zdobądź Dostęp do Tajemnic Świadomości

 

...bo czeka Cię fascynująca przygoda prowadząca poza granice fizycznej percepcji na warsztatach Podróży Niefizycznych metodą Bruce Moen'a

 

Na podstawie swoich doświadczeń w The Monroe Institute, opracował on własną, niezwykle prostą i skuteczną metodę podróży do światów niefizycznych.

Nie jest wymagane żadne przygotowanie i doświadczenie z technikami medytacyjnymi i relaksacyjnymi.

Wystarczy otwarty umysł i serce.

Warsztaty Podróży Niefizycznych sładają się z dwóch etapów: stopień I - Badanie Życia po Życiu, stopień II - Eksploracje Partnerskie.

To łącznie aż 5 dni wykładów, dyskusji i ćwiczeń praktycznych, które krok po kroku wprowadzają w zagadnienia poszerzonej świadomości i łączności ze światem niefizycznym.

Spektakularne doświadczenia w postaci kontaktów ze zmarłymi zagubionymi gdzieś w międzystanie, pokonają wszelkie Twoje wątpliwości i otworzą nieskończony obszar zaświatów do samodzielnych poszukiwań.

W warsztatach może wziąć udział każdy, kogo niezaspokojona ciekawość pcha do poznania tego, co znajduje się za kurtyną życia, niezależnie od płci, wieku oraz zaawansowania w technikach medytacyjnych.

Dowiedz się więcej i dołącz do nas

arrow

WAŻNE: Jeśli w ciągu ok. 15 minut nie znajdziesz od nas żadnego e-maila, to sprawdź, czy nie trafił on do spamu – czasem się to zdarza. Sprawdź folder SPAM, Oferty, Społeczności itp., ewentualnie użyj przycisku Wyświetl wszystkie. Jeśli nadal jej tam nie będzie, skontaktuj się z nami.

Koniecznie dodaj nasz adres e-mail: warsztaty (małpa) hemi-sync . com . pl do książki adresowej u swojego dostawcy oraz domenę getresponse.com do białej listy (usuń wszystkie spacje z powyższego adresu i wstaw @). Wtedy będziesz mieć pewność, że nasze wiadomości trafią do Twojej skrzynki pocztowej.

arrow